Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIII RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2015
(23-06-2015, 20:29)GENERAL AIDID napisał(a): Piksiak - nareszcie masz kierowcę. :pijemy:

Nie mam! Nie śpieszy mu się :placze:

(23-06-2015, 19:13)Banita napisał(a): ...Mirek - kutasiki będą???

Będą, ale myślę, że spróbujemy też jakieś niespodzianki zrobić.
Odpowiedz
Cysorza z obstawą zabraknąć nie może :) a, że świta coraz większa zgłaszam swą skromną osobę wraz z Litwą i plus dwa :) a,że nowoczesność do nas wraz z występem Konczity zawitała będzie to dwóch uroczych chłopców :)
Odpowiedz
Proszę mnie wpisać na listę z opcją od 10-14 IX , 1 os. (jeśli tylko przekonam moich znajomych to będą dodatkowo jeszcze 2 os. a swoim własnym transportem przywieziemy eco - jedzonko na wieczorki przy winie... i suweniry).

Chyba ,że ktoś będzie miał wolne miejsce (-a) w swoim aucie na ten czas z kierunku Tychy ,Katowice i okolice to może być termin dowolny max. 6-7 nocy ale przynajmniej od 11-13go ,wyjazd poranny. Proszę o kontakt.
Odpowiedz
Nie będzie mnie w kraju do 23-go sierpnia. Wątek będę obserwował. Dopisywanie nadal możliwe...
Odpowiedz
JaiJacek
Odpowiedz
Witajcie.
My oczywiście też będziemy na pewno ze skrzatami i może jeszcze dwie osoby się dołączą ale tych na sto procent nie jestem jeszcze pewien,. Na razie proszę wpisać naszą czwórkę + 2
Pozdrawiam
Rafał
Ps. Już nie możemy się doczekać spotkania z wami.
Ps. Janie jak nic nie wyskoczy to przywiozę Ci drzemy do spróbowania jak sprawdzałem najstarszy był 77r.
Odpowiedz
Z 77 roku te dżemy i nadal zjadliwe?
Odpowiedz
Zjadliwe ale tylko raz w życiu:diabelek:
Odpowiedz
Krzysiek jak raz zjem to dugi raz się nie da, no chyba że kto lubi? Kto wie może są tacy.
Odpowiedz
To i my się w tym roku skusimy. Ile razy można przepuszczać takie spotkanie :D
Weźmiem też dwa skrzaty ze sobą. Poproszę dopisać
kilis+Gośka+2
Odpowiedz
(05-08-2015, 09:53)rafal_urbanczyk napisał(a): Krzysiek jak raz zjem to drugi raz się nie da, no chyba że kto lubi? Kto wie może są tacy.
To po co je trzymasz? Ktoś o nich u Ciebie zapomniał czy gdzieś je odkopałeś?
Ja bym jednak spróbował.:) Jeśli tylko były dobrze pasteryzowane a cukru więcej niż treści to można spróbować ,chociaż rok 77 jest dla takich przetworów - bez względu na to czy fabryczne czy swojskie - raczej prehistorią. Może dasz ogłoszenie dla kolekcjonerów - stare portery ludzie zbierają może i te dżemy weźmie jakieś muzeum?

A wracając do tematu - czy ktoś zamówił już pogodę na ten Zlot?
Przypuszczam ,że będzie mniej upalnie niż teraz!?
Odpowiedz
(05-08-2015, 10:20)kilis napisał(a): To i my się w tym roku skusimy. Ile razy można przepuszczać takie spotkanie :D
Weźmiem też dwa skrzaty ze sobą. Poproszę dopisać
kilis+Gośka+2
Fajnie że jedziecie, Paweł gitary nie zapomnij :)
Odpowiedz
(05-08-2015, 10:20)kilis napisał(a): ... Poproszę dopisać
kilis+Gośka+2
Fajnie, że będziecie, szykuje się świetna impreza.
Mam już potwierdzenie że Piotrek tego roku też się z nami zabierze.
Odpowiedz
To ja też . Jak zwykle . Pzdr. A.
Odpowiedz
Jak zwykle świetna impreza się szykuje, a ja nadal nie wiem czy chrzest wnusi nie trafi w tym samym terminie
Odpowiedz
Ochrzcić możesz w każdy weekend. Wysowej w każdy nie zrobisz.
Odpowiedz
(07-08-2015, 20:20)GENERAL AIDID napisał(a): Ochrzcić możesz w każdy weekend.(...)
Jak już dał na zapowiedzi to się nie da przełożyć chyba że coś wymyśli i ksiądz się zgodzi ale to często się nie opłaca.
Odpowiedz
No to po zawodach - zapowiedzi były 10 lat wcześniej:D

proszę o wygaszenie po czasie
Odpowiedz
:D Rycho, przestań pić to co pijesz i napij się czegoś co Ci nie zaszkodzi.
:pijemy:
Odpowiedz
A co mi szkodzi?
Odpowiedz
Dziadek - w najgorszym razie widzimy się w czwartek nad wieczorem i przestajemy się widzieć w niedzielę rano, cobyś zdążył na wyżerkę.
Odpowiedz
Ja podobnie robiłem w tamtym roku mamy niedaleko więc wyjeżdżając po śniadaniu dasz radę dotrzeć na czas.
Ps. Super impreza się szykuje
Odpowiedz
Dziadek, weź białą koszulę i śledzia, żeby prosto z Wysowej jechać na imprę. Rozgrzeszenia udzielę Ci w Zaciszu w sobotę. Chleb i wino też się znajdą ... :diabelek:
Odpowiedz
Zwłaszcza wino :lol::lol:
Odpowiedz
Dopiero teraz piszesz o winie - to po co ja po piwnicy szperam, żeby jakiejś Cascade odrobinę ściągnąć, na wypadek jakby jednak się udało :glupek:
Odpowiedz

Skocz do: