Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Servator mnie podpuszcza...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A ja powiem tak - Tata ma rację - jeszcze tej książki nie wydawaj ---- i Bogi - Ty tez masz rację - przecież nie musisz jej wydawać dzis ani jutro - ale do roboty weź się od zaraz. Przeciez żadnej książki (no może jakiegos Harleqina - nie wiem) nie pisze się w tydzień. Kto powiedział, ze procesz tworzenia tego wiekopomnego dzieła nie bedzie trwał 5 lat albo i dłużej?

No generalnie - Ty się Bogi nie kryguj - ty sie bierz do roboty, póki masz zapał. Jako patentowany i notoryczny leń mogę udzielic ci rady - robota zaczęta predzej czy póxniej będzie skończona - nie zaczeta: predzej czy poźniej pójdzie w kąt. ;)
Mnie pomysł się podoba. Pewnikiem kupie. A tak na marginesie. Bogi, jeżeli potrzebowałbyś grafka do "złożenia" tej książki, dziewczę me zajmuje się tym właśnie. Zawsze można pogadać, na pewno taniej będzie :big:
Witam,
Ja książkę kupię na pewno a i po autograf się zgłoszę. Cierpliwości jestem nauczony więc mogę poczekać.
W kwestii pomocy graficznej (gdyż to w dobrej książce też jest ważne) jakieś etykiety, butelki itp. służę pomocą :) np. jakby był jakiś Allash Kummel to moja miniaturka Kantorowicza może to zilustrować :)

Pozdrawiam
Czajkus
Ja również się na to piszę, twórczość forumowiczów zawsze mile widziana, w każdej formie :)
Bogi - rozumiem, że skrzętnie gromadzisz materiał na książkę, bo mi się tak oprócz przepisów marzy historia trunków wszelakich Twojego pióra ;)
Stron: 1 2