Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w Ekipie Forum.
Witam.
Nie wiem czy taka refleksja może skutkować tylko wywaleniem wątku w kosmos czy też - w skrajnym przypadku -  ostrzeżeniem lub innym banem, ale zaryzykuję.
W ostatnim czasie dokonały się duże zmiany w składzie Moderatorów. Pewnie są tego jakieś przyczyny, których z pewnością nie poznamy. Niemniej czy nie byłoby godnym i sprawiedliwym zamieścić informację o wprowadzonych zmianach - niekoniecznie o przyczynach - tak aby każdy z userów, który uznałby to za słuszne, mógł na przykład podziękować któremuś z byłych już Moderatorów? Tak po koleżeńsku do kogoś napisać: dziękuję, szkoda że się skończyło czy takie tam. Ja na przykład  znalazłbym paru takich Modów, którym się to tak po prostu,  po ludzku należy.
Pozdrawiam Jacek.
"Bo widzisz... w piciu nie trunek jest najważniejszy, a towarzystwo" - Stach Japycz "Ranczo"
Zmiany są następstwem zmian jakie dokonały się w ostatnim roku, a które sfinalizowało Walne. Musimy tylko zaktualizować papierkologię i oficjalnie poinformujemy o wszystkim na Forum. Myślę, że w ciągu tygodnia dopniemy wszystkie zmiany (przydział działów i obowiązków nowej ekipie forum) i będziemy mogli konkretnie podać odpowiednią informację.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiednie informacje znajdują się w tym temacie:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17969
Tylko człowiek głupi, nigdy się nie myli...

Zdjęcia: FAZY BBCH, krzewy PINOT NOIR, krzewy ZWEIGELT.
Filmy uprawa:  SADZENIE,  CIĘCIE DWULATKÓW,  CIĘCIE TRZYLATKÓW
Filmy uprawa:  Historia krzewu Pinot Noir:  2017/2018 (odc I cz 1) cdn
Filmy winifikacja:  POMIAR KWASOWOŚCI MOSZCZU,  POMIAR KWASOWOŚCI WINA,  POMIAR WOLNEGO SO2

Skocz do: