Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winogrona Kraków- oferta
Wczoraj wieczorem kupiłem 50 kg białych winogron. Słodkie (15blg), duże, dojrzałe i przede wszystkim pięknie pachnące.
Zapłaciłem 1,8zł/kg.
Jest tego dobra na krzakach jeszcze kilkaset kilo. Oprócz białych są też różowe.
Odebrać trzeba sobie osobiście w Jurczycach (ok 4km od Skawiny, 15 od Krakowa).
Jak jest ktoś w potrzebie, proszę się wpisywać- spróbujemy coś podziałać.
Odpowiedz
Jaka to odmiana ?
Jeśli rzeczywiście nadają się na wino pisałbym się na 50 kg różowych.
Odpowiedz
Ja byłbym chętny na jakieś 20-30 kg.Kontakt na PW w razie czego.Odbiór bym miał-kolega pracuje w Krakowie blisko zjazdu na Skawinę.
Odpowiedz
Nie mam bladego pojęcia na temat odmian, natomiast jestem pewien , że na wino owoce te nadają się jak najbardziej (zwłaszcza w tym roku). W środę jadę po różowe.
Pani Elżbieta zgodziła się na podanie jej numeru telefonu- gdyby ktoś chciał coś pozamawiać : 505 658 675.
Dzwoniąc, powołajcie się na Krzysztofa ze Skawiny- wtedy obowiązuje cena 1,8/kg.

Odpowiedz
Dla podbicia dla spóźnialskich:

13.10.: winogrona różowe: 17blg. Jeszcze trochę jest.
Odpowiedz
Mam nadzieję Krzysztofie, że zostanie jeszcze trochę dla mnie na krzakach-gdy już będę miał transport.
Pozdrawiam
Paweł
Odpowiedz
piper, dziękuję za zamieszczenie tej informacji.
Jednocześnie informuję, że do kupienia zostały już tylko winogrona białe. Grona ładne, dojrzałe i słodkie.
Jeśli ktoś zmierzył ich kwasowość to proszę tutaj napisać bo ja jestem na wyjeździe i nie zabrałem potrzebnych sprzętów.
Odpowiedz
Czy jeszcze zostało coś z białych winogron? Orientujecie się może koledzy?

Skocz do: