Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winogronowe - CZERW (Ile wody? Ile cukru?)
Tak przy okazji, jakie kupiłeś drożdże?
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
Te co kazaliście, Fermivin pdm, ładnie pracują, jak hartowalem , bo właśnie skończyłem, to szybko się korzuch robił bujny . Rano pewnie rurka będzie płuc ze hej :D Myślę sobie co z tym syropem zrobić, czy da się na takim syropie zrobić nalewkę z piwa bo bym obrał i zalał tym syropem?
Odpowiedz
Dupa tam do rana juz plumka bardzo ładnie w rurce, to mnie cieszy.
Odpowiedz
(24-10-2015, 22:56)DNBfun napisał(a): z piwo bo bym obrał i zalała syropem?

:niewiem: Ten zapis to w j.polskim jest?
Odpowiedz
Usuń wulgaryzm kolego, tudzież ...koleżanko, ponieważ wygląda na to, że zalewać syropem będzie płeć piękna?

Dobra DNBfun, dość na tym. Nie wiem czy masz dysleksję, czy może to po prostu... olewasz ale na tym forum piszemy po polsku! Przynajmniej się staramy, a Ty - wydaje mi się - chwilami masz to gdzieś.

Tak więc; proszę, popraw błędy w poprzednich postach. Ponadto, jeszcze raz napiszesz posta pod postem lub będziesz trzaskał takie "byki" - zablokuję temat.
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Odpowiedz
ŁO rany. Przepraszam, pisze szybko a ten głupi tablet podpowiada po chińsku. Jeszcze raz sorki.

Skocz do: