Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmieniamy Stronę Macierzystą wino.org.pl
Nadszedł ten moment, gdy zabraliśmy się za zmianę strony macierzystej. Chciałbym w tym miejscu zapytać Was użytkowników, czy macie jakieś pomysły i sugestie na jej usprawnienie. Obecnie jest ona tworzona od zera na joomli 2.5, więc wszelkie skrypty i sugestie niech dotyczą tego silnika.

Spora część treści zostanie przeniesiona z obecnie działającej, więc jeżeli macie jakieś uwagi merytoryczne, to będziemy wdzięczni.

Niestety chyba nie uda się to, na czym mi zależało, czyli integracja SM z forum. Są fajne skrypty ale dla phpBB, a nie XMB forum. Jednakże, jeżeli ma ktoś trochę wolnego czasu i napisze chociażby prosty skrypt wyświetlający w joomli ostatnie 5-10 tematów, to byłoby super :)
Odpowiedz
Uczestniczę w wielu forach.
IMO, bez szybkiego dostępu do ostatnich nieprzeczytanych postów, forum będzie bardzo niemrawe i trudne do czytania... jaki by to silnik nie był... :pijemy:
Odpowiedz
Sławek dzięki za uwagi. Obecnie pracujemy nad stroną macierzystą wino.org.pl, ale sądzę, ze jak skończymy pogrzebiemy przy forum. Myślę, że nie będzie problemów z wdrożeniem nieprzeczytanych postów.
Odpowiedz
Jeśli mogę dodać, to 2 rzeczy ułatwiłyby życie: większa pojemność skrzynki oraz możliwość dodania tematu do śledzonych/obserwowanych - szczególnie przydatne dla Tych, którzy nie zaglądają codziennie na forum.
Pozdr:)
Karol
Odpowiedz
Na samej górze brakuje mi trzech przycisków:

- Nieprzeczytane posty
- Nowe posty
- Zobacz swoje posty

I najważniejsze - po wyświetleniu postów przy każdym odsyłacz do pierwszego nieprzeczytanego postu. Być może ten silnik tego nie potrafi, ale to jest bardzo istotne do wygodnego surfowania po forum.

Odnośnie strony macierzystej, dla mnie istotna jest zawartość, a nie wygląd. Jeśli coś bym zmienił, to automatyczne dostosowywanie szerokości do rozdzielczości ekranu.
Odpowiedz
(09-05-2012, 18:21)muddy13 napisał(a): większa pojemność skrzynki

Popieram!
Odpowiedz
Nie chcę zakładać nowego wątku a ten chyba o tyle o ile pasuje.
Na stronie głównej jest info o Gostomii 2013...
Mocno nieaktualne informacje na "wizytówkach" nie najlepiej świadczą o życiu portalu.
Odpowiedz
Powstaje nowa strona.
Na tej nie podejmujemy już nowych działań tym bardziej , że silnik jest dość uciążliwy w obsłudze.
Odpowiedz
Wojtuś - popatrz na datę pierwszego posta w tym wątku i nie Shrona to wina, że ta strona powstaje już tyle lat i tyle kolejnych Walnych w Gostomii.
Teraz podobno kolejne i jestem ciekaw co znowu to Walne "uwali" podobnie jak tą stronę z 2012 roku.
Odpowiedz
Oj Heniu ,
mam nadzieję , że pozytywnie Cię zaskoczymy.

Mam nadzieję, że dasz się namówić na redagowanie. Ale sam wiesz , że samemu to nie jest łatwo - patrz Winiarz Polski. I nie pisz , że to wina SWiMP. Starałeś się, nikt kłód pod nogi Ci nie rzucał i CO ? Dlaczego zrezygnowałeś ?

Ja staram się popierać wszystkie inicjatywy. Niestety czasu na wszystko coraz mniej.
Odpowiedz
Ja wiem że już sporo czasu minęło i jest nowa strona ale czy macie materiały na naprawdę dziwne wina z tego linku? http://wino.org.pl/old/frames/index2.htm Po wybraniu dziwnego wina wyskakiwało okienko z przepisem a teraz już wyskakuje okienko do nowej strony głównej z informację" Nie znaleziono" .
Pozdrawiam
Kamil

Skocz do: