Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XI Konkurs Win Domowych Łódź 2019
#1
Szanowni Państwo.
Mam wrażenie graniczące z pewnością, a to za sprawą poparcia ze strony autouzupełnienia tematu, że sprawę zasygnalizowałem wcześniej, ale niestety nie mogę wątku znaleźć.
W dniu 26 października 2019 r w Browinie w Łodzi odbędzie się XI Konkurs Win Domowych Łódź (2019), zainicjowany przez Łódzki Klub Winiarzy, obecnie współorganizowany ze sponsorem i gospodarzem lokalu - firmą Browin w Łodzi.
Gorąco zachęcam do uczestnictwa - potraktujcie to jako sprawdzian jakości technicznej, ale także i smakowitości Waszych wyrobów. Przewidziana pula nagród wynosi 2.500zł.
Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem https://browin.pl/static/files/regulamin...N_2019.pdf .
https://browin.pl/static/files/formularz...ki2019.pdf
:1miejsce:
Odpowiedz
#2
Sprawdziłem logi i nikt nic nie majstrował z tematami w dziale Konkursy. Ostatnia zmiana jaka tu miała miejsce była 03.11.2018 :)
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
#3
Uffff.... straciłbym ostatnie strzępy wiary w ludzi...
Odpowiedz
#4
Więcej wiary...
Lepiel późno niż wcale.
Odpowiedz
#5
Przypominam, jak bardzo niewiele czasu zostało do konkursu.... Raptem tydzień, z czego realnie wtorkowy kurier jest ostatnią szansą. Szybko do lochów i piwniczek wybierać swoje typy do wysyłki na początku tygodnia !!!
Odpowiedz
#6
Generał dobrze prawi - to ostatni weekend na decyzje co wystawić. Za tedzień o tej porze wyniki będą już znane.Skocz do: