Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZGŁOSZENIA NA WIELKIE JUBILEUSZOWE X RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2017
Exclamation 
Ponieważ termin Rykowiska zbliża się wielkimi krokami (3 miesiące z małym hakiem) pora najwyższa otworzyć listę uczestników...

Podstawowy wątek rykowiskowy jest TU:  http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=18862   a w bieżącym wątku proszę wpisywać się na Zlot.

Bieżący wątek ma dodatkowo  ułatwiać mi przypomnienie Uczestnikom o wpłatach. W tym poście będzie uzupełniana lista zgłoszonych. Kolorem zielonym zaznaczę wpłaty

Jak uprzedzałem w podstawowym wątku, pozwalamy sobie ogłosić przedpłaty na cele organizacyjne Rykowiska.
Będą one pokrywały koszty różnych niespodzianek, które będą czekać na Was.
Niespodzianki będą miały charakter zarówno rzeczowy jak i duchowy (?!).
W kwocie tej zmieści się również "fundusz nagród", który zapewnia godne nagrodzenie laureatów konkursów Zlotowych.

Koszt uczestnictwa w Zlocie dla osoby dorosłej* wynosi 50 PLN.

Nieprzekraczalny termin wpłat to 25 sierpień 2017.

W tytule przelewu proszę podać "nick" z Forum.

Adresat wpłat i nr konta: Jan Łopaciński  03 1140 2004 0000 3702 7688 8115

W przypadku rezygnacji Uczestnika do dn. 01.09.2017. wpłaty będą zwracane.

Proszę, nie czekajcie do ostatniej chwili... da nam to orientację co do ilości chętnych i ułatwi planowanie.

*Osoba dorosła w  znaczeniu zlotowym, to taka, której Tatuś albo Mamusia pozwala brać udział w degustacjach konkursowych i wypełnia arkusze ocen. Osoba dorosła może też uchylać się od degustacji, ale musi przedstawić zaświadczenie od odpowiedniego Organu ( ZOZ, Lekarz położnik, Proboszcz... ;) ).

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW : ( na zielono - dokonana wpłata )
1. Tata1959 + 1 + 1
2. Benia + 1
3. Alskarus
4. Erikos + 1
5. Dziadek2 + 1
6. Witongo + 1
7. Castleman + 1
8. rafał_urbanczyk + 1 + 2x1/2
9. zbynekk + 1
10. Elanus
11. gbed
12. Cebulka + 1 (++)
13. PiotrKUS + 3
14. krzysztof1970
15. jwajhaj +1  ( niestety nie dojedzie, zwrot wpłaty ) 
16. Tatami       
17. TEQUILA
18. darboch + 3   
19. Piksiak + Mkaz + 5
20. winolub + 3 + 2 x 0,5
21. JosefBB + 2 + 1/4
22. small      Niestety, rezygnacja.
23. ziajek + 1
24. krzysmoc + 1
25. Berenika + 1 + 0,5
26. GENERAL AIDID
27. Boulli + 1
28. Han_ka + 1
29. Janik                 
30. Smoczek + 4
31. marcin_j + 1 + 2 x 0,5
32. Maciej

33. von Vinentropp                                                                  
Odpowiedz
tata1959+1

Sugeruję przyjmowanie wpisów w tym wątku, bo i "czysty" on taki, i tytuł adekwatny ;)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Benia + 1

Hurra!!!
"Gdybyś mógł wybrać między piciem wina a byciem szczupłym, to wybrałbyś białe czy czerwone?"
Odpowiedz
alskarus + 0 (na razie)
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(02-06-2017, 14:39)tata1959 napisał(a): Sugeruję przyjmowanie wpisów w tym wątku, bo i "czysty" on taki, i tytuł adekwatny ;)

No, Heniu, jak zwykle masz rację. Przerobię posty pod tym kątem.
Odpowiedz
W takim razie i My się dopisujemy jak zwykle :pijemy:
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
I my, właściwie też jak zwykle :pijemy:

Cytat:*Osoba dorosła w  znaczeniu zlotowym, to taka, której Tatuś albo Mamusia pozwala brać udział w degustacjach konkursowych i wypełnia arkusze ocen. Osoba dorosła może też uchylać się od degustacji, ale musi przedstawić zaświadczenie od odpowiedniego Organu ( ZOZ, Lekarz położnik, Proboszcz... [Obrazek: wink.gif] ).

A wysokość dorośnięcia ma jakieś znaczenie ;)
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
(02-06-2017, 11:14)von Vinentropp napisał(a): [size=x-large]*[size=medium]Osoba dorosła w  znaczeniu zlotowym, to taka, której Tatuś albo Mamusia pozwala brać udział w degustacjach konkursowych i wypełnia arkusze ocen.

Tata ( Heniu ) pozwalasz na degustacje konkursowe bo nie wiem czy robić wpłatę czy nie ?
:)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Witongo + 1 proszę dopisać.... jak zwykle... :-)
Odpowiedz
Roberto, masz Mój certyfikat*, bo chociaż wyglądasz (przy mnie) smarkato, to, jednakowoż, zaświadczyć mogę o Twojej dorosłości. Jasiu - dopisz Roberta. On zapłqaci wstęp w ostatnim dniu, ale zapłaci, bo Wysowej nie odważy się zlekce sobie ważyć.
No!
* - Robert, Hrywnia podrożała o 10 kopiejek (za 1 PLN -- masz 6,7 lub 6,8 hrywni za 1 PLN) a ceny w sklepach o 10% w górę. Ich zrozumieć to ja ni ch....łopięco nie mogie.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Castleman'owie - sztuczki 2wie :D
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
(02-06-2017, 16:57)Erikos napisał(a): W takim razie i My się dopisujemy jak zwykle :pijemy:

(02-06-2017, 17:19)Dziadek2 napisał(a): I my, właściwie też jak zwykle :pijemy:
Ale nuda ..... ;););)

Cytat:A wysokość dorośnięcia ma jakieś znaczenie ;)
Nie.
Albo pije, albo ssie. Jak ssie to publicznie, albo płaci. Nie ma migania siem.

Odpowiedz
(03-06-2017, 19:51)tata1959 napisał(a): Ale nuda ..... ;););)
To co? Zapraszamy te girlsy z Moulin Rouge z piórami w ... Tak jak było wstępnie uzgodnione?
Odpowiedz
No nie wiem, może jakieś referendum ;)

Cytat:Jak ssie to publicznie,

Heniu, możesz jakoś doprecyzować  :diabelek:
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Heniu jak tak stawiasz sprawę to my też przyjedziemy specjalnie tobie na złość.
Odpowiedz
(05-06-2017, 12:48)rafal_urbanczyk napisał(a): Heniu jak tak stawiasz sprawę to my też przyjedziemy specjalnie tobie na złość.

No Rafał i ta Twoja stanowczość mi się podoba :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
(03-06-2017, 19:51)tata1959 napisał(a):
Cytat:A wysokość dorośnięcia ma jakieś znaczenie ;)
Nie.
Albo pije, albo ssie. Jak ssie to publicznie, albo płaci. Nie ma migania siem.
Tu się tłumaczę już gęsto, że wypowiedź moja, jakkolwiek wzbudzać może przepyszne myśli (brawo Dziadek!), miała charakter czysto techniczny i wiąże się z odpowiedzią odnośnie wieku uczestników objętych opłatą 50 złotową. No niech mi ktoś naprawdę uwierzy, że tylko i wyłącznie.....
Objaśniam więc:
- Albo pije, albo ssie - albo osoba jest dorosła, albo dziecięciem jest,
- Jak ssie to publicznie, albo płaci - nie udaje dziecięcia żeby się migać od wpłaty, dorośli płacą bez gadania i migania się,
- Nie ma migania siem - dorosłym forumowiczom i ich przywiezionym na zlot LP, gościom/znajomym czy wyrośniętym dzieciom nie wypada się migać od wpłaty.

(05-06-2017, 09:41)von Vinentropp napisał(a): To co? Zapraszamy te girlsy z Moulin Rouge z piórami w ... Tak jak było wstępnie uzgodnione?
Skoro się wydało to oficjalne stanowisko moje wygląda tak:
- nie obrażajmy naszych koleżanek forumowo-zlotowych, zaprośmy JE do tańców bez konieczności dekorowania się z piórka. Może będzie taniej a na pewno piękniej i przyjemniej. Na pewno nie będzie kłopotu czym je zając jak my byśmy polecieli z jęzorami na brodach na te piórka w....
Jasiu - dalsze uzgodnienia poza forum plisss, bo się niespodzianki wew spodzianki pozamieniają i co?

Odpowiedz
Cytat:- Albo pije, albo ssie - albo osoba jest dorosła, albo dziecięciem jest,

Oj Heniu, a już myślałem, że wystarczy publicznie jakąś landrynkę possać i będzie  zniżka ;)
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
(05-06-2017, 19:17)Dziadek2 napisał(a): ....... a już myślałem, że wystarczy publicznie jakąś landrynkę possać i będzie  zniżka ;)
Nooooo, na dentystę chyba ;)

Odpowiedz
Nas też nie zabraknie.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Czy jest opcja stanięcia gdzieś w pobliżu dwoma kamperami ?
Darek
Odpowiedz
(06-06-2017, 20:44)darboch napisał(a): Czy jest opcja stanięcia gdzieś w pobliżu dwoma kamperami ?

W "Zaciszu" jest miejsce dla kamperów i przyczep koło "Gajówki" z możliwością podłączenia do zasilania.
Płatne jest wtedy wyżywienie + chyba ok. 15,- / os. /dobę. ( Prąd, dostęp do sanitariatów, łaźni it.p.)

[Obrazek: foto57.jpg]
Odpowiedz
Elanus, sam (na razie). :)
Odpowiedz
Ja też się zgłaszam. Na razie sam.
Pozdrawiam, Grzegorz
Odpowiedz
Jak innych chętnych nie ma, to do tego publicznego ssania my się z Pawełkiem możemy zgłosić :P
Jeszcze wprawdzie 3 miesiące, ale nie wiem czy mu wytłumaczę że czas z tym skończyć, bo wielce do tego przywileju przywiązany ;;) A ja w Wysowej dotychczas zawsze na trzeźwo, nie wiem czy umiem inaczej :D

Zgłaszam w takim razie sztuk dorosłych dwie (plus sztuk młodocianych też dwie).
Odpowiedz

Skocz do: