Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WINIARZ POLSKI 2/2009 wydany 11.12.2009
Inne formy yhmmm... perswazji dopuszczam jak już od zgłoszeń ochotniczych jakoś się opędzę.
Tak poważnie to bardzo liczę na Skrzycha i to nie tylko jako Korektora ale i Autora.
Odpowiedz
No WIELKIE GRATULACJE, BRAWA i PODZIĘKOWANIA!
Odpowiedz
Melduję, że otrzymałem pierwsze rozwiązania zadań szaradziarskich z numeru 2/2009.
Gratuluję koledze, który się potrudził i oczekuję kolejnych rozwiązań.
Odpowiedz
Tata, gratulacje. Poszło błyskawicznie, oczywiście wiele osób pracowało... ale bez "kija i marchewki" zapewne by nie ruszyło ;).
Jutro wydrukuję i znowu będzie co poczytać.
Odpowiedz
Wszystkim Czytelnikom Winiarza Polskiego, recenzentom, winiarzom, miodosytnikom, nalewkarzom, w imieniu Redakcji WP składam serdeczne życzenia - Wesołych Świąt!
Odpowiedz
Zachęcam do rozwiązywania i nadsyłania zadań szaradziarskich z tego numeru Winiarza. Będą nagrody!
Odpowiedz
Hej, Tato!

Myślę, że mogę zgłosić się do pomocy przy korekcie. Co prawda z czasem u mnie nie tęgo, za to generalnie mam tzw. 'dobre oko' (przez co niektórych gazet czytać nie mogę, bo szlag mnie trafia).
No i może dzięki temu [robieniu korekty] będę na bieżąco czytać teksty Winiarza [muszę się przyznać, że najnowszego numeru jeszcze nie udało mi się przeczytać]; będzie mus, i tyle :diabelek: ]

Buziaki
hanka
Odpowiedz
(26-12-2009, 21:11)Han_ka napisał(a): Hej, Tato!

Myślę, że mogę zgłosić się do pomocy przy korekcie.

:spoko:
Odpowiedz
(26-12-2009, 21:11)Han_ka napisał(a): ...Myślę, że mogę zgłosić się do pomocy przy korekcie. .....
Serdecznie Haniu dziękuję za chęć pomocy. Bardzo się cieszę. Mamy więc już korektę w komplecie.
Zdradzę, że szata graficzna będzie jeszcze nieco zmieniona, ale szczegóły podam w odpowiednim czasie.

Skocz do: