Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Problem z wylogowaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie. Podczas wielokrotnych prób wylogowania, strona nie reaguje na to polecenie.
Na moim kompie strona reaguje za każdym razem.
Stwierdziłem, że muszę całkowicie wyłączyć przeglądarkę Mozilla Firefox, by system samoczynnie dokonał wylogowania. Co Wy na to ?
Ja klikam na >wyloguj< i jestem wylogowany.
Zobacz, specjalnie dla Ciebie znikam na parę minut.
Może coś posypało się w moim systemie. Myślę, że jak zrestartuję komputer, to wszystko wróci do normy.
Teraz nie mogę się ponownie wylogować. Jaja.
@drajla, a ja już myślałem, że to tylko u mnie się coś porobiło.
Coś się dzieje, bo teraz się wylogowałem za 1 razem i pa paru minutach zalogowałem się.
Może silnik reaguje na zmianę pogody?? hahahah.
Mnie też już 1 x udało się wylogować, ale podczas następnych prób, problem powraca.
Może to ma związek z wyczyszczeniem pamięci podręcznej przeglądarki.
Maciek, z pewnością istnieje taka ewentualność, bo jak odpaliłem inny komputer, to z wylogowywaniem się nie było i do dziś nie mam problemu.
Właśnie mam ten sam problem nie mogę się wylogować.
Godzinę temu wylogowałem się normalnie.
Ja mogę się normalnie wylogować. Ostatnio sprawdziłem kilka razy. Komputer- Chrome, smartfon- Internet Explorer.
U mnie bez problemu , używam Chrome .
I mnie spotkała ta niespodzianka - chyba zostanę zalogowany na stałe
Przed chwilą, tak mnie wywaliło, że musiałem ponownie się logować.
Romanie nie będziesz osamotniony. Ja też nie mogę się wylogować. Na starym forum nie było tego problemu.
Czy naprawdę nie można nic z tym zrobić? Jest to irytujące.
Ja nie mam tego problemu  :D choć nigdy z tej opcji nie korzystam.
Widzę, że nie ma woli rozwiązania tego problemu. Już prawie od godziny usiłuję się wylogować ale bezskutecznie. Zauważyłem, że problemy te występują gdy zalogowuję się kilkakrotnie w ciągu krótkiego okresu czasu.
Nie wiem w czym problem , przed chwila wylogowałem się i zalogowałem ponownie pięć razy pod rząd bez żadnego problemu.
Może problem jest po stronie przeglądarki, firewall-a, albo komputera?
U mnie nie ma takiego problemu.
Nie wiem. Loguję się na Firefoxie. Na starym forum takiego problemu nie było. Na innych forach też jest bezproblemowo.
@vanKlomp - jak naciśniesz przycisk "Wyloguj" to pojawia Ci się jakieś okienko z komunikatem o błędzie (albo coś)? Czy nic się nie pojawia i ciągle jesteś zalogowany?
Sprawdź też na innej przeglądarce. Poświęć się i sprawdź na IE.
(01-03-2016, 14:45)witas napisał(a): [ -> ]@vanKlomp - jak naciśniesz przycisk "Wyloguj" to pojawia Ci się jakieś okienko z komunikatem o błędzie (albo coś)? Czy nic się nie pojawia i ciągle jesteś zalogowany?

Nic się nie pojawia. Jestem wciąż zalogowany. I znowu męczę się z wylogowaniem. Już drugi raz dzisiaj.
Stron: 1 2