Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrobię Ci etykietę... jeśli chcesz ;D
Zastanawiam się jak by wyglądał tekst "wyprodukowany...." wykrzywiony w deseń pomarańczowego tła.
Fajny motyw z kieliszkiem.

Polskie ogonki "ż ł" mam nadzieje będziesz dorabiał.
Odpowiedz
(25-10-2013, 22:12)ArtiiP napisał(a): Zastanawiam się jak by wyglądał tekst "wyprodukowany...." wykrzywiony w deseń pomarańczowego tła.
Fajny motyw z kieliszkiem.

Polskie ogonki "ż ł" mam nadzieje będziesz dorabiał.

Akurat ten tekst będzie wykrzywiony w tym tle. Nie dokończyłem jeszcze tej etykiety. Bardziej zastanawiałem się co będziecie sądzić o tle. Dzięki
Odpowiedz
Etykiety dla Darka, kilka wariantow jeszcze nie skonczone:

Co o nich sadzicie?
Odpowiedz
Jak dla mnie trochę mało czytelne. Spróbuj zwiększyć kontrast między napisami a tłem bo tak się ciut zlewa:P Spójrz na dół etykiety - jest ok - a teraz na górę... i jak? :P Pozdrwaiwam
Edit;
Ja jeszcze bym zrobił to tak:

Piwnica Nielepice - zdecydowanie mniejsze literki
Dariusz Marona - tu też

Śliwka Renkloda - te najwieksze
Półsłodkie Wino Domowe - mniejsze

75cl 2012 17% -(2012) o jakieś dwie wielkości wieksze niż pozostałe;p

Ale to wszystko to tylko moje drobne sugestie, które raz że nie muszą być dobre to dwa nie musisz ich brać pod uwagę:)
Odpowiedz
Kwestia gustu, zawsze można pokombinować z wielkoscią czcionki i ustawieniem napisu ;) Poza tym to zdjęcie poglądowe, ja zrobiłem tło a Dariusz sam sobie zamiesci napisy tak jak chce. :)
Odpowiedz
Ma ktoś jakieś etykiety na Cydr ewentualnie do powielenia i zastosowania na moje butelki. ?
Odpowiedz
Może coś takiego na szybko?:D

Odpowiedz
hehe, z tym ugryzionym jabłuszkiem apple'a też zrobiłem kiedyś etykietkę do jabłkowego, o stosownej nazwie ZŁOTE JABŁUSZKO.
Niemałe zdziwienie okazali znajomi, wielbiący markę...:lol:
Odpowiedz
(23-11-2013, 17:16)mundass napisał(a): Może coś takiego na szybko?:D

Żaden z napisów nie jest równo ułożony :) Zobacz jak napis HOMEMADE odjeżdza :P To samo tyczy się reszty ;) Ogólnie nie podoba mi się, za uboga :)
Odpowiedz
W jakim sensie odjeżdża?

Mi osobiście etykiety się podobają, zwłaszcza ta druga, niby taka skromna, ale kolorowa :)

W ogóle lubię takie połączenia, jeżeli tylko jeden element jest kolorowy.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Napisy nie są wycentrowane, za chwile podeśle Ci swoją poropozycje etykiety.

Odpowiedz
Terror, kradnę:D I proszę o więcej.
Odpowiedz
(23-11-2013, 20:13)terror napisał(a): Żaden z napisów nie jest równo ułożony :) Zobacz jak napis HOMEMADE odjeżdza :P To samo tyczy się reszty ;) Ogólnie nie podoba mi się, za uboga :)

Drogi kolego terror, mylisz sie! Wszystkie napisy były równo ułożone, wycentrowane i żaden z nich nie odjeżdża. Miałeś takie wrażenie przez to, że napisy te były w kursywie i może też z powodu różnej ilości liter w słowach oraz tego ile zajmują one przestrzeni:P Dla udowodnienia podrzucam etykietę bez kursywy w głównym napisie:) A co do ubogości to osobiście nie lubię przepychu:P, lubię proste, czytelne i estetyczne etykietki, wiec wszystko jest (jak pisałeś wcześniej) kwestią gustu:) Pozdrawiam :)

Odpowiedz
mundass: wrażenie nierówności mam i ja :P wiec jak używasz kursywy to musisz odpowiednio "kompensować" przesuwając (by było nierówno, ale i) by te wrażenie znikło.
Bez kursywy lepsze.

Co do przebajeżenia vs minimalizm. No cóż gusta są różne, czasem etykieta minimalna broni się a czasem taka treściwa sprawia wrażenie przesytu nic nie znaczącej treści.
Odpowiedz
Zgadzam się w zupełności, że czasem trzeba coś przesunąć "na oko" a nie do linijki żeby wyglądało dobrze i zazwyczaj tak robię ale te projekciki jak już pisałem były na szybko i tak wyszło :) Poza tym wszystko można poprawić przy sugestiach forumowiczów - po to wstawiamy tu projekty. :)
Odpowiedz
(24-11-2013, 10:47)bigmisiu napisał(a): Terror, kradnę:D I proszę o więcej.

A co byś chciał? :) Jakieś sugestie co do kolorystyki i czcionki?
Odpowiedz
(24-11-2013, 13:55)mundass napisał(a): Zgadzam się w zupełności, że czasem trzeba coś przesunąć "na oko" a nie do linijki żeby wyglądało dobrze i zazwyczaj tak robię ale te projekciki jak już pisałem były na szybko i tak wyszło :) Poza tym wszystko można poprawić przy sugestiach forumowiczów - po to wstawiamy tu projekty. :)

Bez kursywy wygląda niebo lepiej. Oczywiście dlatego, zawsze tu wrzucam prototypy a poprawiam indywidualnie :) Nie da się dogodzić wszystkim jednym projektem :P
Odpowiedz
Jabłuszko to na cydr sobie przykleję:D W najbliższym czasie nic nie będę butelkował z win ale zaprezentuj swoje portfolio. Twój styl mi wybitnie odpowiada:D
Odpowiedz
(24-11-2013, 14:50)bigmisiu napisał(a): Jabłuszko to na cydr sobie przykleję:D W najbliższym czasie nic nie będę butelkował z win ale zaprezentuj swoje portfolio. Twój styl mi wybitnie odpowiada:D

To mogę przerobić Ci napisy na tej etykiecie jeśli chcesz. Tylko napisz mi ktora etykieta Ci bardziej odpowiada.
Odpowiedz
To jest tak cudne że obie:D Choć po namyśle pierwsza wygląda lepiej, jak na tanie wino. Poproszę o biało-żółto-pomarańczową tylko z napisem "winiarnia bigmisia". Dzięki wielkie!
Odpowiedz
(25-11-2013, 09:57)bigmisiu napisał(a): To jest tak cudne że obie:D Choć po namyśle pierwsza wygląda lepiej, jak na tanie wino. Poproszę o biało-żółto-pomarańczową tylko z napisem "winiarnia bigmisia". Dzięki wielkie!

To może jeszcze coś takiego? :) Jak coś to podeślę projekt w HiRes.

Odpowiedz
Najlepiej to w pdfie, wtedy liczbę i rozmiar dopasuję do arkusza. Mail wyślę na PW, dzięki!
Odpowiedz
Jeszcze taki wariant np.    

Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka etykieta napoju energetycznego z dodatkiem THC, importowanego z Jamajki. :D
Odpowiedz
No to wygląda ;D Czyli etykieta adekwatna do trunku :) Jestem ciekawy jak to będzie się prezentować na butelce.

Ew. jeszcze taka:

Odpowiedz

Skocz do: