Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zigmunto znika na jakis czas
Znikam z sieci na czas jakis. Przeprowadzam sie, zmieniam prace, nie wiem jak bedzie z moim dostepem do sieci. Mysle, ze co jakis czas bede zagladał do poczty, na forum raczej rzadziej. Wiem dobrze, ze poradzicie tu sobie doskonale beze mnie, a poza tym... w koncu kiedys wroce... :)
Pozdrówka dla wszystkich forumowiczow!
Odpowiedz
Zatem, coz wiecej rzec, POWODZENIA!!!
Odpowiedz
To szybko wracaj nasz GURU;)
Odpowiedz
No i dalej jestem znikniety... Tak na razie bedzie. Moze jakos raz w miesiacu zaględne tu na chwilke...
Takie zycie...
PS. Akacjowe sie klaruje (cudny aromat), tarnina, róża, głóg, winogorna i jezyny bulkają...
Pozdrowka!
Odpowiedz
chlip. chlip:(
Odpowiedz
Czy ktoś wie co się dzieje z Zigmunto?????

Dawno go tutaj nie było. Ja to nawet nie miałem okazji go poznać! :(
A chętnie bym porozmawiał z facetem, który tak mocno przyczynił się do tego, że teraz tutaj jestem, który poprowadził mnie (za pomocą stworzonego przez siebie serwisu) przez meandry domowego winiarstwa - z łezką w oku wspominam ten gorący czerwiec 2003 kiedy to po tysiac razy czytałem cały podręcznik, a robiac swoje pierwsze czereśniowe co chwilę zerkałem na przepis, żeby czegoś nie spaprać...
Odpowiedz
... Nie odezwał się ...
Odpowiedz
Zapowiedzial, ze w koncu wroci...
Odpowiedz
no ja czytałem na stronie o zigmunto i się zastanawiałem, czy na forum nie pojawia się pod innym nikiem, bo nigdy nie widziałem jego zadnego posta..
Odpowiedz
Witam Was wszystkich.
Plotki o mojej śmierci (netowej) są zdecydowanie przesadzone... :)
Po prostu mam ciągłe kłopoty z dostępem do netu, a nawet jak się jakaś chwilka znajdzie, to raczej zużywam ją na czytanie, nie na pisanie. Zresztą nie widzę wielkiej potrzeby udzielania rad, tak jak kiedyś. Jest dużo nowych winiarskich majstrów przy wiedzy których jestem baaardzo początkującym winiarzem...
Wieści bieżące z frontu:
1. Dzika róza bulka sobie powoli
2. Akacjowe już prawie klarowne
3. Kwiatowe bzowe już prawie gotowe
4. Gronowe różowe (?) już bulka chwilke
5. Lipowe poszło na skroplenie i więcej go robić nie będę...
Oraz kilka udanych bardziej lub mniej wareczek piwa, ale to rzeczy, które znikają na bieżąco...

Pozdrówka dla wszystkich starych znajomych, dla nowych użytkowników zresztą oczywiście też.

W razie wyższej konieczności najłatwiej dorwać mnie przez maila.

Papapapa
Odpowiedz
Jest!!! Zigmunto zyje, a moze to jego duch :) W kazdym badz razie dziekuje Ci za twoje dzielo ktore zyje intesywnie!
Odpowiedz
To może ŚCIEPA na BlueConnect'a® dla zigmunto, co by zawsze i w każdej sytuacji miał dostęp i odwiedzał nas częściej...
Odpowiedz
a co teraz z legendą ostatnio pojawił prawie 2 lata temu ?
Czy ktoś wie co z nim?

Skocz do: