Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Gdzie w Poznaniu ( Wielkopolsce ) kupię duże słoje 3,4,5 L
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Czy ktoś może się orientuje gdzie w Poznaniu ( lub Wielkopolsce ) mogę kupić duże słoje ( tak około 4 L ). Byłem w Castoramie, Praktikerze, Leroy i kilku marketach i nikt nie ma. Również w hurtowni Warta. Nic! Nie chce mi się wierzyć, że nigdzie w Poznaniu nie kupię takich słoików! Nie mówię o tych zamykanych na plastik, tylko tych zwykłych.

Z góry dzięki!
Michał
Michale - nie markety! Szukaj w zwykłych sklepach z gospodarstwem domowym. W ubiegłym roku kupowałem 3 l na ul. Szamarzewskiego, a w tym roku 4,2 l na os. Lecha. Słoje są w cenie 6 - 8 zł.
(05-10-2010, 16:43)infamis napisał(a): [ -> ]Michale - nie markety! Szukaj w zwykłych sklepach z gospodarstwem domowym. W ubiegłym roku kupowałem 3 l na ul. Szamarzewskiego, a w tym roku 4,2 l na os. Lecha. Słoje są w cenie 6 - 8 zł.

Hej! Gdzie dokładnie na Oś. Lecha i Szamarzewskiego? Właśnie takie nabardziej bym potrzebował :)
Przepraszam, os Czecha (zawsze mylę) nr 73 pawilony przy przejściu podziemnym pod ul Chartowo.
Szamarzewskiego nr (chyba) 14 - okolice kościoła po drugiej stronie ulicy, mały sklepik.
Nie dam gwarancji, że jutro będą słoje stały na półkach, ale ja tam kupowałem.
Dzięki!!! :D:polewam:
Michal, jesli nie uda sie Tobie kupic, to moge kupic u siebie. Sa sloje 3 i 4,2 l po 5,50 z nakretkami. Byly tez chyba wieksze, nie zwrocilam na nie uwagi. Bede w weekend w Poznaniu, ale musialbys wczesnie rano w sobote przyleciec na dworzec autobusowy :)
Mój tata kupił w maju, na ul. Głogowskiej idąc od Rynku Łazarskiego w kierunku centrum na wysokości ul. Limanowskiego. Sklepik z art. gosp. dom. w suterenie. Słoje 4,2l z zakrętkami też po 5,50 zł.
Dzięki wszystkim.

@Drajla jesteś z Piszu, ale widzę, że znajomość ulic Poznania doskonała :D. Znalazłem juz słoje 4,2L w sklepie na rogu Rynku Jeżyckiego - cena 6,50 - kupiłem ostatnie, ale mają mieć w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!

Michał
(07-10-2010, 13:53)michal_wlkp napisał(a): [ -> ]@Drajla jesteś z Piszu, ale widzę, że znajomość ulic Poznania doskonała :D.


Hahhaah- bo ja jestem taki rojber!!!!


Hehe! No to jak jesteś już taki rojber, to zapraszam Cię na Stary na blubry starego Marycha - pyry z gzikiem i szneka z glancem na deser gratis :P