Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki konkursów VI RYKOWISKA WINIARZY - WYSOWA 2013
Miło mi donieść, że w konkursie na NAJSMACZNIEJSZE:
- miód,
- nalewkę,
- piwo,
- wino,
wystartowało 15 wystawców swoich najprzedniejszych specyjałów.
Jury, w osobach wszystkich obecnych na zlocie, dokonało profesjonalnej oceny wystawionych trunków (może wrzucę jakieś zdjęcie?) w wyniku czego, po dokonanych przez samego Jana (i Bożenkę) obliczeniach, wyłoniono Ich Wysokości:

- Króla Miodów VI Rykowiska - owocowy Dwójniak Szlachecki rocznik 2009 wystawiony przez MKAZ-a,

- Królową Nalewek VI Rykowiska - wiśniówkę z kardamonem wystawioną przez TATA1959,

- Króla Piw VI Rykowiska - Schwarzbier - Szwarc wystawione przez MKAZ-a,

- Króla Win VI Rykowiska - rodzynkowe z dziką różą w dębie wystawione przez GENERAL AIDID,

oraz CYSORZA VI Rykowiska.

CYSORZEM VI Rykowiska WYSOWA-2013 został J.C.M. MKAZ

Wyróżnienie specjalne, potwierdzone stosownym dyplomem, za największą ilość punktów wśród zdobywców 2-gich miejsc uzyskała WIZIORÓB za Krokodyle Łzy, które mi smakowały wybornie.

Wystawcy zwycięskich trunków otrzymali dyplomy, zaś sam Cysorz otrzymał także ufundowany przez Jana i Bożenkę uroczy wieszak na wino oraz scyzoryk (którego specjalistycznej nazwy i przeznaczenia nie pamiętam, czemu też i dziwić się nie należy po "tak ciężkich terminach") ufundowany przez Macieja. Drugi scyzoryk, także ufundowany przez Macieja, trafił do rąk Jana wraz z dyplomem z podziękowaniami dla naszych wspaniałych Gospodarzy.

Konkurs/zabawa stał na tak wysokim poziomie, iż różnice punkowe kolejnych lokat były liczone w ułamkach, co świadczy o wspaniałych walorach wszystkich wystawianych trunków.

Projekty dyplomów wykonał Tasmol. Dzięki wielkie.

Jurorzy pracują w trudzie i znoju.

Odpowiedz
Gratulacje dla laureatów:1miejsce:
Odpowiedz
Prosimy więcej fotek... :)
Odpowiedz
Proszę bardzo - jurorzy pracują w podkomisjach.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jak to ktoś określił: chaos kontrolowany :diabelek:
Komisja miała zdecydowanie niełatwo. Miodów, win i piw było z tego co pamiętam po 8 sztuk, a nalewek bodajże 26. To daje prawie 50 trunków!
Odpowiedz
(15-09-2013, 19:26)wiziorób napisał(a): ....To daje prawie 50 trunków!
Po takim treningu (wszyscy przeżyli) w 2014 roku nikt pewnie nie wystraszy się i zdwojonej liczby trunków do degustacji.
Odpowiedz
Gratulacje
Odpowiedz
Coś fajnego, czyli wyniki konkursu w wersji video:
http://www.youtube.com/watch?v=5QtyxIzU40k

PS. Ponoć ogłoszenie Cysorza będzie tylko w wersji foto (przynajmniej z naszej strony). Może Piksiak zarejestrował?
Odpowiedz
W 100%! Już jest po obróbce - jutro rano wrzucę.
Odpowiedz
Gratulacje!!
Fajnie Was widzieć "prawie" na żywo :D
Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich ,a zwłaszcza Mkaza ;-) :1miejsce:

pozdrawiam
Odpowiedz
(15-09-2013, 21:27)piksiak napisał(a): W 100%! Już jest po obróbce - jutro rano wrzucę.
Tak dla porząku, jako że Mirek filmik wrzucił w wątku głównym:
(16-09-2013, 09:32)piksiak napisał(a): http://youtu.be/gnNd5B5GChc
Kilka chwil w Wysowej. Miłego oglądania.
Odpowiedz
Gratulacje!
Odpowiedz

Gratulacje !!
Zazdroszczę Wam miłych dni w doborowym towarzystwie :)
Niestety , te wspaniałości są bardzo daleko od mojego miasta :( , a ja mogę liczyć tylko na dojazdy PKP lub PKS-em .
Odpowiedz
Zołza - bierz przykład z Jurdzia, który zawsze daje radę. Jedziesz komunikacją regularną najdalej na południe (taki plan) i w wątku ze zlotem szukasz kogoś kto jedzie samochodem. Na 90% czeka Cię tylko jedna przesiadka z autobusu/pociągu do samochodu. Powrót podobnie.

Chyba nawet do Krakowa masz bezpośredni pociąg. Z krakowa biorą cię ci z Krakowa lub np. wielkopolski czy dolnego/górnego śląska. Możliwości w bród.

Zamiast siedzieć i zazdrościć to szykuj truneczki na konkurs czy degustacje (możesz nawet nic nie szykować) i za rok do miłego w Wysowej. Może jednak, zważywszy na nick, da się z Tobą jakoś wytrzymać ;););)
Odpowiedz
tata1959 - jesteś wielki :buziak:
Naleweczki już szykuję :sloik:
Może uda mi się w przyszłym roku dołączyć do Wesołej Kompanii !!!
Odpowiedz
Gratuluje wam wszystkim którzy byli na zlocie, a przede wszystkim tacie 1959 . Redaktor , moderator on wie co jest dobre a, co może być zle.

Pozdrawiam Was - czekamy na więcej fotek z waszego zlotu Wysowej

. :buziak:

Pozdrawiam Gynek63
Odpowiedz
(17-09-2013, 21:13)Zołza napisał(a): tata1959 - jesteś wielki .....
Noooo, coś około 120 kg żywej wagi, a jak wyjdę spod prysznica to kilogram więcej. ;););)

Skocz do: