Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKI KONKURS NALEWEK DLA DEBIUTANTÓW: "Mój Pierwszy Raz"
Jurek Taśma też jest ZA.
Odpowiedz
Jurorom WIELKIE dzięki za przykładną postawę i permisyją na powiększenie grona pretendentów :brawo:.
Wzywam ( nie mylić z wyzywaniem!) Uczestników do zabrania głosu w sprawie!:wykrzyknik: Na razie głos zabrała Iza - dzięki :buziak:, czekam na głos reszty. :niewiem:
b.
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !
    Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne lub powoduje tycie.

Odpowiedz
Jestem za otwarciem listy.Udział w zabawie potwierdzam :sloik:
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko dopisaniu większej liczby uczestników.
Odpowiedz
Noo, Panowie.
Żeby was panie prosiły ???
Zgłaszać się czym prędzej skoro termin stał się 'otwarty' :tuptup:
Odpowiedz
Przyleciałem:)
Ja oczywiście zgłaszam kandydaturę. Ale boję się, że otoczony przez kobiety pozostanę w cieniu ;)
Odpowiedz
Bardzo podoba mi się ten pomysł. Niestety nalewek dojrzałych, konkursowych u mnie brak. Wszystko to świeże produkcje. Za rok, i owszem, zgłoszę się. Życzę udanej zabawy.
Odpowiedz
(24-01-2012, 20:55)Cygaro napisał(a): Bardzo podoba mi się ten pomysł. Niestety nalewek dojrzałych, konkursowych u mnie brak. Wszystko to świeże produkcje. Za rok, i owszem, zgłoszę się. Życzę udanej zabawy.

Toć zgodnie z regulaminem prawdopodobnie się kwalifikujesz:)

"8. Wiek próbek; „świeżynki” nie starsze niż 6 miesięcy od butelkowania! (współczuję Jurorom, ale wierzę, że niedojrzałe nalewki również mogą być dobre lub do gruntu złe)."
Odpowiedz
Dewas - DZIĘKI ! nareszcie ktoś poza Jurkami i mną zerknął do regulaminu.;)
A Reszta ( poza niezawodnymi Paniami !!) niech powoli wpada w dygot; za kilak dni koniec stycznia, potem - jesli Rząd nie zarządzi inaczej - luty i "zarusicko bydzie marzec" !! Zbierać buteleczki i wąchać i smakować konkursowe wyroby czas najwyższy!
 Jeżeli twierdzisz że zrobienie czegoś jest niemożliwe, nie przeszkadzaj osobie która to właśnie robi !

Odpowiedz
W marcu może u mnie zaistnieć potrzeba wyjazdów "cochwilowych", więc poprosiłbym skromnie o podanie adresów szanownej loży Jury :)

Nic się chyba nie stanie jak trochę wcześniej podeślę trunki.
EDIT: Sprawę chciałbym załatwić jednym machem, więc ponawiam swoją prośbę o podanie adresów szanownej loży Jury (Bogi już dał)
Odpowiedz
Zgłosiłem swój udział w nalewkach Kantorowicza,czy to wyklucza mnie z udziału w Tym konkursie?Jeśli nie to proszę mnie dopisać do listy .
Odpowiedz
Za dewasem podążam: termin,Jury idres chyba? :D
Odpowiedz
Hm no to troszke późno się dowiaduję... W kraju będę w czerwcu, ale jeśli będzie potrzeba może uda mi się jakoś nadać paczkę zdalnie... Proszę tylko o terminy, objętości i adresy ;)
Odpowiedz
A dobrze Wam tak!:diabelek: Sie ocknęli...qrka wodna, a prosiłem piszcie, bywajcie na Forum,... :placze:Regulamin tez dobrze było przeczytać :ksiazka:- na miejscu Jurków do adresów dołączyłbym żądanie podwójnych ( karnych) ilości produktów.
Jako sprawca pokornie jednak proszę Jurków; udostępnijcie swoje adresy tym...uciekinierom...
Dobrze byłoby ( nieśmiało sugeruję !) abyście Panowie ustalili sposób ocen i terminy ogłoszenia wyników.
b.

Odpowiedz
Ja również poproszę o adresy do wysłania nalewek.
Odpowiedz
A ja podam adres na zawołanie PW :D - jako, że mam problemy z dostępem do neta ostatnio (no, poza podglądactwem komórkowym) deklaruję max 24 h od PW do informacji adresowej zwrotnej :fajka:
Odpowiedz
Jeśli jeszcze można się dołączyć do zabawy,to zgłaszam swój akces:)
Odpowiedz
UWAGA Uczestnicy !
Po konsultacji z Jurorami, ze względu na wyjeżdżających z kraju, zmianie ulega następujący fragment Regulaminu
"UWAGA: Nalewki przesyłamy do Jurorów w okresie 15.03-31.03 2012. Decyduje data stempla pocztowego."

- aktualne brzmienie tego fragmentu; "Nalewki przesyłamy do Jurorów do dnia 10 MARCA 2012 r. Decyduje data stempla pocztowego".
Jurorzy w przypadku nadesłania wyrobów przez wszystkich Uczestników ( lub pisemnej rezygnacji z uczestnictwa) - mogą zmienić termin ogłoszenia wyników na wcześniejszy. Przypominam jednocześnie odnośny fragment Regulaminu:
"e/ termin ogłoszenia wyników Konkursu przez Jury - do 15.04.2012 r.

10. Warunek podstawowy: Dołączony do próbki każdego rodzaju nalewki;
a/ termin nastawienia nalewki,
b/ dokładny zapis zarówno składników jak i technologii (w tym czas oraz składy użytych dodatków [ przy esencjach; ilość surowca, ilość i stężenie użytego alkoholu ] )"
Tak więc lejki w dłoń i niech Merkury łaskawie dostarczy przesyłki we właściwe miejsca.
Bogdan

Odpowiedz
Skoro nie mam jednoznacznej odpowiedzi,-rezygnuję.
Odpowiedz
Janusz, myślę że nie jesteś wykluczony-w końcu oba konkursy inne, więc sugeruję, żeby Ciebie i innych w sytuacji podobnej również dopisać. Czy pozostali Jurorzy wyrażają zgodę?
Odpowiedz
Popieram Bogusia :jezor:
Odpowiedz
Postaram się coś zdziałać, ale nic nie obiecuje, bo tak zdalnie to niełatwo.
Odpowiedz
Popieram Bogiego i Tasmola :spoko:
Odpowiedz
Dziękuję Jurororm za decyzję:brawo:. Oto lista skazańców::tancze: Allah, Kostas, Wiziorób, Angelos, Olimpus, Bestia1, Agadu, Caze22, Smoki, Jacekwal, Dewas, Cygaro, Janusz Kusmierek, Fachowiec oraz ja- Iuglans. Powodzenia !:uff:
b.

Odpowiedz
Jutro zostaną wysłane paczuszki ode mnie-będą to zwykłe listy. Jurorzy proszeni są o przygotowanie właściwe języczków i podniebień :) Proszę tylko o potwierdzenie otrzymania próbek.
Odpowiedz

Skocz do: