Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot i grzybobranie Radgoszcz 2016
Aby tradycji stało się zadość Tadziu organizuje kolejny zlot w Radgoszczy.
Termin zlotu 21-23.10.2016

Jak zwykle oferujemy świetne towarzystwo i super atmosferę.
Dodatkowo
- ognisko
- kuchnię polową
- wędzarnię
- grzybobranie 
- pogodę ( zawsze była )

Miejsce zlotu sala OSP gdzie można spokojnie spać na materacach i w śpiworach.
Dla bardziej cywilizowanych uczestników można zarezerwować domki.

Serdecznie zapraszamy stałych bywalców jak pionierów sztuki zlotowej.

Zdjęcia z poprzednich zlotów : https://get.google.com/albumarchive/1027...5K7uciYxgE

Lista uczestników:

Tadziu - organizator
Edek - łowca ryb
Dionizy + 1 - stali bywalcy
Robert i Julka - wrocławscy goście , dusze towarzystwa
Jurdziu + 1 - piwni Cysorze 
Krzysztof + Irena - wprawieni grzybiarze i mistrzowie grzybnej patelni
Ela + 1 - zlotowy śmieszek

tasmol - darmozjazd i lump
Odpowiedz
*Bardzo wstępnie proszę o wpisanie na listę uczestników mnie +1

*Bardzo wstępnie - nie mam jeszcze planu zajęć z uczelni na semestr zimowy i nie wiem, czy będę mieć zajęcia w ten weekend

Odpowiedz
Zaktualizowałem listę uczestników.
Kto chętny niech się zgłasza. Nieważne czy jesteś doświadczonym winiarzem/nalewkarzem , byłeś/byłaś na zlocie. Wszyscy są mile witani i traktowani jak wieloletni znajomi.

Tadziu już szykuje kuchnio-wędzarnie.
Kto ceni sobie komfort może wynająć domek ale twardziele śpią na sali, skąd blisko do lasu a z ogniska można na czworakach udać się spać ;) ( oczywiście takich przypadków nie zanotowaliśmy bo ludzie na poziomie )

Jeśli będzie zainteresowanie to możliwe udostępnienie strzelnicy , przejazdy quadem. Wędkarze mogą zamoczyć kija w pobliskim jeziorze, grzybiarze wybrać się do lasu ( niestety obecna susza nie wróży nic dobrego)
Odpowiedz
Pomimo wcześniejszych chęci nie pojawimy się w tym roku na zlocie. Co nie oznacza, że nie będziemy się czujnie przypatrywać dyskusji i fotorelacji.
Niestety mam w tym terminie zajęcia na uczelni, żadną siłą nie mogę ich przenieść,

Bawcie się, ucztujcie i do następnego razu,
Pozdrawiam Maciej

Odpowiedz
Zgłaszam chęć przyjazdu. Już szykuję zestaw winek.
Ja + LP
Odpowiedz
(04-10-2016, 23:40)krzywin54 napisał(a): Zgłaszam chęć przyjazdu. Już szykuję zestaw winek.
Ja + LP

Super,
miałem właśnie się z Tobą kontaktować
Odpowiedz
Witam,czy przy tak małej ilości zgłoszonej uczestników,Tadziu z organizuje zlot ?
Odpowiedz
Jak najbardziej zlot się odbywa. Będzie jeszcze kilku stałych bywalców , którzy nie są z forum.

Kwestia finansowa. Koszt zlotu 3 dni : 60 zł/osoba . Ci co od soboty 40 zł/osoba
Odpowiedz
No to krótka relacja ze zlotu.
Zdjęć nie robiłem bo czasu nie było.
Jaki zawsze wspaniała atmosfera choć zlotowiczów mniej ( tu przytyk dla tych co w ostatniej chwili zrezygnowali - Tadziu się napracował i wykosztował ). Ci co byli na pewno nie żałują. Jadło super, trunki przednie. Ale na zlotach najważniejsza atmosfera.
Grzybów mało no ale traki mamy klimat ;)
Ekipa wesoła, tańców nie było bo muza dopiero pod sam koniec się pojawiła.

Wielki szacunek dla Tadzia organizatora zlotu. Pracy co niemiara ( kto organizuje zloty ten wie ile trzeba się napracować ).
Tadziu także serdecznie dziękuje za przybycie i wspaniałe towarzystwo.

Ze spraw technicznych ;) Zlot zdominowały destylaty i o nich dyskutowaliśmy do rana. Pojawiły się ( UWAGA) dwa wina i dwa miody. Reszta to nalewki i przednie destylaty.
Prym wiodła whiskey Dionizego - prawie ideał.

A żarcie ? Super . Żurek od piątku do niedzieli królował na stołach. Do tego wędzone mięsiwo, chlebek własnej roboty, marynaty i inne przetwory. Palce lizać.
Tadziu pragnie podziękować wszystkim zlotowiczom za wspaniałą atmosferę i wkład pracy we spólny zlot.

ps.1 Zlot odwiedziła ekipa wrocławska pod przewodnictwem SEAN_DEALON ( kurde jak to się pisze ). Niedaleka strzelnica była okupowana przez Wrocławian a po strzelaniach po ciemku zawitali na zlot.

ps.2 Zmieniamy niestety formę zlotu ale zawsze chętnie zapraszamy wszystkich chętnych.
Odpowiedz
Kurde w przyszłym roku muszę zawitać. Czy każdego roku organizatorzy decydują się na końcówkę października czy to raczej loteria?
Wasze zdrowie!
Odpowiedz
Bywa różnie.
Raz wrzesień raz październik.

Z pewnych względów ( głownie finansowych) formuła zlotów się nieco zmieni. Nie oznacza to jednak, że będą to zloty zamknięte i dla wybranych.
Odpowiedz
Macie piękne wspomnienia ale podpisujcie fotki kto jest na nich, niech ludzie wiedzą kim jest osoba na zdjęciu łącznie z nikiem forumowym.
Odpowiedz
(23-10-2016, 20:33)Torq napisał(a): ...podpisujcie fotki kto jest na nich, niech ludzie wiedzą kim jest osoba na zdjęciu łącznie z nikiem forumowym.
Jeszcze czego. Trzeba przyjechać na zlot i poznać osobiście. Co to jakieś kgb?
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
(23-10-2016, 20:53)Erikos napisał(a): Jeszcze czego. Trzeba przyjechać na zlot i poznać osobiście. Co to jakieś kgb?

Skoro te fotki są dla grupy zamkniętej to wstawiajcie je na forum wewnętrznym i będzie po sprawie. Nie miałem nic złego na myśli, nie każdy ma/miał okazję pojechać na zlot, wygląda na to że zdjęcia są dla wybrańców którzy mają czas i akurat mają blisko. Chodziło mi o możliwość rozpoznania ludzi, często jest tak że piszemy ze sobą na pw i nie mamy pojęcia jak ta osoba z drugiej strony wygląda. Ludzie często podróżują po Polsce i nie tylko, jak będę w Koluszkach, Białymstoku czy Warszawie i spotkam na ulicy ryśka1966 z forum, a będę wiedział jak ten Rysiek wygląda i mu grzecznie powiem cześć, jestem Torq, piszemy z sobą 2 lata. :)
Odpowiedz
(23-10-2016, 20:33)Torq napisał(a): ........ ale podpisujcie fotki kto jest na nich, niech ludzie wiedzą kim jest osoba na zdjęciu łącznie z nikiem forumowym.

Też o to dopraszam się od dawna.
Nie bywam, niestety na zlotach z przyczyn zdrowotnych, a chętnie bym poznał bywalców zlotów. Większość forumowiczów znam od 8 lat, ale tylko z forum.
Nicki pod zdjęciami byłyby dobrym dopełnieniem zdjęć.
Odpowiedz
(24-10-2016, 06:58)drajla napisał(a): Też o to dopraszam się od dawna.
Nie bywam, niestety na zlotach z przyczyn zdrowotnych, a chętnie bym poznał bywalców zlotów. Większość forumowiczów znam od 8 lat, ale tylko z forum.

To najnormalniejsza normalność i nie ma w tym drugiego dna.
Odpowiedz
(24-10-2016, 06:58)drajla napisał(a):
(23-10-2016, 20:33)Torq napisał(a): ........ ale podpisujcie fotki kto jest na nich, niech ludzie wiedzą kim jest osoba na zdjęciu łącznie z nikiem forumowym.

Też o to dopraszam się od dawna.

Też się pod tym podpisuję, dużo przyjemniej się z kimś koresponduje jak wiadomo kto zacz, i nie dla tego że KGB czy CIA albo inne CBA, tylko że rozmowa twarz w twarz jest rozmową zawsze sympatyczniejszą.
A po zatem jak ktoś wybierze się na jakiś zlot to na pewno przyjemniej będzie spotkać się z kimś kogo już trochę się zna, a nie z osobą anonimową.
Po zatem tak jak pisze @drajla nie każdy ma możliwości zdrowotne lub finansowe na taką eskapadę, nawet jakby chciał.
Lech
Odpowiedz
Wybaczcie, mam inne zdanie i nie życzę sobie aby mnie podpisywano na zdjęciach.
Poza tym niby dlaczego miało by to działać tylko w jedną stronę? Was uczestnicy zlotów nie będą mieli okazji oglądać.
Zawsze możecie poprosić konkretną osobę na pw o podesłanie zdjęcia.
Forum to nie "fejsbuk" ale jeśli ktoś ma tak wielką ochotę może wstawić swoje zdjęcie w avatarze.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
(24-10-2016, 10:50)Erikos napisał(a): Forum to nie "fejsbuk" ale jeśli ktoś ma tak wielką ochotę może wstawić swoje zdjęcie w avatarze.

Też o tym pomyślałem

Skocz do: