Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: maciek19660714 - moderator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Miło nam poinformować, że Maciek19660714 został moderatorem w dziale wina gronowe.

Uroczyste wręczenia "mopa" w Radgoszczy :jezor:
Gratuluję Maćku.
Super, gratuluje :)
(31-07-2014, 20:46)tasmol napisał(a): [ -> ]Uroczyste wręczenia "mopa" w Radgoszczy :jezor:
Patrz Maćku jak ta technika poszła do przodu! Kiedyś dawali miotełki, a teraz, joł, joł, dają "mopa" :hahaha::hahaha:
No to życzę powodzenia i samych radości z nowego sprzętu.
(01-08-2014, 07:31)drajla napisał(a): [ -> ]
(31-07-2014, 20:46)tasmol napisał(a): [ -> ]Uroczyste wręczenia "mopa" w Radgoszczy :jezor:
Patrz Maćku jak ta technika poszła do przodu! Kiedyś dawali miotełki, a teraz, joł, joł, dają "mopa" :hahaha::hahaha:

Ani chybi - będzie miał mokrą robotę. :diabelek:

Maćku, witaj po "tej" stronie forum. :)
No, to teraz już mogę oficjalnie pogratulować :)
(01-08-2014, 07:31)drajla napisał(a): [ -> ]
No to życzę powodzenia i samych radości z nowego sprzętu.
Ten mop to wynikł z tego posta:
(31-07-2014, 15:12)vanKlomp napisał(a): [ -> ]
(31-07-2014, 08:09)drajla napisał(a): [ -> ]Przeoczyłeś :lol:

Nie przeoczył bo zwyczajowej w takich wypadkach informacji nie było.
(31-07-2014, 14:59)maciek19660714 napisał(a): [ -> ]Ja tu tylko sprzątam...
I nie znamy daty wręczenia mopa.:lol:
Maciek, gratulacje i cierpliwości:)
Gratulacje Maciek.
Dziękuję za miłe słowa.

Cierpliwość... Już widzę, że to będzie drugie "narzędzie" obok mopa...
Maciek moje gratulacje,
nie męcz tylko za bardzo Heavy'ego ;) :diabelek:
Gratulacje Maciek

teraz to już strach się bać, chyba lepiej się w ogóle nie odzywać;)
Maciek - powodzenia. Obyś nigdy nie został jedynie statystycznym modem i niech mop będzie z Tobą.
I ja życzę Tobie Maćku powodzenia i abyś przed komputerem nie musiał siedzieć więcej jak przy swojej winnicy :) pozdrowionka.
Najgorszy moderator tego forum! Prowokacyjny i stronniczy o czym można się przekonać śledząc w ostatnich dniach wątek ,,Moja winnica w Zach-pom - Winnica Cisowa".
(23-10-2014, 07:36)Frank1 napisał(a): [ -> ]Najgorszy moderator tego forum!
Chyba Seana Dillona nie znasz. No i mnie, widać, jeszcze słabo :fajka:
(23-10-2014, 17:10)Maciej napisał(a): [ -> ]
Chyba Seana Dillona nie znasz. No i mnie, widać, jeszcze słabo :fajka:

Zapewne tak jest jak piszesz, bo w niektórych tematach już tylko piszą między sobą moderatorzy i administratorzy forum a pozostałym użytkownikom po nocach kasuje się posty.
Mam nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja niektórych osób.
Maciek stara się wycinać offtopy i inne wycieczki osobiste.
Nie sądzę aby wykasował coś wartościowego.

Uważam, że jest to bardzo dobry moderator i dzięki za jego pracę :brawo:
(23-10-2014, 17:38)Frank1 napisał(a): [ -> ]... pozostałym użytkownikom po nocach kasuje się posty...
Zapewniam Cię, że raczej za dnia. Komu chciałoby się siedzieć nocami?
Frank - funkcja moderatora służy - uwaga! to może Cię zaskoczyć - moderowaniu dyskusji. W tym kasowaniu bezsensownych i szkodliwych postów. To prawda - nas moderacja jest dość staranna.
Tasmol & Maciej - nie dajcie się podpuszczać.
"Sranie w banie" panie Franku :diabelek:
Dane mi było poznać obu Maćków i powiem Ci w sekrecie że i jeden i drugi to zaje-fajni kolesie:1miejsce:.
Skoro tak trzymamy się regulaminu to zapytam Tu:
Czy regulamin forum zezwala na zakładanie tematu przez moderatora innemu użytkownikowi bez jego zgody?
Mod może wszystko i zawsze. Może też zmienić samowolnie tytuł tematu jak zapragnie.
(08-12-2014, 17:33)drajla napisał(a): [ -> ]Mod może wszystko i zawsze. Może też zmienić samowolnie tytuł tematu jak zapragnie.

Może też załatwić trolowi bana, albo nacisnąć czerwony guzik i puścić temat w kosmos.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.
Stron: 1 2 3 4 5