Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Informacja o postach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No dobra, skoro wszystko już działa jak powinno ::) to fajnie by było, jakby aktualizowały sie "lampki" przy działach. Mam na mysli to, że codziennie wieczoram mam przeczytane wszystkie nowe posty a lampki na stronie głównej mnie informują, że dział zawiera nowe posty . Więc gaszę je(a raczej zapalam) a następnego dnia cały proces się powtarza :D
Często wieczorami pojawiają się nowe posty.
Miałam na myśli, że jak już wszystkie przeczytam - czyli nie mam ani jednej zielonej strzałki :D Gaszę wtedy okna, które wciąż się palą.
Na stronie głównej forum,na samym dole po prawej stronie masz opcję oznacz działy jako przeczytane. Klikasz i zapalasz lampki. Swoją drogą powinno być odwrotnie. Zgaszone po przeczytaniu , palące się - do przeczytania.
Tak - powinno być odwrotnie, tzn. ikonki lampek trzeba zamienić. Zrobi się niedługo :)
Jeszcze nie zrobione.
Już jest zrobione. Lampki zostały zamienione. Może minąć kilka godzin zanim Wasze przeglądarki pobiorą z serwera nowe style szaty graficznej.
Wystarczy przypomnieć i już jest zrobione :D.
Grzesiek ale po co tak... Witek zrobił dla tego forum tyle dobrego. Może lepiej napisać... DZIĘKUJĘ.

Dzięki Witas. Teraz te zapalone lampki, są adekwatne do rzeczywistości...
(23-02-2016, 13:38)plecionka napisał(a): [ -> ]Na stronie głównej forum,na samym dole po prawej stronie masz opcję oznacz działy jako przeczytane. Klikasz i zapalasz lampki. Swoją drogą powinno być odwrotnie. Zgaszone po przeczytaniu , palące się -  do przeczytania.

Też tak uważam.
Obecne wskazania lampek są kontr-intuicyjne.

Natomiast, co do spraw aktualnych:

Nie działa wskaźnik nowych postów.
Zielone strzałki są od kilu dni nieczynne.
Lampki się też zawiesiły.

Coś da się zrobić...?
Przy okazji.

Nie działa licznik wyświetleń.
I przy okazji........zamiast ile minut czy godzin temu dodano post lepiej podać faktyczny czas czyli aktualną godzinę dodania wpisu.