Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Etykiety by Marecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
załączam projekty dwóch etykiet, proszę o opinie:)
Jedna jest uniwersalna na każde winko, druga jest na winko jabłkowe.
Taka jakość jest spowodowana skalowaniem ?
Dupy nie urywają ale są ładne. Dlaczego po angielsku ? eksportujesz swoje winka na Europę ? :D
(18-02-2015, 14:39)Goger napisał(a): [ -> ]Taka jakość jest spowodowana skalowaniem ?
Logo jest słabszej jakości, ale po wydrukowaniu jest ok :)
(18-02-2015, 14:39)Goger napisał(a): [ -> ]T
Dupy nie urywają ale są ładne. Dlaczego po angielsku ? eksportujesz swoje winka na Europę ? :D
Nie, nie eksportuje winek na Europe, ale pomyślałem że po angielsku będzie ciekawiej wyglądać.
Oby po drukowaniu na ładnym papierze i dobrej drukarce nie było tej pixelozy bo na tych projektach to strasznie oko drażni. Jeżeli mówisz że nie widać to etykietki fajne takie klasyczne. Chociaż ja wole etykietki które mają na sobie więcej informacji o danym winie.
Staraj robić się w 300dpi, szukaj grafik dużych, tak żeby ewentualnie je zmniejszać a nie powiększać
Zabieram się powoli za tworzenie nowych etykiet na winka.

Poniżej przedstawiam Wam trzy projekty loga do etykiet.
Które Wam się podoba? 1,2 czy 3?
Mało napracowania, takie coś robi się w 5 min. ten cień pod napisem powoduje że jest mało czytelny.
Jeśli chcesz, mogę Ci podać namiary do agencji reklamy w naszym wspólnym regionie, która wykona Ci profesjonalne logo, oraz nowe projekty etykiet. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do mnie na PW, bo na ogólnym forum robiąc to, złamałbym zasady.
(17-05-2015, 20:28)Goger napisał(a): [ -> ]Mało napracowania, takie coś robi się w 5 min. ten cień pod napisem powoduje że jest mało czytelny.
Tak faktycznie logo zrobione w 5 minut, chodzi o to żeby było proste:)
A te cienie faktycznie są do usunięcia:)
Wstępny projekt etykiety
To cięcie to "banderola"?
Lekko przerobiony wzór:)
Brakuje paru istotnych rzeczy z punktu widzenia konsumenta m.in. vol %, określenie słodkości wina, czy zawiera siarczany.
Wszystko to można wyczytać z wyrazu twarzy na etykiecie.:diabelek: