Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKIE XIII RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2020
My od południa już w Zaciszu. 
W tym roku to nawet droga wydała się krótsza
Zacisze przywitało nas słoneczkiem i zmianami rzucającymi się na dzień dobry ;)
Parkingi prawie puste... Cisza i spokój...
Odpowiedz
Jakby coś, to Słoneczna 4A........
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Zielona opaska = all inclusive? ;)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Ultra inclusive (bo napitki całą dobę) ale nie all, bo tylko dwa posiłki.
Odpowiedz
(09-09-2020, 13:52)alskarus napisał(a): Zielona opaska = all inclusive? ;)

(09-09-2020, 18:41)GENERAL AIDID napisał(a): Ultra inclusive (bo napitki całą dobę) ale nie all, bo tylko dwa posiłki.

Nawet bardzo all inclusive  :) a posiłki dwa plus lunch pomiędzy.  :)
Odpowiedz
Żelazna kurtyna zsunęła się na Zacisze... Tylko, czy polityczna? Czy sanitarna? Przejmująca cisza przemawia przez uczestników... Nie wiadomo, czy wsadzono twórców pomysłów niezależnych, czy sanepid odciął internet. ODEZWIJCIE SIĘ, do jasnej choinki !
Odpowiedz
Generale melduje ze coronka przegrala z napitkami wysokoprocentowymi. Niektorych pokonaly zwykle sraczki. Roman sie dopomina o mmsa z zupą
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(12-09-2020, 07:58)TEQUILA napisał(a): Generale melduje ze coronka przegrala z napitkami wysokoprocentowymi. Niektorych pokonaly zwykle sraczki. Roman sie dopomina o mmsa z zupą

Koronka przegrała ale problem z otwarciem drzwi do domku okazał się wyzwaniem :) , które jak się okazało były otwarte:) Robert coś o tym wie... :)
Odpowiedz
Hej, hej   z domu :helo:
Odpowiedz
Hej, hej z chałupy.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Hej, hej my również już na miejscu :)
"Gdybyś mógł wybrać między piciem wina a byciem szczupłym, to wybrałbyś białe czy czerwone?"
Odpowiedz
Spotkanie sympatyków napitków i innych dobroci  w tym roku odbyło się spontanicznie i na własną odpowiedzialność, o tym była mowa, i tak też się stało. Dyskusje jak zwykle konstruktywne z wyciągnięciem wniosków, smaków co można i jak można zaskoczyć w przyszłym roku - miejmy nadzieję, że ten właściwy zlot odbędzie się zgodnie z tradycją;)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
I my już za lekcje się zabraliśmy dziecka muszą nadrobić.
Odpowiedz
(13-09-2020, 20:44)rafal_urbanczyk napisał(a): I my już za lekcje  się zabraliśmy dziecka muszą nadrobić.

Wiedza i doświadczenia zdobyte w Wysowej tlen, las, a za tym geografia, środowisko... nie ma mocnych ...będzie na sześć;)
Odpowiedz
No kurde, ja tekże melduję że jesteśmy w domciu, (od wczoraj, nie nie, nie zaginęliśmy) a zdjęcia pokazują namiastkę wspaniałych zajęć pozalekcyjnych :)
Odpowiedz
................

do usunięcia
Odpowiedz
No fakt, pierwszy raz widziałem Cię w nowej odsłonie, a raczej z nową twarzą. Szkoda tylko, że tak szybko wróciłeś do starej. ;-)
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
No i nici z mućkania, czy ciumciania .........  [Obrazek: wink.gif]

[Obrazek: 87d7fc73089e7e57med.jpg]
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
;) Bo to ciućkanie miało być ;)
"Gdybyś mógł wybrać między piciem wina a byciem szczupłym, to wybrałbyś białe czy czerwone?"
Odpowiedz
Ja też już w domu :)
Dziękuję wszystkim którzy się mimo wszystko zjawili za mile spędzone kilka dni.
Dla zobrazowania jak było kilka fotek dodaję. 

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz

Odpowiedz
- Co żujesz?
- Mięsko
- A skąd masz?
- Samo przypełzło !

Zupełnie nie wiem, czemu mi się skojarzyło :D
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(14-09-2020, 18:59)Dziadek2 napisał(a): No i nici z mućkania, czy ciumciania .........  [Obrazek: wink.gif]

[Obrazek: 87d7fc73089e7e57med.jpg]

Romciu, ale ty znalazłeś te kamyki w plecaku czy Tosia ?, bo to dużo od tego zależy, kto więcej nosił ten plecak :)
i nie żadne "mućkanie, cimcianie czy też ciućkanie jak sugeruje Benia. To miało być ciumkanie "Tosi":)), chociaż możemy wszystkie sposoby wypróbować na kolejnym zlocie, pod warunkiem, że Piotr dowiezie co trzeba :))
Odpowiedz
Cytat: bo to dużo od tego zależy, kto więcej nosił ten plecak [Obrazek: smile.gif]

Piotrek, czy ja coś wspominałem o plecaku :pytajnik:
pozdrawiam Roman

Skocz do: