Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Szerokość forum - nie mieści się na telefonach i tabletach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A mi i tak się nie mieści całe forum na ekranie. Muszę przewijać na 7 calowym jakieś 10 cm.
Same forum i przycisk 'pomoc' , ale za to zdjęcie i rss jest ok.
Czy tylko ja tak mam, że jak otwieram nowe forum na telefonie, to wyświetla mi się jakieś 1/3 treści po szerokości? Nawet nie mogę przesunąć. W ustawieniach przeglądarki nic zmienić się nie da. Dodam tylko, że jest to Microsoft Lumia 535 (więc nie jest to stare urządzenie).

Piszę o tym któryś raz, więc możecie uznać to za spam(jeśli tak, to usuńcie ten wpis), ale chcę się tego dowiedzieć.
Cześć, mam dokladnie tak samo w Lumia 735. Ktos proponował tapatalka ale forum jest nie aktualne, ostatni wpis z 10 Października :(
Nikt nic nowego tam nie pisze, więc na tapatalku się nie aktualizuje.
Tego forum na t. się nie znajdzie. Do tapatalka trzeba też się przyzwyczaić. Mam tapatalk i tapatalk Classic. Z któregoś mnie wywala.
Zrobiłem mała poprawkę na przwijanie forum "po szerokości" (problem występuje na mniejszych tabletach i telefonach). Mogę prosić wszystkich zainteresowanych o sprawdzenie, czy działa?
Mogę przesuwać, chociaż jest to problematyczne.
(19-11-2015, 08:26)grzechu napisał(a): [ -> ]Mogę przesuwać, chociaż jest to problematyczne.

Bo telefony nie wymyślono po to żeby z nich na forum pisać :diabelek:
Mogę przesunąć ale tylko pierwszą część strony, jak zajadę niżej to na boki juz nie da się. A jak obrócę Tel na bok to w ogóle nie da się przewijać  Szkoda jak nie będzie można przeglądać forum z Tel, będę rzadko tu zaglądał.
(19-11-2015, 19:12)TEQUILA napisał(a): [ -> ]Bo telefony nie wymyślono po to żeby z nich na forum pisać :diabelek:
Święte słowa.

Choć z drugiej strony dzwonić na forum tez trochę głupio. :lol:
(29-11-2015, 01:05)tomtato napisał(a): [ -> ]Choć z drugiej strony dzwonić na forum tez trochę głupio. :lol:
Dzwoni się na "podniesienie" w kościele! Na Forum się chucha i Forum się kocha!!
A nie dałoby się tego okna aktywnego poszerzyć o szerokość paska przewijania, coby końcówek nie urywało ?
(18-12-2015, 09:41)Modliszqa napisał(a): [ -> ]A nie dałoby się tego okna aktywnego poszerzyć o szerokość paska przewijania, coby końcówek nie urywało ?

Aby nie urywało tekstu CTRL- , postaramy się coś z tym zrobić ale to wynika z dostępnością na telefonach i tabletach.
Samo zmniejszenie nie działa - zmniejsza się aktywne okno w stosunku do zewnętrznego :) Nie pisałabym przed sprawdzeniem wszystkich opcji :)
Edit - działa przy 80%, ale ja wtedy nic nie widzę:D
Witam,
Zauważyłem,  że korzystając z tableta cała środkowa część forum jest źle ustawiona tj. szerokość postów nie jest ustawiona na auto.
Jestem zmuszony używać suwaka dolnego,  żeby czytać ucięte wyrazy.
Na z rzutach ekranowych przedstawiłem o co mi chodzi.
O dziwo, żółta ramka powyżej postów jest ok. Dopasowuje się automatycznie do szerokości.

[Obrazek: d8dNLE.png]
[Obrazek: jr3sx0.png]

Mam nadzieję,  że tym razem będzie wiadomo o co mi chodzi ☺
Na telefonie też tak mam ;)
(23-12-2015, 17:46)witur napisał(a): [ -> ]Na telefonie też tak mam ;)

I Ja na telefonie tak mam.
(23-12-2015, 20:42)Thomasl napisał(a): [ -> ]
(23-12-2015, 17:46)witur napisał(a): [ -> ]Na telefonie też tak mam ;)

I Ja na telefonie tak mam.

Na telefonie to jest katastrofa przeglądać strony. Cały czas przesuwać to w lewo to w prawo żeby przeczytać (a może ja nie mam pojęcia jak zrobić?) Na starym forum  ok :-)
A co z tymi napisami że nie dopasowują się do ekranu np telefonu tylko trzeba to przesuwać to w lewo to w prawo?
(19-01-2016, 12:58)dareq napisał(a): [ -> ]A co z tymi napisami że nie dopasowują się do ekranu np telefonu tylko trzeba to przesuwać to w lewo to w prawo?

Zainstaluj na tel.przegladarkę Opera i będzie dobrze miałem ten sam problem
Zainstalowałem przeglądarkę Opera i nadal nic. Muszę przesuwać to w lewo to w prawo.
A tak na marginesie wpisując w Google hasło "Forum domowych winiarzy" i żeby cie np. połączyło z forum
to musze sie naklikać a naklikać . Na starym silniku wszystko było jakoś prościej. Wchodziłem w Google
tam było coś takiego jak "ostatnie posty" i fajnie cię przekierowywało na forum. (A powiem jeszcze że nie jestem
orzeł w komputerach i tel. ale na starym silniku było mi łatwiej jakoś) aha i nie mam też emitikonek czy jak to sie nazywa

Pozdrawiam Darek
Wiem że pisze posta pod postem ale np jak bym kazał mojej LP wejść na " Forum domowych winiarzy " to z Google by było jej trudno. Co wyście porobili na tym nowym silniku? Ja żeby się połączyć z forum to muszę przez jakieś archiwum sie łączyć no i cały czas to przesuwanie strony to w lewo to w prawo . Ściągnąłem z polecenia kolegi jakąś przegladarke Opera ale tez nic z tego a może to wina mojej chińszczyzny "Huawei P8 lite"?
Może ktoś coś podpowiedzieć co moge z tym zrobić? Aha a macie emitikony bo ja nie.
Ja mam w przeglądarkę Chrome i wszystko działa jak narazie bez problemów.
@tasmol, @witas, a da się coś zrobić z tą wersją na telefony i zlikwidować te paski i problem ciągłego przesuwania w prawo i lewo? Strasznie to irytuje i zniechęca do zaglądania na forum z czegokolwiek oprócz kompa.
Napiszcie chociaż czy pracujecie nad tym, czy planujecie to poprawić. Jak dotąd chyba nie odnieśliście się do tego problemu.
(26-01-2016, 16:34)lukihah napisał(a): [ -> ]@tasmol, @witas, a da się coś zrobić z tą wersją na telefony i zlikwidować te paski i problem ciągłego przesuwania w prawo i lewo? Strasznie to irytuje i zniechęca do zaglądania na forum z czegokolwiek oprócz kompa.
Napiszcie chociaż czy pracujecie nad tym, czy planujecie to poprawić. Jak dotąd chyba nie odnieśliście się do tego problemu.

Coś powoli się robi, zobaczymy jakie będą efekty
Obecnie trwają prace nad tym problemem. Przy okazji te zbędne marginesy zostaną wyeliminowane i jest jakaś szansa, że poprawi się wyświetlanie na telefonach/tabletach. Napiszę jeszcze później stosowny komentarz.
Stron: 1 2