Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Promocje w tesco w Bytomiu na Chorzowskiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dostałem taką informację od jednej forumowiczki, prosiła przekazać. Nie wiem do kiedy trwa promocja.

Cytuję: w tesco w Bytomiu na Chorzowskiej jest promocja na produkty biowinu, dużo rzeczy co najmniej o 50% np:
- esencje smakowe z 18zł na 9zł;
- Bio drożdże ekspresowe z 40zł na 9,88zł;
- kwasomierz z 43zł na 22zł;
- cukromierz z 15zł na 7,35zł;
- drożdże po 3zł i 3,25zł;
- oczywiście jakieś buteleczki, korki gumowe (inne chyba też), wężyki z pompkami, itp.

Umiejscowienie - zaraz za kasami są czasopisma i artykuły biurowo-papiernicze, następna alejka to "okazje i wyprzedaże" i dokładnie pośrodku są te produkty.

Koniec cytatu, może się komuś przyda.
Kwasomierz w TESCO widziałem ze 3 miesiące temu po 19,90 zł,
cukromierz kupiłem za ok. 7,- zł, też w TESCO - bez promocji.
Oba produkty Biowinu.
Kiedyś zadałem sobie trud policzenia promocyjnych upustów w Tesco. Jakiś słaby z matmy byłem bo nigdy promocyjne 50% nie osiągało tego pułapu mimo stosowania prze ze mnie promocyjnych metod liczenia (np. 50% od ceny netto i plus mój rabacik dla tej firmy). Raz udało mi się nawet "dociągnąć" do około 30%.
Bez komentarza.

Bigmisiu - dane otrzymałeś od forumowiczki więc pozwolę sobie zapytać czy to była forumowiczka z forum fanatycznych miłośników Tesco?
Skoro to "nasza" forumowiczka to fakt, iż sama nie zamieściła tej informacji jest dość wymowny.

EDIT - esencje smakowe najczęściej widuję w sklepach po 7.50 do 8.50.
Bo bana dostała to nie zamieściła:D A ja cen nie śledzę więc nie wiem. Nikogo Tato nie faworyzuję, nikogo nie promuję, przychyliłem się do prośby i napisałem ogłoszenie.