Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Zmiany w Ekipie Forum.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Nie wiem czy taka refleksja może skutkować tylko wywaleniem wątku w kosmos czy też - w skrajnym przypadku -  ostrzeżeniem lub innym banem, ale zaryzykuję.
W ostatnim czasie dokonały się duże zmiany w składzie Moderatorów. Pewnie są tego jakieś przyczyny, których z pewnością nie poznamy. Niemniej czy nie byłoby godnym i sprawiedliwym zamieścić informację o wprowadzonych zmianach - niekoniecznie o przyczynach - tak aby każdy z userów, który uznałby to za słuszne, mógł na przykład podziękować któremuś z byłych już Moderatorów? Tak po koleżeńsku do kogoś napisać: dziękuję, szkoda że się skończyło czy takie tam. Ja na przykład  znalazłbym paru takich Modów, którym się to tak po prostu,  po ludzku należy.
Pozdrawiam Jacek.
Zmiany są następstwem zmian jakie dokonały się w ostatnim roku, a które sfinalizowało Walne. Musimy tylko zaktualizować papierkologię i oficjalnie poinformujemy o wszystkim na Forum. Myślę, że w ciągu tygodnia dopniemy wszystkie zmiany (przydział działów i obowiązków nowej ekipie forum) i będziemy mogli konkretnie podać odpowiednią informację.
Odpowiednie informacje znajdują się w tym temacie:
http://wino.org.pl/forum/showthread.php?tid=17969