Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZGŁOSZENIA NA WIELKIE JUBILEUSZOWE X RYKOWISKO WINIARZY - WYSOWA 2017
W tym roku żadnych ślubów, wesel itp. zatem z ogromna przyjemnością zjawimy się!
Proszę zatem o wpisanie nas na listę:
JosefBB + Anna + Igor + pies
Odpowiedz
(09-08-2017, 06:32)rafal_urbanczyk napisał(a): Taka impreza się szykuje a na liście straszne niedopatrzenie. Jestem ja, Ania a naszych skrzatów brak. Proszę więc o dopisanie ich do listy, by jak co roku mączyły wujków i ciocie.
Na prośbę Jasia część postów została przeniesiona tu: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...862&page=7
Odpowiedz
(09-08-2017, 09:54)drajla napisał(a): Na prośbę Jasia część postów została przeniesiona tu: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...862&page=7

Dzięki Pawle! W tym wątku zgłaszają się uczestnicy a nie piwa, grzybki i ogóreczki!
Odpowiedz
Small się zgłaszam. Planuję chyba jazdę samochodem, najchętniej czwartek lub piątek rano - jeśli tak będzie mogę zabrać z Wrocka lub "po drodze" do 3 osób (komfort niezawielki, bez klimy). Na 100% będę wiedział 21 sierpnia. Wrazieco - kontakt na pw.
wino - wszystko to co jest na świecie do picia za wyjątkiem tego co winem nie jest
Odpowiedz
To witamy na pokładzie. Będzie miło poznać osobistościowo. Szkoda, że nie w środę. Postaraj się chociaż w czwartek na wieczór być.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Dzień dobry, Forum polecił mi Elanus. W zeszłym roku byłam tylko jeden dzień, bo czas na tyle pozwolił. W tym roku zawitam również. Dwie osoby.
Jeśli życie daje Ci cytryny - dodaj spirytus i zrób cytrynówkę!
Odpowiedz
Ziajek - przyjedź w środę. Koniecznie. Tak naprawdę to zlot zaczyna się w środę. Później to już "tylko oficjałki". ;););););)
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Pozdrawiam

Kochani !
W związku z koniecznością zmniejszania wielości działalności w zakresie produkcji alkoholi na użytek własny chciałbym się pozbyć części dorobku w tym zakresie tzn mam do zbycia 10 -15 dymionów 5 i 10 litrowych ZA DARMO za uśmiech Jak będziecie jechali na Rykowisko to po drodze i będziecie jechali przez N. Sącz to będziecie mogli je odebrać po uzgodnieniu tel 511 693 207
Maciej
Odpowiedz
Krzysmoc + LP - 2 osoby
Krzysiek
Odpowiedz
Berenika +1+dziecię
Pierwszy raz do Wysowej. Na pewno będzie super :) . Noclegi i wyżywienie zamówić w Zaciszu? Tylko z kolacji zrezygnować? Czy tak?
Odpowiedz
Berenika. Nie zamawiaj noclegów. Jasiu rezerwuje dla wszystkich. W recepcji hasło "winiarze".
Kolacje normalnie tylko chyba odmówimy grilla w sobotę, bo nie jesteśmy w stanie go skonsumować z powodu własnych "wynachodków" kulinarnych i oczywiście kolacji.
Kiedy przyjeżdżacie? (Krzysiek i Berenika?)
Namawiam na środę - nieoficjalne rozpoczęcie zlotu i festiwal żarełka zlotowiczów oraz napitków w szopie.

Odpowiedz
Henio słusznie prawi...
W najbliższym czasie podam tu i w drugim wątku zlotowym szczegóły, ale ogólnie - po przyjeździe w recepcji podajemy hasło "WINIARZE". Będzie tam lista uczestników. Zakwaterowanie będzie wtedy w domkach na wspólnej polanie, chyba, że ktoś zażyczy sobie inaczej. Opłata pokrywa zakwaterowanie z wyżywieniem ( 3 obfite posiłki). Zwyczajowo też przywozimy różne domowe specjały, które są pożerane podczas wspólnych spotkań. Wtedy też odbywają się zlotowe konkursy, degustować i oceniać mogą ( a właściwie powinni ) wszyscy chętni.
Odpowiedz
(17-08-2017, 19:27)tata1959 napisał(a): Berenika. Nie zamawiaj noclegów. Jasiu rezerwuje dla wszystkich. W recepcji hasło "winiarze".
Kolacje normalnie tylko chyba odmówimy grilla w sobotę, bo nie jesteśmy w stanie go skonsumować z powodu własnych "wynachodków" kulinarnych i oczywiście kolacji.
Kiedy przyjeżdżacie? (Krzysiek i Berenika?)
Namawiam na środę - nieoficjalne rozpoczęcie zlotu i festiwal żarełka zlotowiczów oraz napitków w szopie.

Moim zdaniem to był Tomek i Berenika, albo i Berenika i Tomek. Krzysiek - albo Ty masz nieaktualne dane osobowe, albo coś się dramatycznie zmieniło od Piotrkowa (raptem miesiąc....)(gratuluję nowej parze... (?))
Odpowiedz
Andrzeju! To mylny błąd. Krzysiek i Berenika są z różnych postów... Krzysiek, to krzysmoc a Berenika to Berenika i nic się w zakresie męsko - damskim nie zmieniło.
Odpowiedz
Oł, szyt. To dobrze. Bo nie lubię być świadkiem rozbijania partnerstwów Winiarzy. A propos - proszę mię wciągnąć na listę. Generał plus kocioł. Plus inne wartości? Jak bóg da. Insallah, if Buddha sees, etc....
Odpowiedz
Aż żal pisać a mnie znowu nie będzie . Angela we Włoszech a ja w robocie + wielka uroczystość rodzinna . Jak tak dalej pójdzie to i na XX Rykowisko nie dotrę.
Odpowiedz
Wojtek, ja też mam uroczystość rodzinną. Ale zlot przedkładam nad nią. A robota? Znam co najmniej jedną osobę uczesticzącą w zlocie, która Ci w locie może poświadczyć zły stan zdrowia, co Cię dyskwalifikuje z łażenia do pracy.
Odpowiedz
Wojtek praca nie zająć......
A na zlocie będzie takich co cię będą leczyć więcej niż jeden.
Odpowiedz
Rafał. W br. obchodzimy jubileusz X-lecia Rykowiska. Za dwa lata poświętujemy X-lecie obietnic Taśmolowych.
Jasiu. Dzięki za "wyprostowanie" Generała.
Wojtek. Rodzina będzie zawsze taka sama a Wysowa jest niepowtarzalna. Wybór prosty. Rodzina wybaczy absencję, a Wysowa NIE !
Eeeee, gadam do ściany. Wojtek nie przyjedzie, bo jako Prezes musiał by wystąpić, a On się tego straszszsznie boi.
Wojtek. Zmień płytę albo pracę (to jest czysta złośliwość z mojej strony, ale liczę na wybaczenie).

Odpowiedz
Heniu o zmianie pracy to myślę, bo znowu chcą wprowadzić 4 brygady a pensja ta sama i brak możliwości nadgodzin. No i te problemy z urlopem ;(
A rodzina no cóż. Chyba by nie wybaczyła bo wielka impreza 80 lat chrzestnej i 50 kuzyna. Specjalnie przylatują z USA .
Odpowiedz
Wojtku, jak z USA to Wysowa wymięka.
Za rok....

Odpowiedz
U mnie w końcu sytuacja się wyklarowała.
Boulli + 1 (Klaudia) od piątku rana.

Poproszę o jakiś namiar na noclegi. Czytałem, że noclegi w Zaciszu już "wyszły" ale pewnie macie jakiś namiar na coś w okolicy co możecie polecić.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
No! Nareszcie!
Nic nie wyszło (noclegi), tylko musisz zadzwonić i potwierdzić termin zgodnie z tym: http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...#pid368857

Nawiasem mówiąc mam nadzieję na to, że będzie możliwość..... Hehe. Do miłego zobaczyska. No i koniecznie przyjedź w środę. Środa jest the best.

PS. Łuk możesz wziąć, ale strzały zostaw w domu ;););)

Odpowiedz
Nie dam rady od środy bo Klaudia nie dostał urlopu.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
Ja też, będziemy od czwartku.
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz

Skocz do: