Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalendarz 2015 - lekki - coraz większy - kac
Poczekamy aż wszyscy dostaną i trzeba będzie wystawić odpowiedni komentarz na allegro.
Odpowiedz
Wpłatę przekazałem 06.01.2015 i też czekam z niecierpliwością. Otrzymałem informację, że wpłata została przekazana. Jest takie staropolskie powiedzenie: "raz tylko cygan przejdzie przez wieś"

Pozdrawiam oczekujących na kalendarz Janusz.
W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
Ja wpłaciłem chyba jako jeden z pierwszych w dniu wystawienia pierwszej aukcji.
I do dzisiaj cisza :niewiem:
Nawet choćby jakiejkolwiek informacji na maila.
Allegrowicz jakiego jeszcze nie spotkałem.
Ale ja cierpliwy jestem :D
Odpowiedz
Ja też jestem cierpliwy. Myślę, że kalendarze będą.
Allegrowicz czekał jak wszyscy się określimy kto jaki kalendarz chce, dał do drukarni i się drukują. Wysyła tez po jednej sztuce i to trwa. Działalność dopiero zaczął i się mota.
Żeby się nie gubić załatwiłem sobie byle jaki kalendarz i czekam....cierpliwie. Jest nauczka na przyszły rok.
Pozdrawiam, Krzysiek.
Odpowiedz
Wczoraj dotarła do mnie przesyłka. Trzy egzemplarze, wersje prawidłowe, jedna sztuka ma zagięty narożnik. Dziurki, ani haczyka do powieszenia brak.:glupek: Do tego przez kilkanaście dni brak jakiejkolwiek informacji od Sprzedającego dotyczącej realizacji zamówienia...:glowa_w_mur:
Zasłużył na pozytywny komentarz, czy neutralny?
Odpowiedz
Ja mam ochotę dać negatywny... Czas wysyłki, kontakt, projekt nie ten co zamawiałem przyszedł i jeszcze przyklejony do koperty.
Odpowiedz
Otrzymałem dzisiaj przesyłkę. W sumie wszystko ok. Brak tylko zaczepu. Poradziłem sobie przekładając zaczep z kalendarza ad 2014. Myślę jednak że za nieterminowość, brak kontaktu oraz zaczepu dam neurala.

Myślę też, że na koniec jak wszyscy otrzymają kalendarze wystosuję w imieniu SWiMP i społeczności forum piękne podziękowanie:diabelek:
Odpowiedz
Pismo SWiMP do użytkownika Allegro zostało przygotowane przez Milbasa. Jednak musimy je trochę zmienić bo jednak przesyłki dotarły.

Nie wiem czy to coś da ale możemy wystosować odpowiednie pismo. Osoby , które mają uwagi do użytkownika Allegro poproszę o PW z zarzutami. Postaramy się coś zadziałać w temacie.
Odpowiedz
Myślę, że komentarze na allegro każdy niech wystawi wg uznania i własnego sumienia.
Skoro Milbas przygotował pismo to trzymajmy się tego. Wycofuje się z mojego pomysłu. Tak jak Wojtek napisał na jego PW uwagi.
Odpowiedz
Dzisiaj do nas coś dotarło. Przez lupę trzeba na to patrzeć.
Wiedziałem że mały będzie, ale zdecydowanie przeszedł moje oczekiwania.
Karłowaty, minimi KNYPEK. Masakra. :glowa_w_mur:
Z zaczepem trzeba kombinować, ale to w sumie nie problem. Dałem wolnego haka na drut z bindowania.
Na plus jedynie mogę napisać, że zdjęcia są ciut jaśniejsze niż te z pdf'a.
(15-01-2015, 17:30)lukihah napisał(a): ...
Zasłużył na pozytywny komentarz, czy neutralny?
Nie, no dajcie spokój, chłopa trzeba zjechać równo.
Ponad 2 tygodnie oczekiwania.
Jakbyśmy coś innego zamawiali na Allegro, żądalibyśmy zwrotu kasy.
Kalendarz drukowany chyba na zwykłej drukarce laserowej (wiadć ślady po wałkach), w dodatku z błędem (cienki pionowy pasek na sobocie).
Tylko przez sentyment dla forum zawisł na ścianie.
Nie róbcie tego błędu w przyszłym roku i omijajcie wielkim kołem tego allegrowicza.
No i proszę, niech to będzie jakiś większy format.
Odpowiedz
"Lepsze jest wrogiem dobrego"...
Przecież mieliśmy już sprawdzonych drukarzy :(
Odpowiedz
Zmierzyłem ten kalendarz knypek.

Chłop na allegro pisze:
"Przedmiotem aukcji jest:
Kalendarz ścienny A3+ (320x450mm)." Nawiasem to wymiary ubiegłorocznego kalendarza, a ja proponowałem większy.

Prawdziwe wymiary tegorocznego to: 280x395
Toż to nawet nie jest A3: http://formaty.info/A3/

Masz, wspaniała cudowna historia, boki zrywać. Zmierzcie proszę Wasze, a może ja cudownie taki wyjątkowy egzemplarz dostałem?

Przypadkiem niech mi nikt nie pisze, że się czepiam.
Ten Allegrowicz to OSZUST. Uważam, że przedstawiciel forum prowadzący tą akcję powinien coś z tym zrobić.
Tegoroczny kalendarz dla forum to wstyd.

Mój kac jest OLBRZYMI.
Odpowiedz
Chcieliście to macie kalendarze. Ja swój powiesiłem w Nowy Rok i, duży format ale nie z alegro. Wiedziałem że oszusty, więc nie zamawiałem.:nie:

Pozdr..Gynek
Odpowiedz
Na pierwszej aukcji kalendarz kupiły 22 osoby. Na tej drugiej aukcji kupiły 2 osoby. Jak sprzedawca dostałby 24 negatywne komentarze to mogło by to być dobrą nauczką. Sprzedawca wiedział chyba, że kupcami będzie pewna zrzeszona grupa więc chociażby z tego względu mógłby się przyłożyć do wykonania tego kalendarza.
Odpowiedz
Ciekawe, czy jeszcze kiedyś ktokolwiek kupi forumowy kalendarz.
Ja, w każdym razie, będę robił sobie sam. Kalendarze, które sam sobie zaprojektowałem na stronie allegrowicza w sobotę, dotarły do mnie w poniedziałek, czy wtorek. Całkiem fajne, 90 cm długości, trójdzielne. Po 7,99 zł/szt. Rozdałem znajomym jeszcze przed nowym rokiem.
Jak dla mnie kolejny forumowy zwyczaj zdechł.
Odpowiedz
(15-01-2015, 22:34)Maciej napisał(a): Jak dla mnie kolejny forumowy zwyczaj zdechł.
To jest smutne...

Odpowiedz
(15-01-2015, 21:48)Castleman napisał(a): Zmierzcie proszę Wasze, a może ja cudownie taki wyjątkowy egzemplarz dostałem?

Mój również dzisiaj dotarł i wymiary ma takie jak podał Piotrek.
To faktycznie jakiś nierzetelny allegrowicz i należy mu się co najmniej NEGATYW!!!

Odpowiedz
Dosłownie 10 minut temu otrzymałem kalendarz, taki jaki zamawiałem. Wykonanie bardzo dobre, jakość papieru też dobra. Nie zgadzają się tylko wymiary, zamiast typowego A3 (320x450) jest (280x390) może to teraz jest taka norma unijna - kto to wie? No i faktycznie nie ma zaczepu co wiąże się z mała przeróbką. Poprzedni kalendarz był na miarę UE, ten obecny na miarę PRL, ale jest.:brawo:

Pozdrawiam Janusz.
W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, w winie - serce drugiego człowieka.
Odpowiedz
Doszły, ale nie ten projekt. Nie bede miał mojego zdjęcia na ścianie :'( :'( :'( ide się napić :P
Co mi tam, napisze im że to nie ten i chce inny albo kase o!
Odpowiedz
faktycznie lipa w tym roku.... ale co nas nie zabije to nas wzmocni w przyszłym roku akcja rusza we wrześniu.... Piotrek ma rację negatywy się należą... sam zamówiłem 3 sztuki dostałem 3 takie same a jeden miał być inny cóż wykorzysta się je jakoś..
Odpowiedz
(16-01-2015, 20:14)luckyluke napisał(a): Doszły, ale nie ten projekt.

Właśnie stwierdziłem że do mnie przyszedł też nie ten projekt który zamawiałem. Gość sobie jakieś jaja robi.
Odpowiedz
Tak Was w konia robią z tymi kalendarzami. Człowiek na tle kalendarzy może zawału dostać. A mój bez nerwów wisi sobie spokojnie na ścianie i, jestem cudownie zadowolony że nie wpłaciłem na dziada.:nie:
Pozdrawiam/Gliwice

Eugen.
Odpowiedz
Ile jeszcze razy będziesz nam to Gienek oznajmiał? Piszesz o tym już któryś raz. Nie chciałeś, nie kupiłeś, masz inny piękny i koniec tematu.
PS Ja wolę forumowy, nawet jak jest trochę do d…
Odpowiedz
Patrzę sobie właśnie na ciągnik Maćka marki Kubota,
po wypiciu Varga Zweigelta + CS
no i fajnie,
Tylko czemu taki mały :placze: i zdjęcie takie szare :(
Odpowiedz
(18-01-2015, 15:46)Castleman napisał(a): Patrzę sobie właśnie na ciągnik Maćka marki Kubota (...) Tylko czemu taki mały :placze: :(
Żeby wchodził w międzyrzędzia :D
Odpowiedz

Skocz do: