Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawa z etykietkami
#1
Miesiąc sobie odpuść wystarczy rocznik do tego w dolnych rogach moc i pojemność butelki można by dodać jakiś cytat na dole etykiety drobnymi literkami słodkość wina np. półwytrawne, opcjonalnie winiarza, to i ja się pochwalę :D

Nie wiem dlaczego ale nie mogę wstawić zdjęć z ImageShack
           

Może ktoś mi powiedzieć dlaczego nie mogę normalnie umieścić zdjęć w kodzie IMG?

Trzy zdjęcia się udało czwartego niestety nie nie wiem dlaczego w każdym razie na 1 widocznym zdjęciu jest zwykła etykieta do wiśniowego 2012 2 kolejne to etykiety stworzone specjalnie na ślub kuzynki dodatkiem zamiast kwiatów jak zażyczyła sobie para młoda było wino to i etykieta musiała pasować do uroczystości :)
Odpowiedz
#2
Piotrek, mozesz ale wczesniej musisz zmienic ich rozdzielczosc ot takie ograniczenie na tym forum... Polecam imgur dot com zamiast imageshacka.
Odpowiedz
#3
Nie wiem co to za program nigdy go nie uzywalem ale rozdzielczosc zmienisz dowolnym programem graficznym :) Na szybko to np. IrfanView. Limitem tu jest 800x600px i taki obrazek uploadujesz i wklejasz go w miedzy tag img
Odpowiedz
#4
Obojętnie jakim programem zmienisz. Ważne, żeby obrazek mieścił się w rozmiarze 800x600 i miał do 98 kB.
Odpowiedz
#5
o dzięki lukihah rozmiar był okej co mnie zdziwiło ale jego masa widocznie nie pasowała :)
Jeszcze raz polecam Sothink Logo Maker professional jak pisałem w innym temacie tylko pełna wersja którą przy dłuższym szukaniu na necie będziesz mieć za free, demo nie daje tylu opcji i komfortu pracy.Skocz do: