Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważna informacja
Administracja forum wino.org.pl informuje, że w związku z nowymi regulacjami prawnymi Komisji Unii Europejskiej, dotyczącymi zapobieganiu alkoholizmowi i narkomanii od dnia jutrzejszego zmienia się nazwa i tematyka forum na soki_i_lemoniady.org.pl. Zakaz wpisów dotyczących napojów zawierających alkohol obowiązuje natychmiastowo. Stare posty, dotyczące wzmiankowanej tematyki będą systematycznie usuwane przez administrację.
Wszyscy użytkownicy wino.org.pl, którzy do końca dnia 01.04.2013 nie złożą pisemnego sprzeciwu zostaną automatycznie przeniesieni na forum soki_i_lemoniady.org.pl.

Z poważaniem

Maciej
W tych regulacjach jest również zapis że wszyscy założyciele jak i administratorzy forów związanych z alkoholem w tym również wino.org.pl zostaną poddani specjalnej terapii antyalkoholowej w wyznaczonych ośrodkach AA.

Pozdrawiam
Marcin
1 kwietnia :)
Wszystkie piwniczki zostaną " z pacyfikowane", więc pijcie, co wypijecie to Wasze:)
:) Idę wejście do piwniczki zawalić kamieniami, może nie znajdą.
SPRZECIW !!! Żadne soki, żadne lemoniady! Zostaję tutaj do końca :pijemy:
Już połowę etykiet na flaszkach zamieniłem :diabelek:
-Skoro to taka ważna informacja - wyróżniłem.
A i tak wszystko śniegiem zasypane - mogą minie w d.. pocałowac..
-Przecie w Kwietniu to normalne,że jest 40 cm śniegu, np. na południu, a w Centrum niewiele mniej.
-Poczekamy do Maja.
-Pozdrowienia,
M.
Ja przerabiam piwniczkę na biblioteczkę, a zamiast flaszeczek będą rękopisy:D Czytać zabronić mi nie mogą!
Dobrze, ze jestem przed remontem piwniczki to może ją jakoś odpowiednio przerobię;P Ale jak trzeba będzie to siądę i wszystko wypiję;D A jest co pić bo zostało mi 110l soczku:D
No to się przerzucam na lemoniadę i soki.
A czy to można fermentować?
;)
Fermentacja jest zabroniona. Można jedynie fermętować winogron a to i tylko w w 5 litrowym butlu :diabelek:
Maciek, dobrze że napisałeś o tej ważnej informacji.
W każdej chwili mogą nas odwiedzić kontrolerzy europejscy.
Ja ze swej strony chciałbym zadeklarować że,
opróżniam dzisiaj wszystkie balony w trybie natychmiastowym.
Napełnię wodą gazowaną z sokiem żurawinowym.
Dobry żart he he.
To nie jest żaden żart, sprawa jest poważna.
W każdej chwili możemy spodziewać się rewizji.
Wypowiadasz się na forum, namierzą cię po IP.
Radziłbym Ci opróżnić balony.
(01-04-2013, 11:39)bigmisiu napisał(a): Ja przerabiam piwniczkę na biblioteczkę, a zamiast flaszeczek będą rękopisy:D Czytać zabronić mi nie mogą!

Reporterzy telewizji ogólnopolskiej przeprowadzają wywiad z bacą
-Baco, jak wygląda wasz dzień?
-Ano, wyganiam owce na halę, wyciągam flaszkę i piję
-Ależ baco, ten wywiad mogą czytać dzieci! Zamiast flaszka mówcie książka.
-Niech bydzie. Wyganiam owce na halę, wyciągam książkę i czytam. Kaj mi się zackni, zaś przychodzi Jędrek ze swoją książką. Później musiemy iść do księgarni po dwie nowe książki, które czytamy hej do wiecora, a jak wracamy do domu z owcami, to idziemy do Antka, czytamy jego rękopisy, hej!
Bo dzisiaj jest >>prima -aprilis .

I w konia ladujecie winiarzy?

Gienek
Gynek nie psuj zabawy! Mam kilka rękopisów, kolejne tomy się piszą ale to raczej cieniutkie opowiadania, na tomiszcza przyjdzie czas, ale o tym sza!

Skocz do: