Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Forum wyświetlane jest w iframe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak słusznie zauważył @winorobek:

(20-12-2015, 11:21)winorobek napisał(a): [ -> ]Witam,

Forum jest wyświetlane poprzez iframe. [...]

Pomijam komentowanie decyzji o użyciu iframe.


Nie wnikając w szczegóły techniczne - obecnie trwają prace by nie wyświetlać forum w elemencie iframe (czyli tzw. ramka). Dam znać w stosownym czasie jak poprawka będzie już zrobiona. Przy okazji poprawki zbędne marginesy powinny zostać wyeliminowane. Być może poprawi się sprawa związana z  szerokością forum na telefonach i tabletach.
Za chwilę będzie mała rewolucja. Forum nie będzie już wyświetlane w ramce. Przy okazji znikną wordpresowe akcenty (górne logo, menu nawigacyjne, itp.). Forum powinno dalej działać. Później przywrócę nagłówek (logo i menu). Trzeba chwilowo zrobić krok do tyłu, by móc potem ruszyć dalej do przodu.
Jest tak jak napisałeś. :spoko:
Ok - już logo i nagłówek w nowej wersji zostały dodane. Efekt uboczny jest taki, że linki inaczej się podświetlają przy "najechaniu myszą". Zniknął też ten element nawigacyjny (z prawej dolnej strony), który po kliknięciu automatycznie przewijał na górę strony; spróbuję to przywrócić bo było to znaczne usprawnienie.

Logo jeszcze nie jest dokładnie idealne z tym ze strony głównej - popracuje się nad tym.

Gdyby ktoś widział "rozjechane" logo i menu to można odświeżyć okno przeglądarki wciskając jednocześnie klawisze CTRL i F5, wtedy przeglądarka na nowo pobierze style graficzne z serwera.
Zniknęło wielkie szare pole z dołu strony :)
Ten wątek też zamykam. Forum już nie jest wyświetlane w tzw. iframe.