Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa z etykietkami
Miesiąc sobie odpuść wystarczy rocznik do tego w dolnych rogach moc i pojemność butelki można by dodać jakiś cytat na dole etykiety drobnymi literkami słodkość wina np. półwytrawne, opcjonalnie winiarza, to i ja się pochwalę :D

Nie wiem dlaczego ale nie mogę wstawić zdjęć z ImageShack

Może ktoś mi powiedzieć dlaczego nie mogę normalnie umieścić zdjęć w kodzie IMG?

Trzy zdjęcia się udało czwartego niestety nie nie wiem dlaczego w każdym razie na 1 widocznym zdjęciu jest zwykła etykieta do wiśniowego 2012 2 kolejne to etykiety stworzone specjalnie na ślub kuzynki dodatkiem zamiast kwiatów jak zażyczyła sobie para młoda było wino to i etykieta musiała pasować do uroczystości :)
Odpowiedz
Piotrek, mozesz ale wczesniej musisz zmienic ich rozdzielczosc ot takie ograniczenie na tym forum... Polecam imgur dot com zamiast imageshacka.
Odpowiedz
Nie wiem co to za program nigdy go nie uzywalem ale rozdzielczosc zmienisz dowolnym programem graficznym :) Na szybko to np. IrfanView. Limitem tu jest 800x600px i taki obrazek uploadujesz i wklejasz go w miedzy tag img
Odpowiedz
Obojętnie jakim programem zmienisz. Ważne, żeby obrazek mieścił się w rozmiarze 800x600 i miał do 98 kB.
Odpowiedz
o dzięki lukihah rozmiar był okej co mnie zdziwiło ale jego masa widocznie nie pasowała :)
Jeszcze raz polecam Sothink Logo Maker professional jak pisałem w innym temacie tylko pełna wersja którą przy dłuższym szukaniu na necie będziesz mieć za free, demo nie daje tylu opcji i komfortu pracy.

Skocz do: