Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: SZUKAMY NOWYCH SMAKÓW-zaproszenie do eksperymentów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Dziś przyszła dostawa "nowych smaków" od Andy-ego, a pakieciki poleciały do wszystkich deklarujących udział w zabawie, oraz do Bogi-ego i R-Jacka ponad to. Krzysztof1970 i SERWATOR też otrzymają gdy tylko wyrażą chęć i ja pozyskam buteleczki do wysyłki :)
Też wczoraj dostałem od Andy-ego.
Czyli 2 doszły.
Mam nadzieję, że reszta też (sucho i cało) dotrze :nie: .
Dostałem i dziękuję.
Dzisiaj moja LP też odebrała przesyłkę jak mniemam od Andrzeja a ja jeszcze nie uporałem się z próbkami od Pawła(Drajli) :uff: :niewiem: (Paweł, sorki)
O swoich nie wspominam w ogóle, po prostu się nie wyrabiam ale odgrażać się przecie mogę nie? :hahaha:
Spoko dam radę. :)

pozdrawiam

p.s. może na razie mi nie przysyłajcie? aż się nie wyrobię. :uff:
Nie wiem jak wy, ja testerków z próbkami na razie nie ruszam.Czekam aż wszystkie dojdą to się za nie zabiorę. Myślę że ustalimy jakiś termin do oceny?
Też tak mam :chytry:
(23-05-2012, 20:02)Kargulena napisał(a): [ -> ]Czekam aż wszystkie dojdą to się za nie zabiorę. Myślę że ustalimy jakiś termin do oceny?

Proponuję, żeby zamknąć NS z końcem maja.
Kto wyśle, to dobrze, kto nie wyśle, drugie dobrze. Nie ma sensu przedłużać NS i stresować tych, którzy się zdeklarowali, a z różnych powodów nie mogą zrealizować swoich deklaracji. Czasem życie płata takie figle, że plany trzeba zmienić.

Co Wy na to?

Ja, bom sam ślimakowaty, dałbym jeszcze 2 tygodnie.
(24-05-2012, 20:05)Andy05 napisał(a): [ -> ]Ja, bom sam ślimakowaty, dałbym jeszcze 2 tygodnie.
Noooo, popieram całkowicie bo jakoś w sprawie "wyrobienia się" to i Laksigen za słaby. Jakby tak jajecznie uznać, że eksperyment trwa do końca maja, a wysyłki do końca czerwca? Noooo....
Brzmi budująco i mobilizująco :) może mi - osobiście - trochę odpuści napięcie? :diabelek:
Dziś doleciały testerki od Karguleny, a podobno PP w soboty nie pracuje:)

Dostałem 6 szt, czyli 5+ 1 gratis:).
W kopercie troszeczkę się nataplało, ale nalepki obmyłem i są czytelne. Mimo, że zakrętki były solidnie obklejone, to jednak gdzieś znalazły sobie przesmyk.

Przyszły jakieś aviza :tuptup:
Pewnie od was :drink:
Ja odebrałem wczoraj. Efekt podobny mokro ale w całości.
Tłuką młotkiem te koperty czy jak.
Na szczęście na myciu się skończyło.
Profilaktycznie kobitkę objaśniłem że to bardzo cenny lek od mnichów z Tybetu.

Jacek
Kurcze, wiedziałem że te 50-tki są nieszczelne i dlatego je dodatkowo zabezpieczyłem taśmą.Jak widać i to nie pomogło.
Mam nadzieję że płynów zostało na tyle żeby poczuć coś na języku? :)
Zostało, zostało, a wręcz zbyt mało ubyło :):).

To podpowiem, bo może jeszcze ktoś będzie wysyłał w 50-tkach.

Najlepiej podłożyć folię pod zakrętkę i dopiero zakręcać. Ja używałem śniadaniówek, kilkukrotnie złożonych, ciętych nożyczkami na małe kwadraciki.

Dobry, sprawdzony sposób.

No i podpisujcie nickami swoje testerki.
Choć nie biorę udziału, również otrzymałem, bardzo mi miło. Nic nie pociekło, ciec zaczęło jak się zdjęło taśmy. Degustacja na dniach. Dzięki wielkie. Folia złożona porokroć, na szyjkę, zabić zakrętką, zakręcić mocno, porzucać po całym pokoju, nie ma prawa się rozlewać:D
Próbować, czekać, czy jak :pytajnik: :D
Myślę że czekamy cały czas? :tuptup:
Ruszamy temat, czy odpuszczamy i:pijemy:??
Ja już dawno odpuściłem Pawle :( .Tylko szkoda, bo efekty mogą być ciekawe. Przynajmniej ja jestem zadowolony z tarniny z imbirem. Szkoda bo człowiek się napracował (głównie z rozesłaniem ) a efektów w postaci sfinalizowania eksperymentów nie widać.
Pozdrawiam
No tak, tak. To wysyłanie :).

Myślę że należy odpuścić temat i zakończyć wątek. Może kiedyś przyjdą lepsze czasy na eksperymenty.
Jestem za!
:( Pewnikiem tak będzie trzeba :(
Stron: 1 2 3 4 5 6