Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maciek19660714 - moderator
(30-07-2016, 15:34)Dziadek2 napisał(a): Stawianie krzyżyka za kotarą w kabinie czy bez kabiny ;)

Jakoś nikt nie jest w stanie wydusić z siebie magicznego słowa przepraszam itd.

Ankieta jaka umożliwia założenie silnik tego forum. Nie widzisz odpowiedzi dopóki nie zagłosujesz osobiści. Oczywiście nie widać kto jak zagłosował , tylko ilościowa i % zgodność dla "dobrze" i "źle" :)

Ten "nikt" to tak ogólnie-bezosobowo czy kogoś konkretnego masz na myśli ?
MALUTKI KIELISZEK NIE DOJDZIE DO KISZEK !!!

\"DOBRY NA WSZYSTKO ŚRODEK:- ZE SPIRYTUSEM MIODEK\"

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Całkiem bezosobowo, magiczne słowo czasem czyni cuda.
Jakbym miał kogoś na myśli, napisał bym co najmniej ktoś.
Mogę zacząć od siebie - przepraszam, że zaglądam do tego wątku ,bo znam wiele sposobów na ciekawsze spędzenie czasu.
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman
Odpowiedz
Ja też przepraszam :) ..........poczekam na cuda teraz ;)

......50 ml wódki przed posiłkiem zabija wszystkie znane wirusy i bakterie.............100 ml nawet te nieznane .....
Odpowiedz
Ja też przepraszam. Ale po mimo wielu przeciw, jest wiele za. Bądź sobą Maciek, a będzie ok.
Pozdrawiam zbyszek
Odpowiedz
Ci co piszą dobrze, Tych wpisy zostaną,
Ci co piszą źle, Ich wypociny zostaną w swoim czasie usunięte.
Admin jakikolwiek by był, zawsze i niepodważalnie ma rację.
Ten wątek nie ma sensu.
*****\\\\   ///*************l***********§*********[]
*****(  @ @ )***********oooooo*****(bul,bul)*****[%%]
--oOOo-(_)-oOOo----->****grono*****(ooooooo)****[%%]
------O-----O--------********ooo******(ooooooo)****[%%]
pozdrawia Castleman*******o********(ossad)*****[%%]
Odpowiedz
A tych co piszą dobrze to nie wypociny? :D
Odpowiedz
"Przepraszam". Za co? Wybierzcie sobie sami.

Castleman, wątek jakis sens ma. Na początku była informacja, że ktoś został modem/adminem. Dalej inne rzeczy były pisane.

Tatacyfry, mam pewne zastrzeżenie do tego, co napisałeś o jakimś zlocie. Napisałeś co w stylu "nie byłeś, nie oceniaj/ nie pisz/ zamknij się". Idąc dalej tym tropem, to nie możemy rozmawiać o minionych wiekach, bo nas wtedy nie było. Nie możemy pisać o wydarzeniach, które nie były z naszym udziałem. Z twoich postów wyczytuję agresję i pogardę do ludzi młodszych, z mniejszym doświadczeniem, "gwiazdkowiczom". W każdym razie JA tak to odbieram.
W dodatku zgadzam się z Jerzym, że wątki o zlotach, konkursach lat minionych nie wnoszą nic nowego do tego, co dzieje się obecnie.

Tequila, jak zakłada się ankietę, to można ustawić, że jak odpowiesz, to możesz zobaczyć jak inni głosowali. Nie tylko %, ale też konkretne osoby przy konkretnych odpowiedziach.

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
(30-07-2016, 21:28)grzechu napisał(a): Tequila, jak zakłada się ankietę, to można ustawić, że jak odpowiesz, to możesz zobaczyć jak inni głosowali. Nie tylko %, ale też konkretne osoby przy konkretnych odpowiedziach.

Nie ma takiej opcji. Głosowanie w ankiecie jest anonimowe i nawet Adnin nie ma podglądu kto jak głosował.
Pozdrawiam, Paweł

Qui bibit, dormit; qui dormit, non peccat; qui non peccat, sanctus est, ergo – qui bibit, sanctus est.
Odpowiedz
(30-07-2016, 21:02)vanKlomp napisał(a): A tych co piszą dobrze to nie wypociny? :D
Z ironią piszę, wszystko zależy od punktu widzenia :P
Odpowiedz
(30-07-2016, 13:10)drajla napisał(a):
(30-07-2016, 12:20)kapitan napisał(a): Wymieniliśmy po dwa posty i dajmy spokój,

Wreszcie coś pozytywnego.

Niech nikt do nikogo nie trzyma urazy.
Jesteśmy różni, ale razem.

Niby co pozytywnego? Zrezygnowałem z dyskusji, która i tak by nic nie zmieniła. No co najwyżej wzrósł by mi % tych śmiesznych ostrzeżeń. Będziemy partnerami, nie będzie urazy. Dopóki będzie "partnerstwo" z pozycji siły, nie da rady. Nie jesteśmy razem, a tylko w jednym miejscu w sieci. Na przyszłość oszczędź mi tego typu "pochwał".
Odpowiedz
(30-07-2016, 21:34)Boullii napisał(a):
(30-07-2016, 21:28)grzechu napisał(a): Tequila, jak zakłada się ankietę, to można ustawić, że jak odpowiesz, to możesz zobaczyć jak inni głosowali. Nie tylko %, ale też konkretne osoby przy konkretnych odpowiedziach.

Nie ma takiej opcji. Głosowanie w ankiecie jest anonimowe i nawet Adnin nie ma podglądu kto jak głosował.

Pięknie, ale należalo by zadać pytanie.
Co to głosowanie miałoby zmenić?
Odpowiedz
Założyłem nowy wątek, żeby pokazać, że mam rację. Chodzi o anonimowość ankiet.

Załączone pliki Miniatury

Grzegorz

"Nie spiesz się tak młody przyjacielu!

Nikt nie umknie przed swoim losem."

Odpowiedz
(29-07-2016, 15:15)tata1959 napisał(a): Jak się komuś demokracjum marzy to niech idzie w politykie i tyle w temacie.

Tu macie odpowiedz na swoją ankietę.
Odpowiedz
Kapitanie - to forum ma właściciela, który określa reguły i stara się utrzymać go na tyle w jakichś ramach, żeby pozostawało tematyczne. Wyobraź sobie liberalizm i to forum za rok. Było by jak u Sowy&P...... ch.... d....a i kamieni kupa. Tyle.
Chętnie bym się z Tobą w realu spotkał. Może kiedyś los pozwoli.... podyskutować do upadłego i wyjść z tego w przyjaźni.

Grzechu (ja wprawdzie nie Tatacyfry), ale informuję, że mam wielu bardzo młodych znajomych (może nawet przyjaciół) i starszych np. o 20 lat, z którymi jestem na Ty. Ludzi nie dzielę wg wieku tylko metodą Pawlakową. Oczywiście kryteria są mocno subiektywne, ale nie ma klinicznie obiektywnych ludzi.

Boullii - Admin może nie ma podglądu bezpośrednio z silnika, ale kozia d....a a nie admin (no, powiedzmy techniczny), który nie potrafi odczytać kto i jak głosował czy odczytać PW jakiegoś usera.

Ankieta - może lepiej od razu sąd kapturowy?
Po co tracić czas i energię na głupoty zamiast wykazać się w innych wątkach?

Castleman - ten wątek ma sens i już wielokrotnie spełnił swoje zadanie. Swój stary siwy łeb kładę, że Maciek go zauważył, przeczytał i wyciągnął wnioski. Zbyt dużo godzin z Nim przegadałem żeby nie mieć pewności co do tego. Niech nikt jednak nie liczy, że On położy ogon po sobie i pozwoli na wszystko. Jego interlokutorów namawiam do jednego - walczcie z Nim do upadłego ale na argumenty.

Jeśli jednak komukolwiek przyszło do głowy, że wywierając nacisk na modów poprzez krytykowanie ich zachowań i działań, co ma miejsce od pewnego czasu na tym forum (tutaj mowa o wszystkich funkcyjnych), uzyska liberalizację w przestrzeganiu Regulaminu to się żałośnie myli.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu... Prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(31-07-2016, 11:25)tata1959 napisał(a): Kapitanie - to forum ma właściciela, który określa reguły i stara się utrzymać go na tyle w jakichś ramach, żeby pozostawało tematyczne. Wyobraź sobie liberalizm i to forum za rok. Było by jak u Sowy&P...... ch.... d....a i kamieni kupa. Tyle.

Przykład forum winogrona.org pokazuje, że wcale nie musi tak być. Modów praktycznie tam nie widać, roz...chy, o której wspominasz też nie dostrzegam. Mam wrażenie, że w sposób naturalny wyselekcjonowała się tam duża grupa ludzi, która właśnie czuje się bardziej właścicielem, a nie gościem. Masz małą wiarę w ludzi i niskie o nich mniemanie.
Odpowiedz
Kapitanie - mam, tak uważam, dość pokory. Chociaż czasami mnie konie poniosą. Winogrona nie można porównywać do naszego forum - inny zakres tematyczny. Tam forum tutaj ledwie dział.
Na naszym też jest grupa ludzi dobrze się tu czujących i właśnie nie można dopuścić żeby kilka osób ją zdominowało. Dyskusja jednak nie tutaj, nie w tym wątku, nie na PW tylko face en face mogła by to wszystko wyjaśnić.
Po pierwszym kieliszku wychodzi z nas drugi człowiek i on też chce się napić! (Wańkowicz)

Jak by rządziły na świecie kobiety to nie było by wojen! Państwa by były co najwyżej poobrażane na siebie.

Odpowiedz
(31-07-2016, 11:55)tata1959 napisał(a): Na naszym też jest grupa ludzi dobrze się tu czujących i właśnie nie można dopuścić żeby kilka osób ją zdominowało.

Nie miałem i nie mam zamiaru nikogo tu dominować. Jedyne co chciałem to znaleźć  miejsce gdzie będę mógł się podzielić tym co robię z innymi,... no i zaraz po pierwszym wpisie "wskazano" mi  to miejsce. Będę Ci wdzięczny  jak będziesz o tym pamiętał, gdy następny raz oskarżysz mnie o rozrabianie, bo tak odczytuję powyższe.
Odpowiedz
(30-07-2016, 22:00)Castleman napisał(a): Pięknie, ale należalo by zadać pytanie.
Co to głosowanie miałoby zmenić?

(31-07-2016, 11:25)tata1959 napisał(a): Ankieta - może lepiej od razu sąd kapturowy?
......
......
Jeśli jednak komukolwiek przyszło do głowy, że wywierając nacisk na modów poprzez krytykowanie ich zachowań i działań, co ma miejsce od pewnego czasu na tym forum (tutaj mowa o wszystkich funkcyjnych), uzyska liberalizację w przestrzeganiu Regulaminu to się żałośnie myli.

Ludzie a coście się tak uczepili tej ankiety czy głosowania. Ten wtręt był napisany w formie żartu-prowwokacji. Właśnie dlatego jej nie ma bo nie ma takiej potrzeby. Każdy swoje zdanie ma i nie musi się z nim afiszować.

Heniu chyba trochę w złą stronę zmierz Twoje zrozumienie tematu. Wydaje mi się że wcale nie chodzi o liberalizację przestrzegania regulaminu czy jakiekolwiek zmiany w nim, a tylko na pozwolenie na rozwinięcie się tej "fajnej otoczki" która spaja to forum i sprawia że jest takie wyjątkowe. To są te wszystkie wtręty w wątkach czasami nie mające nic wspólnego z tematem ale sprawiające że forum żyje, nie jest skostniałą biblioteką wiedzy gdzie można już wszystko znaleźć i żywi ludzie są nie potrzebni bo niby co maja wnieść czy dodać jak wszystko można poszukać.
Wiem, to utrudnia też wyszukanie odpowiedzi na konkretny problem zwłaszcza przez osoby nowe na forum. Ale cięcie w tematach bo "ordung muss sein" czy "bo mogę " chyba nie jest najwłaściwsze.
W sumie jak by się tak zastanowić ..............miodu nie zrobiłem już od kilku lat, wino ostatnie nastawione w ubiegłym dziesięcioleciu, nalewka pewnie też , parę warek corocznie popełnię ............ale to forum winiarzy i miodostytników więc może na browar biz lub piwo org powinienem się przenieść............... co ja tu właściwie robię ?
No właśnie ..............jestem dla tej atmosfery która tu panuje i dla osób które znam wirtualnie i realnie.
Tylko tyle i aż tyle :)

Odpowiedz
(31-07-2016, 11:25)tata1959 napisał(a): Jego interlokutorów namawiam do jednego - walczcie z Nim do upadłego ale na argumenty.

OK.

Bardzo proszę administrację o podanie danych:

Ile postów zostało napisanych w dziale zarządzanym przez Maćka i ile z tego postów Maciek skasował. Strzelam, że Maciek kasuje 60-80% postów jakie pojawiają się w dziale o winoroślach.

Dla porównania - jak to wygląda na reszcie forum. Strzelam, że na reszcie forum kasowane jest max 5% postów.

Więc, logicznie rozumując, w dziale o winoroślach, piszą posty głównie idioci ???

Cytat z wypowiedzi Maćka odnośnie infekcji na krzewach (już skasowanej):
cyt: "Ale co ma wspólnego sadzonka z owocującym krzewem. A później się dziwicie, że posty kasuje"
Tak Wielki Admin Maciek zwraca się do poddanych.........
Odpowiedz
(31-07-2016, 13:00)kapitan napisał(a): ........Będę Ci wdzięczny  jak będziesz o tym pamiętał, gdy następny raz oskarżysz mnie o rozrabianie, bo tak odczytuję powyższe.
Kapitanie - nie odczytuj wszystkiego co piszę jako atak na Ciebie. Proszę. Wypowiedzi ogólne, choćby w jednym poście, nie adresowane bezpośrednio do kogoś, pozostają ogólnymi.

Zbyszek T - faktycznie ta dyskusja stała się jakby za bardzo ogólna zaś ten wątek jest konkretny i dotyczy Maćka.
Jest jednak pewna prosta droga polegająca na tym, że tam gdzie czujesz, iż dyskusja będzie cięta czy funkcyjny nieobiektywny:
- piszesz posta i zachowujesz go sobie,
- kopiujesz wypowiedzi z dyskusji,
- występujesz do Zarządu SWiMP z prośbą o zajęcie stanowiska w przedmiotowej sprawie.

Drogę taką już przeszedłem i Zarząd nie stawał ślepo po stronie funkcyjnego tylko sprawę obiektywnie i szybko rozpatrzył. To jest rola i zadanie Zarządu w okresie między Walnymi.
Może tędy droga?

Odpowiedz
(31-07-2016, 13:05)TEQUILA napisał(a): Ludzie a coście się tak uczepili tej ankiety czy głosowania. Ten wtręt był napisany w formie żartu-prowwokacji. Właśnie dlatego jej nie ma bo nie ma takiej potrzeby.
Też dałem się nabrać. ::hahaha:  Ale warto było.
Będzie zemsta - Robert.

Do Maćka19660714 - Błędów nie popełnia ten, co nic nie robi.

Życzę Ci, abyś w dalszym moderowaniu popełniał ich jak najmniej. Ale jakieś będą, to oczywista oczywistość.

Ty zrobiłeś dla SWiMP i dla Forum bardzo dużo dobrego.

PS. Oczywiście napisałem to, jako typ z układu.
(30-07-2016, 21:28)grzechu napisał(a): Tatacyfry, .....................
grzechu - to jest bardzo niegrzeczne.
Odpowiedz
Błędów nie popełnia ten, co nic nie robi.
Owszem, ale nie można w ten sposób usprawiedliwiać każdej głupoty jaką popełniamy.
Ważne jest też by na tych błędach się uczyć i ich nie powtarzać, bo tak to będzie jedynie pusty frazes.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
Masz rację.
Odpowiedz
(31-07-2016, 17:13)drajla napisał(a): Masz rację.

Wiem.
pozdrawiam Jurek 

Odpowiedz
(28-07-2016, 22:04)Dziadek2 napisał(a): Jest tylko jedno ale - ktoś musi tę brudną i niewdzięczną robotę robić........

Z przykrością, ale wycofuję swoje słowa.

http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...#pid354859
Cytat:Roman, dobrze wiesz, że pytania zadawane, nie tam gdzie trzeba powodują chaos - nasprzątałem się tu trochę...

Podjąłem decyzję i miałem do tego prawo. Jeżeli jednak uważasz, że była ona złośliwa - namawiam do wysłania maila do SWiMP. Najbliższe Walne, z pewnością rozpatrzy Twoją ewentualną skargę.

Z drugiej strony, rozważywszy sugestię Pawła oraz fakt, iż DarekRz swego czasu dopuszczał do dyskusji o winach i produkcji, w dziale Uprawa - między innymi, w moim temacie - zrewidowałem swoje stanowisko. W związku z tym, w Twojej gestii pozostawiam decyzję; co ma zostać, a co wylądować w śmietniku oraz to, czy pytanie ma zostać przywrócone.

http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...#pid355029

Cytat:Żadnego podsypywania dołków obornikiem - przykład należy brać z profesjonalnych winnic, a nie od plantatorów uprawiających sałatę...

Moim zdaniem moderowanie w ten sposób robi więcej strat niż korzyści.

Maćku, nie mam nic do Twojej Osoby, bo Ty na swój sposób się starasz, ale nie tędy droga.

edit

Dodatkowo zbyt często zmieniasz zdanie http://wino.org.pl/forum/showthread.php?...#pid353053

Cytat:.........................Ponadto, to jest Twój temat i możesz sobie pisać, także o produkcji wina .....................
przyjmuję bana bez ostrzeżenia
pozdrawiam Roman

Skocz do: