Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Etykiety - Goger
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miód:
[attachment=17938] [attachment=17939] [attachment=17943] [attachment=17940] [attachment=17941] [attachment=17942]
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fermentacja_octowa
Popatrz tu.
http://www.e-biotechnologia.pl/Artykuly/Fermentacja-octowa/
http://sciaga.pl/tekst/53760-54-fermenta...spozywczym

Definicja z gimnazjum:

Fermentacja octowa polega na utlenianiu etanolu w roztworze o małym stężeniu do kwasu octowego. Zachodzi w obecności bakterii.
C₂H₅OH+O₂--->CH₃COOH+H₂O
Fermentacja alkoholowa polega na rozkładzie cukrów pod wpływem enzymów na alkohol i dwutlenek węgla.
C₆H₁₂O₆--->2C₂H₅OH+2CO₂

Poproszę o płącyenie postów.
Chłopie nie marnuj talentu tylko wypuść te swoje etykiety.
Jestem za uwolnieniem etykiet Gogera niechaj buteleczki innych trunkotwórców, może mniej utalentowanych graficznie, też będą pięknie przyozdobione.
Wystarczy je wystawić w edytowalnym formacie ;)
Bardzo ładne :brawo:

Jeszcze wrzuć na cydr, piwo i na nalewki miodowe :spoko:
Chyba zacznę robić piwa ......:P:P
Pawełku! No, bo jeszcze pomyślę, że z powodu ta pani na etykiecie.
Goger - nie odniosłeś się w temacie uwolnienia swoich etykiet.
(03-01-2015, 20:05)tata1959 napisał(a): [ -> ]Goger - nie odniosłeś się w temacie uwolnienia swoich etykiet.

Nie mam nic przeciwko temu że ktoś użyje moich etykiet, jeźli ktoś chce mogę je spersonalizować. Edytowalny format czyli jaki ? mogę to dodać w PSD ale mało kto ma PS do otwarcia tego pliku
Są naprawdę super szczególnie te w formie negatywu. Jeżeli chcesz je udostępnić innym jestem jednym z nich. :D
Pozdrawiam
(03-01-2015, 20:05)tata1959 napisał(a): [ -> ]....., że z powodu tej pani na etykiecie.
Tylko z tego powodu :diabelek:

Te czarne przypominają mi ekslibrisy.
I te zanikające na dole i na górze kolorowe paski -bardzo fajny pomysł.
Widać, że doskonale prezentują się na butelkach.
(04-01-2015, 00:25)Goger napisał(a): [ -> ].........
Nie mam nic przeciwko temu że ktoś użyje moich etykiet, jeźli ktoś chce mogę je spersonalizować. Edytowalny format czyli jaki ? mogę to dodać w PSD ale mało kto ma PS do otwarcia tego pliku
Dzięki za deklarację. To jest cenne i szlachetne.
Format pliku to już raczej problem obdarowanego, który przy pomocy wuja Gugiela rozkmini zapewne.
Pozostaje jeszcze poszukanie pomocy u forumowiczów ;)
Nalewki c.d.
Goger, etykietki pierwsza klasa:spoko: Podobają mi się.
Wymiatają chłopie. Dzięki za wstawki. Jedna prośba a bez dat by się nie dało.
A dlaczego wszystkie jako podkład mają ciabattę?;)
Po co te etykiety mają roczniki np...2012, 2013 odbite od czegoś. Powinny być bez rocznika, lub jednakowe roczniki. Tylko w konia gra na forum winiarzy.:lol:

Pozdr..

Ołgen
Piękne klimatyczne etykiety - gratulacje !!!!
vanKlomp, gdyby były na ciabacie to wyglądały by tak:
[attachment=20380]

gynek63 , bo robiłem je dla kogoś, pierwsze które robiłem były z datą % i ml a potem zostawiałem miejsce na wpisanie.

Dzięki za opinie :)
Tak mi się jakoś skojarzyło. A nie wszystkie ciabatty są tak wyrośnięte, że pękają boki.;)
Ciabaty dobre są na zagrychę do moich nalewek:lol::)
Etykiety Goger zaprojektował dla mnie i mnie się podobają, a to chyba najważniejsze. Dzięki Grzegorzu.:)
Znajomi też chwalą.
Stron: 1 2