Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: "NALEWKI ponad 200 przepisów"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
a praktycznie 208 przepisów - w tym 11 różnych na nalewkę wiśniową i wiele innych. Kiepskie wydanie ale w taniej książce kosztuje 8 złotych!
W Warszawie do kupienia np. w Geant Puławska, Jubilerska (pawilon przed parkingiem od strony Grochowskiej) i Leclerc Ursynów.
Pił ktoś nalewkę Daniela Olbrychskiego?...
Za taką kasę warto kupić. Polecam.
Grzegorz
Trochę szczegółów pliiiiiiiz.
autor???
wydawnictwo??
rok wydania??

Pozdrawiam
Fester
Przepisy zebrała Elżbieta Adamska, wydawnictwo De Facto, Warszawa 2004. Więcej informacji nie ma.
Pozdr
Grzegorz
Dzięki
Rowniez, dzieki.
Dzieki za informacje, wiedzy nigdy nie za duzo.

Pozdrawiam
Kupiłem tą książeczkę za 5,30. Mnóstwo fajnych przepisów chyba zbieranych od ludzi, a nie zrzynanych z innych książek, niektóre bardzo ciekawe np nalewka na kwiatach koniczyny. Szkoda, że brak komentarza co charakteru opisywanych nalewek - vide koniczynka jw. Prawdopodobnie autorka tylko zbierała przepisy.Jeśli ktoś zrobi jakąkolwiek nalewkę, lepszą czy gorszą, to przynajmniej na Forum, nie może nie skomentować jej smaku itd. Mnie zafascynował przepis 10 ze strony 15 - arcydziengielówka zrobiona z korzenia arcydzięgiela. Po zaledwie 2 tygodniach maceracji i taka zmiana!
Kupowałem rok temu w Realu . Koszt 4.99zł.
Baca, niestety nie są oryginalne (porównywałem różnych autorów) sporo identycznych znalazłem u Sarwy, Rogali i innych autorów. :o
Sawer - w nalewkach Twoje zdanie liczy się. Kto od kogo zerżnął Adamska od Rogali czy Rogala od Adamskiej?
Zawieszam ponownie jako załacznik spis treści którego bardzo brakuje. Proszę go nie kasować. Jeśli nawet jest, z niewiadomych mi przyczyn, niepożądany na Forum to zapraszam do wymiany zdań.