Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Górnośląski - Jesień 2015 (jacyś chętni?)
Witam,

Od jakiegoś czasu chodzi za mną dobry Zlot Górnośląski, tylko nie wiem czy będą chętni na udział.
Pamiętam z zlotów takie osoby jak:
mcb, mycha, Viktoria, luklaz, robkiz, Zdzisława, Hose_Arkadio_Morales, small, Kosa, Jarek, Skyhook, Boulli, nikodem, Misza, txk, Dutch, Djuke, Carram, roksi, Savio.
Czy administracja może im posłać maila?

Czy wśród osób, które nie były na zlotach też są jacyś zainteresowani?

No i zostają dwie kwestie.
Co do terminu to myślałem o końcu (drugiej połowie) października.
A co do lokalu to jestem otwarty na propozycje. Może znacie właścicieli lokali w Katowicach, którzy nie mieliby nic przeciwko zorganizowaniu zlotu w ich restauracji?
Odpowiedz
Niestety administracja nie koresponduje mailami z użytkownikami. Sam możesz do nich napisać jeśli oczywiście podali adresy w swoich profilach.
Witam po latach, jeśli termin będę miał wolny, chętnie wezmę udział w zlocie.
Odpowiedz
O qrcze - jakby głos zza światów ... żeś sie hopie znod ... fajnie byłoby się spotkać!
Odpowiedz
(21-09-2015, 15:29)winorobek napisał(a): Witam,

Od jakiegoś czasu chodzi za mną dobry Zlot Górnośląski, tylko nie wiem czy będą chętni na udział. (...)

Czy wśród osób, które nie były na zlotach też są jacyś zainteresowani?

No i zostają dwie kwestie.
Co do terminu to myślałem o końcu (drugiej połowie) października.
A co do lokalu to jestem otwarty na propozycje. Może znacie właścicieli lokali w Katowicach, którzy nie mieliby nic przeciwko zorganizowaniu zlotu w ich restauracji?

A może jednak przy winnicy np tej imielinskiej?
Proponuje 24-25 X lub na Marcina w listopadzie ale nie od 11-15go bo to przecież długi weekend i mam wyjazd.:D
Odpowiedz
(21-09-2015, 22:30)rycho65 napisał(a): A może jednak przy winnicy np tej imielinskiej?
Proponuje 24-25 X lub na Marcina w listopadzie ale nie od 11-15go bo to przecież długi weekend i mam wyjazd.:D

Ja daleko na Imilin nie mam ale inni mogą mieć dużo gorzej z dojazdem, zwłaszcza że komunikacja zbiorowa kuleje jak chodzi o trasę Imielin - reszta świata. Viktoria pewnie by się ucieszyła, że może w obie strony wybrać się spacerkiem :)
Katowice są sprawdzoną lokalizacją i odpowiadają nawet ludziom z poza województwa, którzy uczestniczyli w zlotach.
Odpowiedz
Czyli gdzieś w winiarni...a może u p.Marka K. w sklepie?
Ostatnio "młodo się ożenił" więc może mieć gest!?:hahaha:
Odpowiedz
Jestem za! Bardzo miło wspominamspotkania na Sląsku. 25 X wybory, dość ważne, zatem - może inna data.
Odpowiedz
A 24 czy 23?
Nie ma parcia, żeby robić go jesienią, można zrobić porządny zlot wiosną :)
Odpowiedz
Witam

Masz rację- na pewno będzie więcej chętnych i, wina lepiej dojrzeją. Oczywiście nalewki też.:lol:

Pozdr/Żernica

Eugen
Odpowiedz
Jeśli będzie jesienią jakiś zlocik w Katowicach lub ich okolicach, to jeśli mogę, też chętnie zaglądnę :)
Wciągnęło mnie to zlotowanie z winiarzami :lol:

Niestety nie znam odpowiedniego lokalu :niewiem:
Odpowiedz
Chyba raczej na wiosnę ;)
Odpowiedz
Może fajnie by było się zastanowić nad złotem z 1 lub 2ma noclegami, podobnie jak Wysowej.
Mamy np. Beskidy :)
Odpowiedz
Jak już to zamek myśliwski Promnice (Kobiór obok Tychów) ale to znacznie droższa opcja ;)
Zloty zawsze były bardziej spotkaniem towarzyskim niż kilkudniowym wypadem.
Odpowiedz
I to powinno się zmienić, byłem raz w Katowicach i fajnie było tylko mając naprawdę nie daleko jednak musisz się ograniczać bo to i do domu trzeba jakoś wrócić a autobusem to ze 2 -3 godziny w obie strony zajmuje. Samochodem odpada chyba że kierowca w abstynencji żyje też go szkoda. Najgorsze jest to, że zanim się impreza zacznie już się kończy i pozostaje niedosyt.
Takie moje zdanie poparte kilkoma innymi spotkaniami.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Muszę się nie zgodzić, imprezy trwają długo, no chyba że ktoś się zjawia na pół godziny przed końcem. Ludzie nie narzekali na niedosyt, zwłaszcza, że zloty były dwa razy w roku ;)
Odpowiedz
(01-10-2015, 16:14)Castleman napisał(a): Może fajnie by było się zastanowić nad złotem z 1 lub 2ma noclegami, podobnie jak Wysowej.
Mamy np. Beskidy :)
Osobiście bym tego nie powielał skoro nawet w Tychach jest problem z wypiciem flaszki pod sklepem:D i powitaniem się!:pijemy:
To powinno być raczej winne miejsce z atmosferą a nie gołe górki bez winnej tradycji.
W rejonie Katowic i Gliwic jest trochę takich miejsc z winną tradycją i klimatem ,a do wiosny na pewno powstaną kolejne!?

Skocz do: