Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrobię Ci etykietę... jeśli chcesz ;D
Nastawu
Odpowiedz
Można się jeszcze załapać na etykiety ?
Odpowiedz
Moje, czy kolegi siimona? ;p
Odpowiedz
mundass no jasne , że Twoje :)
Odpowiedz
A dałoby radę zrobić etykietę na nalewkę grejpfrutową i malinowa?
Odpowiedz
Niestety zawieszam działalność etykiet na zamówienie.
Robienie dla każdego innej etykiety stało się zbyt męczące i czasochłonne. Gdy zrobię jakąś etykietkę, będę ją wrzucał gdzieś albo wstawię na forum i ewentualnie wysyłał na mail, jeśli ktoś będzie miał takie życzenie. Będą to jednak etykiety, na których zostawię miejsce na napisy i podam wam ew. rodzaj czcionki jaką wykorzystywałem - każdy sam sobie wklepie informacje. Myślę, że tak będzie ok.

Miałoby to miało mniej więcej tak wygladać :)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Czy mógłbyś mundass zrobi jako pierwszą etykietę na nalewkę dereniową? Mi podoba się wzór jak dla FACHOWIEC -o ile nie są zastrzeżone.

Pozdrawiamm
Odpowiedz
Bardzo fajne etykiety a wykonujesz może z starodawnymi napisami coś w rodzaju gotyku?
Odpowiedz
super... stary o to wlasnie chodzi:) kurcze bede nastepnym chetnym:)
Odpowiedz
Witam
Dałoby się zrobić dwie etykietki ?
1. aroniówka 2013r
2. wino aroniowo - jabłkowe 2013r
Byłbym wdzięczny:)
Odpowiedz
(13-01-2013, 22:22)blade86 napisał(a): Witam
Dałoby się zrobić dwie etykietki ?
1. aroniówka 2013r
2. wino aroniowo - jabłkowe 2013r
Byłbym wdzięczny:)

Chyba się spóźniłem ale jak jesteś zaintersowany (albo ktoś) to chętnie zrobię etykietę wg. życzenia za darmo :)

Coś na szybko wyskrobane - (do punktu 1)

Odpowiedz
Etykiety dla Boogie (miniatury) ->

Odpowiedz
Wow fajna :)
Jedno pytanie , bo w napisie Ryżowe , nie ma polskiego znaku , można to zmienić ?
Odpowiedz
Witam. Przecież, w markietach kupisz naklejki na wino są różne.
Za 20 sztuk zaplacisz tylko 4,50 zl.. W dodatku są kolorowe.:lol:

Pozdrawiam
Gynek
Odpowiedz
Markietowe są oklepane i trza długopisem lub pisakiem wypełniać . Tutaj masz profeskę .
Oczywiście , każdy robi jak uważa . Pozdrawiam :)
Odpowiedz
Jeżeli to możliwe to potrzebowałbym dwie etykiety z możliwością edycji tekstu pod wino gronowe białe i czerwone z ryciną szpalerów ( podeślę na szybko swój szpaler ) oraz z pieczęcią mojego miasta ( też podeślę fotkę ).
Odpowiedz
(22-10-2013, 20:32)gynek63 napisał(a): Witam. Przecież, w markietach kupisz naklejki na wino są różne.
Za 20 sztuk zaplacisz tylko 4,50 zl.. W dodatku są kolorowe.:lol:

Pozdrawiam
Gynek

Ale te są unikalne
Odpowiedz
To tak, etykiety będę robił w miarę wolnego czasu. Wysyłajcie szczegóły na PW wraz z mailem (etykiety będą w dużej rozdzielczości, standardowy rozmiar 8x10cm). Na maila dostaniecie etykiete w dużej rozdzielczości a tutaj będę wrzucał to co wymodziłem. ;) Miło by było zobaczyć zdjęcie butelki z wykonaną etykietą :)
Odpowiedz
(22-10-2013, 21:17)cianek napisał(a): Jeżeli to możliwe to potrzebowałbym dwie etykiety z możliwością edycji tekstu pod wino gronowe białe i czerwone z ryciną szpalerów ( podeślę na szybko swój szpaler ) oraz z pieczęcią mojego miasta ( też podeślę fotkę ).

Pisz na PW, projekt wyślę w PSD (jeśli używasz photoshopa) ew w hi-res png gdzie będziesz mógł w dowolnym programie graficznym wstawić jakiś tekst
Odpowiedz
Jeśli można , to ja też prosiłbym o edytowalne wersje , nie używam photoshopa :(
Dziękuję i pozdrawiam :)
Odpowiedz
Mogę Ci dać np. pusty szablon bez tekstu (ten który Ci zrobiłem) a sam sobie dopiszesz w dowolnym programie graficznym to co będziesz chciał. Na maila dostałeś dwie gotowe etykiety.
Odpowiedz
Super !!!!
Odpowiedz
Etykieta dla Cianka.

Odpowiedz
Powiem tak nie potrzebowałem wygórowanej etykiety mi sie podoba i tyle, @terror jest solidny i można na niego liczyć z projektem. Co chwila podsyła projekty do zaakceptowania. Współpraca extra. Później zamieszczę efekt końcowy na butelce jak tylko dostane format do edycji.
:pijemy:
Odpowiedz
Etykieta dla Krycha, wersja 1 co o tym sadzicie?

Odpowiedz

Skocz do: