Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS NALEWEK DOMOWYCH - WYSOWA 2017
Wybacz Pawle, ale jakoś ponad 2 tygodnie przed konkursem ustalałem telefonicznie z Tasmolem, że On przygotuje dyplomy. Bardzo chwalebne, że bierzesz "zaangażowanie" Prezesa w przygotowanie Ogólnopolskiego Konkursu Nalewek Wysowa 2017 na siebie, ale to Wojtek spieprzył sprawę, a wystarczyło żeby wtedy powiedział żebym ja te dyplomy zrobił.
Taka jest prawda i tyle. Nie jest więc Twoją winą brak dyplomów zaś zasługą jest zaangażowanie w ratowanie honoru Stowarzyszenia i jego Prezesa. Wiem, że nie powinienem tutaj, ale ile można.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(13-09-2017, 19:54)tata1959 napisał(a): Wybacz Pawle, ale jakoś ponad 2 tygodnie przed konkursem ustalałem telefonicznie z Tasmolem, że On przygotuje dyplomy. Bardzo chwalebne, że bierzesz "zaangażowanie" Prezesa w przygotowanie Ogólnopolskiego Konkursu Nalewek Wysowa 2017 na siebie, ale to Wojtek spieprzył sprawę, a wystarczyło żeby wtedy powiedział żebym ja te dyplomy zrobił.
Taka jest prawda i tyle. Nie jest więc Twoją winą brak dyplomów zaś zasługą jest zaangażowanie w ratowanie honoru Stowarzyszenia i jego Prezesa. Wiem, że nie powinienem tutaj, ale ile można.

Heniu, niestety nie masz racji.
Dyplomy Paweł otrzymał drogą elektroniczną przed konkursem
Może w zeszłym roku nawaliłem z wysyłką ale teraz się postarałem pomimo wielkich trudności ( mama w szpitalu )

A jak ktoś chce dyplom z moim podpisem to chętnie skrobnę choć sądzę, że podpisy komisji są wiele więcej warte.
Odpowiedz
Przepraszam Cię Wojtku ale nie posiadałem tej wiedzy stąd moja irytacja. Wybacz więc proszę.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(13-09-2017, 14:52)drajla napisał(a): .........., to ja poproszę dyplom papierowy, z pełną nazwą nalewki, miejscem, które zajęła, z imionami, nazwiskami i podpisami członków komisji konkursowej, z imieniem, nazwiskiem i podpisem prezesa SWiMP i członków Zarządu.

Pozostaję przy swojej prośbie. Niezmiennie.
Odpowiedz
(13-09-2017, 13:07)Boullii napisał(a): Ogłoszenie.

Wszyscy, których nalewki zostały nagrodzone medalami i pragną takowy dodać do etykiety nagrodzonych nalewek proszę o kontakt na PW lub Boullii@02.pl . Proszę podać imię , nazwisko, rodzaj nalewki i adres email, na który mam przesłać elektroniczna wersję medalu.

Prawie miesiąc temu wysłałem PW z prośbą o medal i dyplom.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? :)

Pozdrawiam
- Mamo, mamo! Patrz! Statek!
- To nie statek, synku. To kuter.
- No, ale mamo, tam są ludzie!
- To nie ludzie... to rybacy.
Odpowiedz
Medal wysłałem na podany przez Ciebie adres. Skoro nie dotarł wysyłam ponownie.

Proszę o potwierdzenie na PW czy dotarł.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Właśnie otrzymałem, bardzo fajne, dyplomy.

Tak jak powinny być, z podpisami i z pełną informacją - za co .

Szata graficzna i papier bardzo dobrej jakości..

Dziękuję.
Odpowiedz
Do mnie listonosz-donosiciel jeszcze nie dotarł.
Czekam z niecierpliwością
Odpowiedz
(26-10-2017, 15:53)drajla napisał(a): .....Szata graficzna i papier bardzo dobrej jakości...
Czyli warto było czekać z czego tylko się cieszyć.

Moje serdeczne podziękowania dla Piotra (nie forumowy, ale nasz) i Ani (grafika) oraz Boullego.

Odpowiedz
Bez obawy, dojdą. Nauczony partackim podejściem PP wszystko wysyłam za potwierdzeniem a to jakoś dziwnie motywuje PP aby nie gubili przesyłek :)
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Dotarło co dotrzeć miało.
W porównaniu do poprzedniego roku to tym razem mogę tylko pogratulować. Oprawa graficzna dyplomów oraz ich prezencja jest na wysokim poziomie. Profesjonalnie.

Nic dodać, nic ująć. Dziękuję

PS. Postaram się zdobyć jakiś dyplom w następnym roku - celem porównania :)

Pozdrawiam
Odpowiedz
Podbiję bębenek i pokażę medal taki jaki mógłby być gdyby SWiMP tylko zechciał honorować laureatów prawdziwymi medalami, a ja mam dzięki nieograniczności Piotra (Wieeeeelkie Dzięęęęki za tą niespodziewajkę Piotrze) /nieforumowy Piotr, ale nasz/ i prezentuję jako wzór pod rozwagę.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Krótkimi słowy: gały mi wyszły z podziwu.

Zatem kto ma czas i chęci oraz możliwości - niech się uczy, podpatruje, rozwija i zachwyca swym dziełem :)

Zobaczymy co widzimy za rok :)
Odpowiedz
:brawo: :brawo: :brawo:
Odpowiedz
(30-10-2017, 18:23)tata1959 napisał(a): Podbiję bębenek i pokażę medal taki jaki mógłby być gdyby SWiMP tylko zechciał honorować laureatów prawdziwymi medalami, a ja mam dzięki nieograniczności Piotra (Wieeeeelkie Dzięęęęki za tą niespodziewajkę Piotrze) /nieforumowy Piotr, ale nasz/ i prezentuję jako wzór pod rozwagę.

Medal zajefajny. Gratulacje.
Cysorz to ma klawe życie...
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(30-10-2017, 18:23)tata1959 napisał(a): Podbiję bębenek i pokażę medal taki jaki mógłby być gdyby SWiMP tylko zechciał honorować laureatów prawdziwymi medalami, a ja mam dzięki nieograniczności Piotra (Wieeeeelkie Dzięęęęki za tą niespodziewajkę Piotrze) /nieforumowy Piotr, ale nasz/ i prezentuję jako wzór pod rozwagę.

Będziesz go na szyi nosił? Angel

Skocz do: