Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
www.michalsaks.com
Moje działania zawodowe (piwowarskie) i hobbistyczne (miodosytnicze) relacjonuje na moim blogu: www.michalsaks.com być może kogoś z forumowiczów to zainteresuje.
Odpowiedz
Już dawno zainteresowało ;), ale nie będę ukrywał, że brakuje mi tam większej liczby opisów Twoich miodów. Z filmu na stronie ciężko nie wywnioskować, że część informacji o nastawie (zwłaszcza medalowym), chcesz zachować dla siebie, ale w piwnicy masz tych modów od licha i trochę. Sam ciekaw jestem składu, użytych drożdży i paru innych szczegółów :chytry:.
Pozdrawiam
Odpowiedz
rafple w planach mam częstsze przeplatanie miodami piwnych tematów. Najłatwiej pisać mi o miodach z mojej piwnicy :) Jeśli masz pytania na mojej stronie jest zakładka kontakt. Staram się odpowiadać na wszystkie pytania.
Odpowiedz
Poniżej link do wpisu na moim Blogu, w którym wyjaśnienie co ma wspólnego Miód Pitny Gryczany 2008 z Karaibami :)

http://www.michalsaks.com/?p=506
Odpowiedz
No ciekawe, poczytam dokładniej.
A przy okazji - czy rok na butelce nie powinien oznaczać roku butelkowania - a nie "nastawienia" ? Tak coś mi się kojarzy.
Odpowiedz
Zbyszku T w przypadku win gronowych rocznik na butelce oznacza rok, w którym zbierane były winogrona na to wino. W przypadku miodów datuje butelki według roku, w którym były nastawiane wydaje mi się to zgodne ze sztuką :)
Odpowiedz
Browar Westvleteren to obecnie bodajże jeden z najbardziej unikalnych funkcjonujących browarów. Mnisi go prowadzący kroczą pod prąd współczesnym zasadom biznesu. Warzą piwo przed którymi trzeba ściągać czapki z głów. O nim właśnie jest ostatni wpis na moim reaktywowanym blogu.

Edit
Blog w odświeżonym szablonie graficznym, trochę świeżych wpisów. Ostatni o moim marzeniu do zrealizowania własnej małej rzemieślniczej komerycnej miodosytni.
Odpowiedz
Nowy projekt w którym trochę maczam palce, śledzić go można na MEADIFESTO
Będzie ciekawie :)
Odpowiedz
Świetny blog Michał. Zaglądam od czasu Twojego występu na BFG!

Skocz do: