Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winogrona.org - problemy techniczne?
od kilku dni (przed piątkiem) strasznie muliło forum, weekend mnie nie było, więc nie wiem, wczoraj wieczorem też muliło, dziś leży totalnie - jakieś wieści?
Odpowiedz
Myślałem, że to tylko u mnie coś nie tak...Mam nadzieję, że forum się prędko odmuli.
Odpowiedz
Czy ktoś wie dlaczego serwis został dzisiaj zablokowany ?
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez cianek
Czy ktoś wie dlaczego serwis został dzisiaj zablokowany ?

Wie:

Cytat:Przekroczyl Pan limit transferu.
Kazdy dodatkowy 1GB transferu w danym miesiacu to koszt 5zl netto(6.10zl brutto)

Moze Pan rowniez poczekac do 1czerwca kiedy to automatycznie zostanie
zresetowane zuzycie transferu
Z powazaniem
BOK Hostings.pl

Czyli serwis ruszy dopiero w poniedzialek.
Za duzo obrazkow ostatnio tam wklejamy.
Odpowiedz
Darku dzięki za info
Odpowiedz
teraz jest jeszcze lepiej :(

Cytat:Ten Serwer Wirtualny został zablokowany z przyczyn niezależnych od operatora. Prosimy o kontakt emailowy lub telefoniczny:

A co do zdjęć, to większość wrzuca ja na inne serwery, więc nie powinny one znacząco wpływać na transfer
Odpowiedz
To uczynić zakaz wklejania na forum wszystkiego poza miniaturkami zdjęć, jako odsyłaczami do innych serwerów.
Odpowiedz
Chyba trzeba będzie wymyślić jakąś awaryjną alternatywę dla http://www.winogrona.org . Miałem problemy około 31.08, ale myślałem, że transfer mógł być znowu przekroczony.Teraz też nie działa. Macie tak samo?
Odpowiedz
Też to mam niestety (w godzinach wzmożonego natężenia) :(
Odpowiedz
Ło jezu a co to tym razem, ja mam obwieszczenie, że hosting został zablokowany z przyczyn niezależnych od operatora. Czyli kto go zablokował ABW bo poruszane są tematy bezpieczeństwa Państwa, czy PIOR?
Odpowiedz
Może skończył się znów limit na wysyłanie danych. Sporo zdjęć ostatnio było wrzucane na stronę. A do tego nie wiem czemu, częstą praktyką jest cytowanie poprzedniej wypowiedzi łącznie ze zdjęciami. Robi się nieczytelnie a do tego marnuje się limit danych.

Paweł
Odpowiedz
w/g mojej wiedzy, zdjęcia nie obciążają transferu, bo są hostingowane z innych serwerów, ale fakt, coś ostatnio za często się dzieje
Odpowiedz
Żeby inni robili tak jak Ty to może nie było by tych problemów. Może trzeba będzie poruszyć ten temat jak zadziałąją winogrona. Krótkie objaśnienie pomoże niektórym zrozumieć, że lepiej nie cytować zdjęć, a swoje wrzucać najlepiej na zewnętrzny serwer.

Paweł
Odpowiedz
Cytat:Wysłane przez Zbyszek1B
A swoją drogą mógłby ktoś z adm. lub mod.
coś tu na ten temat:pomocy: a nie mieć nas wszystkich w:tylek:

Został przekroczony limit transferu. Blokowanie odbywa się automatycznie i los chciał , że zdarzyło się to w czasie dni wolnych od pracy ( ze wszystkimi tego konsekwencjami).
Proszę o odrobinę cierpliwości i ... wyrozumiałości.

Pozdrawiam

Kuba
Odpowiedz
Działa :polewam:
Odpowiedz
Witam
Jeśli ktoś nie znalazł nowego miejsca forum winogrona.org to jest tu:

http://www.winogrona.org/index.php?title...2%C3%B3wna

Wacek
Odpowiedz
Też nic, próbowałem przez IE i też nie wchodzi. Muszę zadzwonić do adminów czy czegoś nie poblokowali bo oba kompy mam w jednej sieci.
Odpowiedz
Na domowym też poszło.
Odpowiedz
Ja mam tak od 3-ch dni późnym wirczorem.
Ktoś na winogrona.org/forum napisał (Canin ?),że to wina servera.
Rano nie sprawdzałem.
Dziś od 12tej do 18tej wszystko działało.
Odpowiedz
cianek napisał(a):Jakieś 20 min szło się zalogować - teraz już nie :mad::mad:

Coś nie mogę się zalogować. Wie ktoś dlaczego:)
Odpowiedz
(01-03-2010, 21:05)Heavy napisał(a):
cianek napisał(a):Jakieś 20 min szło się zalogować - teraz już nie :mad::mad:

Coś nie mogę się zalogować. Wie ktoś dlaczego:)
Nie ma teraz problemu z logowaniem - wszystko działa bez problemu. Problemy pojawiają się ok. końca miesiąca
Odpowiedz
Canin napisał(a):A swoją drogą to nie można by dokupić tego jakoś hurtem?
Albo zmienić firmę hostującą?
Odpowiedz
(21-03-2010, 16:19)ShRon napisał(a):
Canin napisał(a):A swoją drogą to nie można by dokupić tego jakoś hurtem?
Albo zmienić firmę hostującą?
Nie wiem jakie są aktualne warunki z firmą hostująca ale myślę, że zmiana firmy to byłby dobry pomysł.
Odpowiedz
pod tym adresem działa http://www.winogrona.hostings.pl/forum/
Odpowiedz
Strona zmieniła serwer. Dopóki Grzegorz nie przedeleguje domeny na dns-ach trzeba ręcznie z palca wszystkie wpisy org w adresach odwołań zmieniać na hostings.pl. Wtedy będzie chodzić.

Heniek
Odpowiedz

Skocz do: