Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKIE JUBILEUSZOWE X RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2017
Oferta dla uczestników zlotu.
Buteleczki jak na zdjęciu, sztuk 5.
Dwie przeźroczyste i trzy szkliwione na kolor stalowy, z jakiejś akcji forumowej z ubiegłych lat.
Było to na tyle dawno że już nie pamiętam po ile wychodziło za sztukę ale pewnie nie więcej niż 8 zł. Do każdej butelki jest dopasowany korek jak na foto. Buteleczki nowe nieużywane.
Stojąc w mojej piwnicy przez kilka lat nabrały na pewno wartości :P ale gdyby były pełne nabrały by jeszcze więcej :D
Koszty zlotu wzrosły :D  więc muszę je jakoś obniżyć   :diabelek: więc buteleczki są do oddania komuś kto je bardziej doceni.
Cena ???.........co łaska ( nie mniej niż po dychu :placze: )
Odbiór tylko osobisty, nie wchodzi absolutnie w grę wysyłka pocztą lub kurierem nawet na kategoryczne żądanie potencjalnego nabywcy.
Możliwy podział łupu pomiędzy kilka osób po uzgodnieniu.

Załączone pliki Miniatury

MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Ładnie to naczynko wygląda,wręcz pociągająco ;) ,takie pękate kształty a więc pojemność też nie aptekarska Blush . Właśnie,Robert określ właściwą poj. tej cudownej buteleczki.....
Odpowiedz
Na 99% ma pół litra ale czasami może mieć 0,7. Teraz mi się nie chce schodzić do piwnicy, podam pojemność jutro.

edit
Pojemność zmierzona, wchodzi prawie 800 ml pod sam brzeg. Bezpiecznie pod korek 750 ml.

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(09-08-2017, 14:30)tata1959 napisał(a): PS. Zakisiłem COŚ na Wysową (będzie na stole "wew" środę). Kto zgadnie co to = otrzyma jeden słoiczek w nagrodę. Oczywiście nagrodą podzieli się w sobotę ze wszystkimi ;), ale satysfakcję zabierze ze sobą.
Drugi dzień się kisi a już MUSZĘ co chwilę próbować czy na pewno takie  dobre. Co to?
Oj coś mi się wydaje, ze to twój słynny czosnek, czy tak?   :D
Odpowiedz
Moniko nie dostaniesz cukierka. Nie zgadłaś ;););)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Kiszone ukleje?
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
Rydzyki ? ;)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
A ja planuję zamarynować motar - czyli kowniatek (koper morski). Na klifie dziś kilkanaście ładnych egzemplarzy zlokalizowałem. Tutaj jedzą, w Anglii też - więc czemu my w Wysowej nie mamy spróbować?
wino - wszystko to co jest na świecie do picia za wyjątkiem tego co winem nie jest
Odpowiedz
Ja przywiozę "oscypki" i pewnie jakieś szynki.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(09-08-2017, 14:30)tata1959 napisał(a): ....... PS. Zakisiłem COŚ na Wysową (będzie na stole "wew" środę). Kto zgadnie co to = otrzyma jeden słoiczek w nagrodę. Oczywiście nagrodą podzieli się w sobotę ze wszystkimi ;), ale satysfakcję zabierze ze sobą.
Drugi dzień się kisi a już MUSZĘ co chwilę próbować czy na pewno takie dobre. Co to?
......
Nikt nie dostanie "cukierka"bo nikt nie zgadł.
Rozwiązanie zagadki w środę w Wysowej.

PS. Kiszone rydzyki też będą. Ubiegłoroczne, Wysowskie. W środę będą. Może.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Piwo od wczoraj już w kegu ;)

(14-08-2017, 11:48)TEQUILA napisał(a): Buteleczki jak na zdjęciu, sztuk 5.
Dwie przeźroczyste i trzy szkliwione na kolor stalowy,

Nie ma chętnych na szkło ?

Skocz do: