Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: inauguracja_vivat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
dorobiliśmy się - wielkopolanie - własnego subforum.:)
myślę, że tutaj będziemy mogli poruszać i rozwiązywać sprawy, które dotyczą jedynie oddziału wielkopolskiego.
wspólne akcje, zlociki w mniejszym gronie itp itd.

pozdrawiam
ryszard
Czas na jakieś spotkanie przedzlotowe,jakieś propozycje terminu?
Może być u nas w Buku.
Jest parę szczegółów do omówienia.
Hejka,

to kiedy to spotkanie ??
Hej :)

Ale działacie szybko...już watek rozwinięty :)
Proponuję 06-06-09 sobota wieczorem.
Jestem za, na pewno nie przeciw:) i raczej na pewno wieczorem
Hej, chłopaki!

No szkoda, że 6.06 - bo mnie wtedy nie będzie w Wielkopolsce (znikam na dwa tygodnie).
Ale co tam, uradzicie, co trzeba, przedłożycie do akceptacji :diabelek: i będzie spox.

Miłego obradowania vel degustowania w sobotę.
Fajnie, że mamy takie mini-forum. Rozumiem, że teraz aktywność O/Wielkopolskiego wzrośnie w trójnasób.

Buziaki
Hanka

Ryniu - NA PEWNO :-)
Będę na pewno !!!
Zapraszam na 19,00 proszę by każdy,w miarę możliwości , przytargał coś do jedzenia.
no to się minęliśmy z postami ale ok:) coś na ruszt? czy suchy chlebuś?:)
Coś na ruszt ,lub jakąś sałatkę.
Ja się już Maciejowi wytłumaczyłem z nieobecności. Niestety nie dam rady w tym terminie się Wami spotkać. Nie nadużywajcie płynów przy obradach ;)
Jeśli jeszcze Wojtek nie przyjedzie to proponuję przenieść nasze spotkanie tydzień później na sobotę,albo na czwartek 11-06.
Faktycznie , można by przenieść spotkanie. Ta sobota nie jest mi za bardzo na rękę :mad:
bardziej pasował by mi czwartek - jeżeli już - w końcu święto i można "odpocząć" nieco. Przedłużony week'end potyrałbym na wsi, muszę się w końcu zająć winogronami i innym dobrem przerobowym - o chwaściorach nie wspominając - pogoda ostatnio nie sprzyjała pielęgnacji a chwastom to nie przeszkadzało zatem roboty jest moc.
Maciej, czekam na konkretne ustalenia co do terminu czwartek czy sobota?
k... ludzie miejcie litość !!! W poniedziałek podpisałem umowę o pracę zrobiłem bałagan w grafiku, bo chciałem mieć wolny łikend, a teraz muszę odkręcać wszystko ?!

Chyba nie przybędę do Buku !!! Przykro mi Maćku :placze:
Jurdziu, pracujesz po nocach i w Święto? Chyba, że ochraniasz kogoś lub coś to przepraszam, służba nie drużba i praca świeżynka, zatem szkoda że Ciebie nie będzie. Może jeszcze coś zakombinujesz? Maciej nie odpowiedział ostatecznie kiedy się spotykamy. Może jeszcze jakoś "klapnie"?

pozdrawiam
Osobiscie wolałbym piątek ,lub sobota zdecyduje wola większości.
Święto odpada, umówiłem się wtedy z psorką na odrabianie zajęć (zajefajnie prawda ?!), a jeśli chodzi o noce to wcale nie pracuję po nocach, idę na 5.40, a kończę o 15.00.

Rzeczywiście zbytnio się uniosłem; całą zmianę nosiłem wody mineralne i byłem zmęczony. Prawdę powiedziawszy to moja obecność nie jest taka ważna, prawdopodobnie nic by nie wniosła do dyskusji; więc póki co pozostanę na "Forum", a spotkać to się spotkamy w Radgoszczy u Rysia.

Pozdrawiam
Maciej
Maciej nie wydziwiaj ,co to za gadka że moja obecność nic nie wniesie ,oczadziałeś?

Masz być i kropka.
plecionka, jestem w pierwszym tygodniu pracy; już zaklepałem sobie wolne 4 dni na Radgoszcz, ten weekend co nie wypalił też mam wolny, 16.06 zaczyna mi się sesja i wypadnie mi też kilka dni na egzaminy. Wyjazd do ciebie kojarzy mi się niestety z noclegiem, a znając życie jak się zabiorę z Wojtkiem, albo Krzyśkiem to oni nie będą chcieli wracać.

Ale dobra w końcu to tylko 2 dni, może tak ustawie sobie zmiany, że zmieszczę się w jednym dniu. Ustalcie termin, z tym że po południu żeby się zaczęło.

I nie oczadziałem grrrr !!! Kropka
Jurdziu, my będziemy wracać przez Poznań, więc mogę Cię zabrać do domciu, żaden problem:), niezależnie od terminu spotkania.
Macieju jaki termin ostatecznie proponujesz? Czas ucieka:) mam od poniedziałku trochę wolnego ale jestem w necie. Możesz też zadzwonić, gdybym nie był dostępny.
piątek dwunastego 18,00
wypadło mi coś :glowa_w_mur: i niestety nie będzie mnie
Jakby co to mogę zrobić dyplomy na konkurs. I jakby była potrzebna inna pomoc to chętnie się udzielę.
Stron: 1 2