Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamykanie wątków trolli i reklamiarzy jest bez sensu
... ponieważ nie blokuje im PW ani email.
Jeśli jestem zainteresowany produktem to i tak "złapię kontakt" - vide: http://wino.org.pl/forum/Thread-Sprzedam...ro%C5%9Bli
Rosyjscy naukowcy po latach badań odkryli, że aby przenieść się w przyszłość, wystarczy poczekać
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Wypowiadam się za siebie, zwykle w podobnych sytuacjach "usuwam spamera".
Tu początkowo wydawało się, że będzie inaczej. Jednak wyszło jak zwykle.
Proponuję więc od razu usuwać.
Przy kolejnej rejestracji "może" się zastanowią.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Usunąć zawsze można i z tym jest najmniej roboty.
Staram się każdemu dać szansę na poprawę.
W tym cytowanym przez Henia, gościu nie skorzystał, ale w tym drugim przypadku, o nicku Owoce.dzikie, może SWiMP zarobi parę groszy.
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, a mianowicie ktoś rejestruje się i ładnie nas wita w e właściwym temacie, nic nie pisze przez dłuższy czas, a nagle pisze posta z linkiem do reklamy itp.
Odpowiedz
(15-08-2018, 07:51)drajla napisał(a): ......
Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, a mianowicie ktoś rejestruje się i ładnie nas wita w e właściwym temacie, nic nie pisze przez dłuższy czas, a nagle pisze posta z linkiem do reklamy itp.
I po to jest cały Zespół Moderatorski żeby natentychmiast takiego posłać w p......rzestrzeń daleką.
Rosyjscy naukowcy po latach badań odkryli, że aby przenieść się w przyszłość, wystarczy poczekać
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(15-08-2018, 10:38)tata1959 napisał(a): I po to jest cały Zespół Moderatorski żeby natentychmiast takiego posłać w p......rzestrzeń daleką.
Wola Cesarza jest dla  Z.M. rozkazem. :nie_powiem: :nie_powiem:
Odpowiedz
(14-08-2018, 22:18)Erikos napisał(a): Wypowiadam się za siebie, zwykle w podobnych sytuacjach "usuwam spamera".
Tu początkowo wydawało się, że będzie inaczej. Jednak wyszło jak zwykle.
Proponuję więc od razu usuwać.
Przy kolejnej rejestracji "może" się zastanowią.

Ja też tak robiłem.

Skocz do: