Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Szczecin- gdzie kupić butelki do wina?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Poszukuję pilnie butelek do wina, nie mam więc tym razem czasu by pochodzić po restauracjach/ znajomych.

Chcę więc kupić 50- 66 butelek. Kosz przesyłki ze sklepu internetowego jakieś 20% ceny, tak więc może ktoś zna miejsce w Szczecinie gdzie można kupić tanio butelki do wina? (na korek). Próbowałem w paru supermarketach, mieli akcesoria i baniaki, butelek nie widziałem.
Witaj,
spróbuj poszukać w sklepach budowlanych typu leroy merlin, castorama, obi. Aczkolwiek kiedyś sprawdzałem i przy zakupie tylu butelek bardziej opłaca się kupić je np. tutaj http://www.eurowin.pl/pl/p/Karton-66-szt...wkowych/77. Dostawa to koszt 17zł a i tak jak sobie to zsumujesz to wyjdzie Cie taniej niz w marketach.

Pozdrawiam
Wpis usunięty - niepoprawna pisownia
Kosze na selektywe odpady(szkło) bądź też popytanie w restauracjach.
Wpis usunięty - niepoprawna pisownia
A jeż mierzi cię wyjmowanie ze śmietnika to można też kupić w Galaxy w markecie. I chyba we wszystkich marketach. Z tym, ze to wychodzi okrutnie drogo.
Od ręki dostaniesz ode mnie gotowe (bez etykiet) za obietnicę zwrotu za rok lub dwa (gdy uzbierasz i umyjesz).

Telefon poniżej.

Grzesiek