Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Myśliwskie Smaki Pisz 2010/ 2011/ 2012/ 2013/ 2014/ 2015 / 2017 r.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Brawo Pawle!!! Szczerze gratuluje.
Moje gratulacje.
Nie ma się co dziwić, że Paweł nie pisze w Piszu - jest zajęty permanentnym wycinaniem konkurencji:chytry: A czy wiecie kto w 2016 zdobędzie pierwsze miejsce w Piszu w myśliwskich smakach? No oczywiście! :brawo: Paweł!
Mistrzu albo ty się weźmiesz do pisania albo ja przyjadę do Pisza i kojfnę Ci na progu - wiesz ile to problemów ze starymi zwłokami?
Z serca wielkie brawo. Z nalewkami kupa roboty - sam Pan wisz więc póki co zostaw nalewki i pisz Mistrzu pisz. Nie daj się bogiemu, który już drugą skleja .
Bogdan
Dzięki wielkie.
Z Waszą pomocą zabieram się za pisanie.........
Gratulacje Drajla w imieniu ŁKW ;)
Wiela było tych konkursowych nalewek?

pozdrawiam
W imieniu Manufakturypisz serdecznie dziękuję i pozdrawiam ŁKW. :helo:

Ile było, to dziś nie wiem, Komisja nie podała, ale w przyszłym tygodniu będę wiedział.
(23-08-2015, 11:24)drajla napisał(a): [ -> ]Ile było, to dziś nie wiem, Komisja nie podała, ale w przyszłym tygodniu będę wiedział.

Cześć - czy już coś wiadomo?

pozdrawiam

D.
W konkursie startowało 15 nalewek.
Myśliwskie Smaki 2017 - III miejsce - Nalewka Malinowa.
Gratulacje wielkie Pawle. Hura, hura, hura!!!
Dzięki, dzięki.  :spoko:
(03-09-2017, 12:05)tata1959 napisał(a): [ -> ]Gratulacje wielkie Pawle. Hura, hura, hura!!!

Ja bym powiedział że to raczej tendencja spadkowa ;)
Gratulacje Paweł.
Gratulacje ;)
Bardzo dziękuję.
Gratuluje, chciałbym jednocześnie zapytać jak osiągnąć taki wynik? Ilu letnia nalewka?
Dzięki.

Jak ? Czasami i ślepej kurze trafi się ziarno. Wszystko zależy od preferencji "Jurków".

To była tegoroczna nalewka
Stron: 1 2 3 4