Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maciek19660714 - moderator
Napisane przez drajla - 4 godzin(y) temu

( 4 godzin(y) temu)Frank1 napisał(a):
Wrócę Tu po zmianie Administracji Forum o ile nie dostanę .......................

Tej, tak popłatnej posady, niestety nie dostaniesz. Wszystko obstawione. :jezor:

Ale po co to pisać, skoro wiadomo powszechnie i wszem, że admini i modowie, to wyjątkowe *#*#*# i *#*#*#*#*#*# trzymające się kurczowo, tylko koryta????

Dla przypomnienia, bo to już wiele razy było:

Pkt. 1 - Admin lub mod ma zawsze rację.

Pkt. 2 - Jeżeli nie ma racji, to patrz pkt. 1.

:pijemy:
Odpowiedz
(29-07-2016, 17:28)Frank1 napisał(a):    ( 4 godzin(y) temu)Frank1 napisał(a):
   Wrócę Tu po zmianie Administracji Forum o ile nie dostanę .......................

(29-07-2016, 17:28)Frank1 napisał(a): Ale po co to pisać, skoro wiadomo powszechnie i wszem, że admini i modowie, to wyjątkowe *#*#*# i *#*#*#*#*#*# trzymające się kurczowo, tylko koryta????

Może też chce być wyjątkowym :nie_powiem: :nie_powiem: :nie_powiem: 
Albo przy tym "korycie" macie lepsze trunki niż my  :glowa_w_mur:

A poważnie, obrażanie się bo się nie ma "Moda" "Admina" jest dziecinne. Jak ktoś tylko po to jest na forum, to niech wróci jak dostanie "moda". 
A znając życie, nieobecni głosu nie mają, i MODA nie dostają. (nawet się zrymowało :rotfl: )
Odpowiedz
Z tymi lepszymi trunkami to się zgodzę a przynajmniej tej wersji będę się trzymał. :pijemy:
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(29-07-2016, 17:42)Sabahtani napisał(a): ....... przy tym "korycie" macie lepsze trunki .......

Sie zarabia na moderowaniu, to sie ma :hahaha:
Odpowiedz
Jak siem nie ma to siem zrobi [Obrazek: wink.gif]
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
(29-07-2016, 17:28)drajla napisał(a): Napisane przez drajla - 4 godzin(y) temu

Tej, tak popłatnej posady, niestety nie dostaniesz. Wszystko obstawione. :jezor:

Ale po co to pisać, skoro wiadomo powszechnie i wszem, że admini i modowie, to wyjątkowe *#*#*# i *#*#*#*#*#*# trzymające się kurczowo, tylko koryta????

A o kim piszesz, bo spojrzałem wstecz i jakoś postu Frank1 nie zauważyem, czyżby został wycięty bo niepoprawny.
Do tej pory nie zabierałem głosu, ale widzę że poprawność zaczyna brać górę nad meritum, smutne.:(
Lech
Odpowiedz
@Tata. Dałem taki przykład, żeby wzbudzić kontrowersje.
Napisałeś, że popierasz czyszczenie wątków z nic nie wnoszących treści. A ja uważam, że o ile nie ma jakiś epitetów czy wyjątkowo zjadliwych komentarzy i osobistych wycieczek, to posty takie powinny zostać. To żywy dowód tego jak tworzy się "historia". To, że losy te są burzliwe a atmosfera nie raz sięga zenitu nie powinno być "wybielane". Chamstwo trzeba zwalczać ale żarty (a nawet drobne złośliwości), rozmowy na tematy luźno z danym wątkiem związane czy nawet dalekie bardzo, warto zostawiać. Łatwo jest wywalać. Przywracać zwykle niemożliwe.

Maciek19960714 jak sam pisał lubi zajrzeć sobie do swojego wątku przypomnieć sobie co i jak. Ja czasem też lubię sięgnąć sobie do historii, żeby nie powiedzieć wykopalisk i z uśmiechem na twarzy przypomnieć sobie dawne czasy - dla mnie dobre. Proszę więc o więcej liberalizmu i używanie do sprzątania miotły zamiast zamiatarki.
Odpowiedz
(29-07-2016, 17:28)drajla napisał(a): Napisane przez drajla - 4 godzin(y) temu

Za posadę CIECIA to ja dziękuję!
Odpowiedz
(29-07-2016, 20:01)Frank1 napisał(a): Za posadę CIECIA to ja dziękuję!
Żadna praca nie hańbi.
Właśnie pokazałeś "swoje ja", brawo. Twój szacunek do innych, nic dodać.
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z tymi atakami na Admina/Moda. Ja tu jestem 12 lat. wiele przeżyłem i widziałem. Były wzloty i upadki winorobów/nalewkowiczów, kończyły się przyjaźnie itd. Czasami samo istnienie Forum wydało się zagrożone. A taki Maciek 1966 postanowił walczyć o nie, o jego spójność i dalsze istnienie. 3 lata temu zadałem mu pytanie - po co? Powiedział, że chce scalić towarzystwo winorobów. Powiedział, że chce pogłębiać wiedzę nt. uprawy winorośli i chce sie dzielić nią z innymi. I szacun za to, co robi. Kilis stwierdził we wcześniejsym poście, że Maciej1966 (jest to moja interpretacja) ma przeogromną chęć uczenia się o winoroślach. Faktycznie, przyrost wiedzy jest nienaturalny. Ja sam dałbym se siana. A Maciek piłuje i drąży,,,
Odpowiada na pytania młodzików. Mnie by się nie chciało.... Po 12 latach.... i niezliczonych medalach.... Szanujcie Tytana...
Odpowiedz
A jak nazwać Moderatora który, skopiował (nie przeniósł) z innego wątku moją wypowiedź, a następnie przekształcił ją i wstawił Tu w celu wyśmiewania mnie?
Pytanie do Erikosa.
Odpowiedz
(29-07-2016, 22:07)Frank1 napisał(a): A jak nazwać Moderatora który, skopiował (nie przeniósł)...
W to nie wnikam. Odniosłem się do Twojej "pogardliwej" wypowiedzi dla "stróżów - cieciów"
Pozdrawiam
----Erikos----
Odpowiedz
Interpretuj sobie jak chcesz, mało mnie to obchodzi.
Odpowiedz
(29-07-2016, 20:01)Frank1 napisał(a): Za posadę CIECIA to ja dziękuję!
Brawo ty :glowa_w_mur:  :glupek: :glowa_w_mur: 

bez obrazy ale:

Cytat:Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Co jak co, ale na takim poziomie to ja z Toba wymieniać postów nie będe.
To jest moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać. 
Odpowiedz
(29-07-2016, 22:04)GENERAL AIDID napisał(a): Dajcie sobie spokój z tymi atakami na Admina/Moda. Ja tu jestem 12 lat. wiele przeżyłem i widziałem.

Ty zobacz, a mi dycha stuknie w sierpniu, a dzięki temu "tytanowi "czuję się tak jakbym wczoraj się zarejestrował :D
Odpowiedz
Widzisz Kapitanie jak Mod potrafi latek ująć?
Inni za takie cuś fortuny płacą ;););)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Chłopcy - kochajcie się, bo modowie tak szybko odchodzą.
Odpowiedz
(30-07-2016, 06:40)tata1959 napisał(a): Widzisz Kapitanie jak Mod potrafi latek ująć?
Inni za takie cuś fortuny płacą ;););)

Widzisz tata dzięki Tobie po latach dowiaduję się bardzo ciekawych rzeczy. Zawsze myślałem, że w polskiej tradycji gość w domu to prawie świętość, a to g.. prawda. Byłem również przekonany, że system demokratyczny to jedyna słuszna droga. Dzięki Tobie wiem, że i to g... prawda. PRL i wiodąca rola PZPR, to jest to. Przypuszczam , że pamiętasz te czasy. Z góry to forum wygląda jak miska z kartoflami.. połowa w mundurkach (administracja), a druga połowa utłuczona :D
Odpowiedz
:spoko: :brawo:
Odpowiedz
Widzisz Kapitanie, też uważam, że gość w dom...., ale jak by mi taki gość swoje porządki w moim domu zaczynał wprowadzać to bym szybko o świętej gościnności zapomniał bo gość nie tylko prawa ma.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
Chłodno i niegrzecznie potraktowany na powitanie gość, któremu w domu gospodarza giną buty, zabiera graty i wychodzi. Wymieniliśmy po dwa posty i dajmy spokój, bo zaczynamy ustalać co było pierwsze...jajko czy kura?
Odpowiedz
(30-07-2016, 12:20)kapitan napisał(a): Wymieniliśmy po dwa posty i dajmy spokój,

Wreszcie coś pozytywnego.

Niech nikt do nikogo nie trzyma urazy.
Jesteśmy różni, ale razem.
Odpowiedz
(30-07-2016, 11:36)vanKlomp napisał(a): :spoko: :brawo:

Jak wyżej.
Odpowiedz
Aż mnie rączka świerzbi aby założyć ankietę z pytaniem ..........Jak oceniasz użytkownika "maciek19660714" jako moderatora tego forum . Tylko dwie odpowiedzi bez wnikania w szczegóły ....."Dobrze"......"Źle"..........;)
Coś czuję że mam pewniaka i bukmacher walizkę pieniędzy musiał by mi wypłacić :)
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Stawianie krzyżyka za kotarą w kabinie czy bez kabiny ;)

Jakoś nikt nie jest w stanie wydusić z siebie magicznego słowa przepraszam itd.
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz

Skocz do: