Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKIE XII RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2019
Tych worków z ususzonymi nie pokazał żeby nie drażnić a widziałem!!!
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Jadę :) za 3 godziny z przerwą na siku będę ;)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
A ja dzisiaj nie wyjadęMam nadzieję że jutro. Rezerwację zmieniłem.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Pozdrawiam, Grzegorz
Odpowiedz
Byłem z odsieczą u Zbyszka, teraz kawka i patrzę w szkiełko Zbyszka coś okropnie słabnąc ;)  pod domkiem 25 na polance Nowej :)
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Niestety muszę odwołać w ostatniej chwili mój przyjazd. Złapała mnie dzisiaj jakaś zaraza i muszę się wykurować na przyszły tydzień. Bawcie się dobrze i trzymajcie ciepło.
Odpowiedz
Szkoda, że się nie spotkamy - kuruj się skutecznie, Moniko!

Słuchajcie zlotowicze!
Mam na zbyciu 3 balony 25-litrowe w koszach. Wysłużyły się u mnie długo, ale ostatnio produkcja bardzo mi spadła, więc nie są mi potrzebne.
Puszczę po 40 pln/sztuka.

Jeśli ktoś chętny, proszę o info do 15:00 - to przywieziemy (będziemy dzisiaj w nocy).

Pozdrawiam i do zobaczenia

Hanka
Odpowiedz
Startujemy,
do zobaczenia w Wysowej :)
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
Czy w Zaciszu padł internet (rok temu działał przyzwoicie) czy tak szalenie dobrze się bawicie, że nie macie czasu na wrzucenie choć jednej fotki / notatki z Rykowiska?
Odpowiedz
Krucy bomba, nie ma casu !!!
Odpowiedz
Noooooo, my już w domu. Niby 3 godziny jazdy a jak daleko do Wysowej (cały rok niestety).
Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników Zlotu a największe dla Jasia i Bożenki za jak zwykle perfekcyjną organizację.
Osobne podziękowania dla Piotra (PiotrKus), który sprawił, że w piątek po kolacji była uczta dla ducha w wykonaniu przeuroczej Sylwii w asyście Bartka
Było smacznie, wesoło, towarzysko, miło i sympatycznie jak za każdym razem.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
My już też od 16 w domu... dojechaliśmy cali i zdrowi. Jak na niedzielę dojazd na Śląsk zajął nam trochę dłużej niż dojazd do Wysowej, co oznacza, że lepiej jechać do niż z;)

Dziękujemy za kolejne wspaniałe spotkanie i cudowną atmosferę. Ukłony dla Bożenki i Jasia za stworzenie "zlotowej rodziny" i nieziemski klimat.

P.s zdjęcia w trakcie przetwarzania:) wszystkim udostępnię na forum link, z którego będzie można pobrać te niezapomniane wrażenia i mieć choć trochę wspomnień;)

Do zobaczenia tam już za rok;)

Uściski raz jeszcze dla wszystkich zlotowiczów obecnych w tym roku;)

Pozdrawiamy
Benia i Wojtek
Odpowiedz
Również dołączamy się do podziękowań Bożence i Janowi,
dziękujemy wszystkim zlotowiczom za wspólne spędzone chwile, ciekawe rozmowy przy degustacji różnych napitków.
Jest nam miło, że możemy uczestniczyć w takich spotkaniach.

Wiola i Piotrek
Odpowiedz
I ja już w domu.
I także dziękuję wszystkim. Gospodarzom (Bożence i Jasiowi), Organizatorom i Zlotowiczom.
Już z utęsknieniem czekam następnego zlotu.
Pozdrawiam, Grzegorz
Odpowiedz
Wróciliśmy do domu, DZIĘKUJEMY!!!
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Bardzo dziękujemy Bożence i Jankowi za cały wkład i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik.
Dziękujemy Wszystkim Zlotowiczom za wyśmienitą atmosferę każdego spędzonego wspólnie dnia.
Do zobaczenia w Wysowej za rok.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Radom, też szczęśliwie dotarł do domu. Dziękujemy Wszystkim, za jak zwykle, przemiłe chwile spędzone razem. Do zobaczenia za rok.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
(15-09-2019, 17:06)Wojtek_Szere napisał(a): My już też od 16 w domu... dojechaliśmy cali i zdrowi. Jak na niedzielę dojazd na Śląsk zajął nam trochę dłużej niż dojazd do Wysowej, co oznacza, że lepiej jechać do niż z;)

Dziękujemy za kolejne wspaniałe spotkanie i cudowną atmosferę. Ukłony dla Bożenki i Jasia za stworzenie "zlotowej rodziny" i nieziemski klimat.

P.s zdjęcia w trakcie przetwarzania:) wszystkim udostępnię na forum link, z którego będzie można pobrać te niezapomniane wrażenia i mieć choć trochę wspomnień;)

Do zobaczenia tam już za rok;)

Uściski raz jeszcze dla wszystkich zlotowiczów obecnych w tym roku;)

Pozdrawiamy
Benia i Wojtek

Zlotowicze.

Poniżej umieszczam link do wspomnień.  Poza Wysową można odwiedzić miejsca, gdzie czas płynie inaczej przy takich widokach i górskim powietrzu;)

Jakość różna ze względu na pogodę;)

https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing
Odpowiedz
My też już w domu (albo dopiero, bo droga była krzyżowa...) . Dziękujemy za wspaniałą atmosferę, żona zachwycona zlotem. Do następnego!
Odpowiedz
Wojtek - dzięki za fotki. Już się zasysają. Czekam na ujęcia innych zlotowiczów bo sam jakiś w br. nie fotografowałem.

Odpowiedz
My też już w domu. Dziękujemy Bożence, Jankowi i zlotowiczom za wspaniałą atmosferę.
Krzysztof

Zapraszam na stronę:Piwo
i na tę stronę:Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych
Odpowiedz
My z Luckiem również dziękujemy za wspólnie spędzony czas, a Jasiowi i Bożence za niepowtarzalne wrażenia w zaciszu ich "podwórka"... Zbyniowi dziękuję jeszcze raz za schwytanie Odysa - uciekiniera z Psiej Polany Heart :)
Jeśli życie daje Ci cytryny - dodaj spirytus i zrób cytrynówkę!
Odpowiedz
Kolejny zlot za nami ale niezapomniane wspomnienia pozostaną . Dziękuję wszystkim za wspaniałe towarzystwo a Bożence i Jasiowi dodatkowo za dzielenie się z nami swoim ciepłem .

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(15-09-2019, 20:27)tata1959 napisał(a):  Czekam na ujęcia innych zlotowiczów

Mówisz i masz .

Podpis pod zdjęciem każdy wybiera według własnych upodobań . Mile widziane inne podpisy  :D

..."Przyjmuję bana bez ostrzeżenia, a Ty Heniu jak ?
Romuś a kto ruszy Cysorza "...

..."Powiedz Heniu jak zrobić taką nalewkę która wygra konkurs w Wysowej ?
Romuś , one się wcale nie znajo, w tym roku jakaś Karramba wygrała"...

..."Może skomentują Panowie aktualną sytuację w kraju , mamy podobno dobrobyt ?
 Dobrobyt powiadasz ? Buahahahahaha"...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
..." Temperatura 36,6
prostata nie przerośnięta
hemoroidów brak
jestem jak Młody Bóg"...

..."Roboty to ja mam tyle że nie wiem w co ręce włożyć "...

..." Dzwoni i dzwoni , gdzie ja ten telefon włożyłem ? "...

..." Cytując wieszcza ......... Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dawaj dalej ale nie kapuję kto to (Mirek?).
Bo jeśli Mirek to pewnie podpis by pasował taki: "paparazzi to ja mam tu".

Odpowiedz

Skocz do: