Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walne - informacje dla użytkowników forum
Mirek, Mikael
Nie przesadzacie czasem?
To takie urocze poczytać jak jednemu wyrżnął się trzeci listek, a drugiemu już nawet czwarty.
Albo, że pierwsza jagódka zaczęła zmieniać kolor.
Przykładów ekshibicjonizmu nadredaktora można by mnożyć.

Szkoda, że właściciel przekształcił Forum na bloga, a raczej w kilka blogów. I to bez reklam.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(27-07-2020, 19:55)jawormcz napisał(a): ............., ewentualnie opis własnego doświadczenia z wyrobu wina lub nalewek i tyle.
Znaczy jednak blogowato.

(28-07-2020, 08:01)alskarus napisał(a): ......... Szkoda, że właściciel przekształcił Forum na bloga, a raczej w kilka blogów. I to bez reklam.

Chmmmmmmm. Jurek, pomijając oceny personalne to w sumie chyba jednak jestem za blogami. Może to jest właściwy kierunek żeby ożywić forum? Żeby tylko blogowicze nie przesadzali z bleblaniem a koncentrowali się na konkretach to może być fajny rodzaj przekazywania informacji praktycznych. Taki porządny blog może być dla wielu bardziej przydatny niż wątek na 30 stron z 67 razy zadanym tym samym pytaniem na przykład.
Rosyjscy naukowcy po latach badań odkryli, że aby przenieść się w przyszłość, wystarczy poczekać
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(28-07-2020, 17:36)tata1959 napisał(a): Chmmmmmmm. Jurek, pomijając oceny personalne to w sumie chyba jednak jestem za blogami. Może to jest właściwy kierunek żeby ożywić forum? Żeby tylko blogowicze nie przesadzali z bleblaniem a koncentrowali się na konkretach to może być fajny rodzaj przekazywania informacji praktycznych. Taki porządny blog może być dla wielu bardziej przydatny niż wątek na 30 stron z 67 razy zadanym tym samym pytaniem na przykład.
Heniu, hmmm
Generalnie też nie mam nic przeciwko blogom, pod warunkiem, że są to faktycznie blogi, a nie pamiętniki tak jak to co jest prezentowane na tym Forum.
To wymiany zdań między trzema osobami służy Chat, PW, mail. Nie obciążajmy tym wszystkich forumowiczów, a w szczególności nowych członków,
którzy i tak boją się napisać cokolwiek żeby nie dostać zjebów w stylu "Pisz poprawnie, bo będę usuwał Twoje posty".

Przykładem super blogów, bo trudno już było nazwać wątkiem ogólnym, były recenzje Castelmana, czy ogródek Dziadka Romana.
Czytaliśmy, czy też oglądaliśmy je z przyjemnością, choć zapewne i teraz te bleblania gromadzą tłumy przed monitorami.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Kurcze, przeczytałem ten cały wątek z tegorocznymi wpisami i z jednej strony smutno mi się zrobiło bo reakcja szefostwa do przewodzenia, ale z drogiej strony się ucieszyłem bo dawno nie widziane przesympatyczne osoby się ponownie pojawiły, co jednak nie zmienia ostatecznego efektu "pisz na Berdyczów", smutne bo opór wart lepszej sprawy :glowa_w_mur:
Lech

Skocz do: