Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalendarz 2015 - lekki - coraz większy - kac
Nie wiem, czy ktoś już otrzymał kalendarz? Ja nie. Otrzymałem natomiast maila (po mojej wstępnej rezygnacji), o następującej treści (cyt.):
"Witam

Zamówienie zostało wysłane.

Pozdrawiam"

To było w czwartek. Ani informacji, jak wysłane, ani numeru do śledzenia przesyłki. Oczywiście na forum kłódki na wszystkich tematach o bieżącym kalendarzu. Zapłaciłem za przesyłkę kurierską, czyli w piątek powinna być u mnie.

Ma ktoś jakieś informacje?
Odpowiedz
(10-01-2015, 22:54)piper napisał(a): ........Zamówienie zostało wysłane............
"Bąć" cierpliwy. Jak wysłali to (może) dojdzie.
Odpowiedz
Witam
W ogóle kalendarza w tym roku nie zamawiałem, zauważyłem że bałagan na forum się zrobił.:nie:

Pozdrawiam/Gliwice
Odpowiedz
Pojawiła się nowa aukcja:
http://allegro.pl/foto-kalendarz-z-wlasn...365319.htm
ale nikt nie kupuje. Po tym co napisano wcześniej, się nie dziwię.
Nam też napisali że wysłali, ale na razie nie dotarł :tuptup:
Odpowiedz
Już chyba tej aukcji nie ma.
Allegro Aukcje Online
Błąd 404: Strona nie została znaleziona
Przejdź do strony głównej lub spróbuj poniższych opcji.

Odpowiedz
Ten link do aukcji podany przez Castelman jest niepoprawny; została zgubiona litera na końcu linku. Podaję poprawny link.
Odpowiedz
Wyjdzie, że nie śledziłem na bieżąco, ale miło zaskoczył mnie miesiąc maj w pierwszej wersji kalendarza. ;)
Odpowiedz
Są jakieś wieści ? ktoś dostał już kalendarz ?
Odpowiedz
No właśnie, ma ktoś jakieś informacje? U mnie cisza, a kalendarza jak nie było, tak nadal nie ma:(
Odpowiedz
Szczerze mówiąc zaczyta mnie to denerwować:D
Odpowiedz
Zapewne nie tylko Ciebie. Jak sprzedający nie kontaktuje się z kupującymi z Allegro, to może niech jakiś przedstawiciel SWiMP skontaktuje się ze sprzedającym i zapyta jak wygląda sytuacja?
Odpowiedz
Próbuję się dodzwonić. Jak się coś dowiem dam znać.

EDIT Dodzwoniłem się na numer 883 901 666. Prawdopodobnie rozmawiałem z właścicielem. W dość ostrych słowach ponagliłem. Pan zapewnił mnie że za ok 2 godziny będzie w firmie i wszystko wyjaśni.
Odpowiedz
Do mnie właśnie dotarł - zamówiłem 23.12.2014
Odpowiedz
Super. Jest jakiś pozytyw :D
Odpowiedz
Ufff. Myślę, że po rozmowie jakoś to ruszy i wszyscy rychło dostaną.
Odpowiedz
Mi napisali że już wysłane, a opóźnienie było spowodowane uszkodzeniem maszyny.
Odpowiedz
Właśnie przed sekundą odebrałem kalendarz, prawie wszystko dobrze tylko jeden był przyklejony do koperty w której były (tym zamknięciem które zawsze się śliniło, tu był klej) i nie sposób było oderwać, malutkie zdarcie się zrobiło. Ten sam jest trochę wygięty ale to już mniejszy problem.
W każdym razie dziękuję osobom zaangażowanym akcję, kalendarz świetny tylko mógłby być trochę wcześniej :)

Edit: A i nie ten projekt zamawiałem, może jakby allegrowicz odczytywał emaile to by wiedział. Pytanie jaki teraz komentarz do aukcji wystawić, taki na jaki mam ochotę czy jakaś taryfa ulgowa?
Odpowiedz
Jak ja dostane nie ten co trzeba, to moge się wymienić, jak to ten co Ty chcesz. ;) dobre pytanie... Jak teraz poleci 30 zlych komentarzy to biznes pan możesz pakować :drink:
Ja poczekam zobacze co inni napiszą. Najpierw musze dostać ten kalendarz :)
Odpowiedz
Spoko ;p Nie wiem czy się śmiać czy płakać, zaczekam na opinię innych użytkowników ale trochę jestem zawiedziony...
Odpowiedz
Witam. Tez oczekuje jeszcze na zamówienie, juz drugi tydzień! :-) Mam nadzieje, ze niedługo dojdzie mój pierwszy forumowy kalendarz . Pozdrawiam Piotrek

Odpowiedz
W końcu ktoś dziś łaskawie odebrał telefon! I w końcu dotarła przesyłka. Niby jest OK, ale np taki drobny detalik: brak dziurki albo jakiegoś innego pomysłu do powieszenia.
Pozytyw: dodatkowy miesiąc (styczeń 2016) w jednej z wersji. Na poczet przyszłorocznych poślizgów :lol:
Odpowiedz
Poszedłem do skrzynki sprawdzić, niestety do mnie nadal nie dotarł :(
Odpowiedz
A może mi ktoś powiedzieć na czym ten kalendarz zawiesić?????
Odpowiedz
Ja też wreszcie dostałam kalendarze. Muszę przyznać rację Piotrkowi (Castlemanowi) - trochę 'knypkowate' są.

(14-01-2015, 08:26)DarekRz napisał(a): A może mi ktoś powiedzieć na czym ten kalendarz zawiesić?????

Jak wbijesz haczyk w ścianę, to jakoś da się go zaczepić.
Ale generalnie szału nie ma. :glowa_w_mur:

Odpowiedz
Już po 20 dniach od zakupu, wczoraj, dotarły dotarły do mnie dwa z trzech zamówionych, dodzwonić się oczywiści nie można :(
Brak zawieszek.
Przy przeglądaniu jeden się rozszył (powypadały kartki) - źle zbindowany.
Jednym słowem kicha.
Odpowiedz

Skocz do: