Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Pasieki na Pomorzu / okolice Słupska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Czy znacie i polecacie jakieś pasieki w okolicy Słupska? Chętnie kupiłbym miód w dobrej cenie, ze sprawdzonego źródła. Akcje zakupowe są super, ale niestety w Polsce bywam nieregularnie, i nie za bardzo mógłbym się zgrać.

Pozdrawiam
Znajomek polecił mi by w sprawie sprawdzonego miodu szukać w tym spisie http://zwiazek-pszczelarski.pl/kontakt/p...-w-polsce/
Zwiazki pszczelarskie mają niestety tyle wspolnego z jakoscią i dbałością o same pszczoły, co pzpn ze sportem. Moje koło przechodzi w stowarzyszenie o ile wiem, właśnie przez przepychanie roznych szemranych delikwentów od góry, a olewanie zwykłych poczciwych pszczelarzy, no ale nie daje sie w łape, to nie ma co liczyć na wpisanie na liste polecanych ^^ Do czego zmierzam - dla mnie te spisy są niewiele warte, poczekaj az ktos z forumowiczów nawet cos konkretnego i sprawdzonego poleci.
Btw - dobry miód i miód w dobrej cenie, to najczęsciej dwa rozne miody.
(23-11-2016, 11:59)Mikael napisał(a): [ -> ]Zwiazki pszczelarskie mają niestety tyle wspolnego z jakoscią i dbałością o same pszczoły, co pzpn ze sportem. Moje koło przechodzi w stowarzyszenie o ile wiem, właśnie przez przepychanie roznych szemranych delikwentów od góry, a olewanie zwykłych poczciwych pszczelarzy, no ale nie daje sie w łape, to nie ma co liczyć na wpisanie na liste polecanych ^^ Do czego zmierzam - dla mnie te spisy są niewiele warte, poczekaj az ktos z forumowiczów nawet cos konkretnego i sprawdzonego poleci.
Btw - dobry miód i miód w dobrej cenie, to najczęsciej dwa rozne miody.

Ok a znasz w swojej okolicy jakiegoś pszczelarza który wysyłkowo sprzedaje miód spadziowy?
W okolicy nie, bo u mnie w tym roku w pobliżu nie spadziowały iglaki. Mogę na następnym zjeździe podpytać kilku sprawdzonych pszczelarzy, czy któryś ma tegoroczną spadź i czy bawi się wysyłanie, a to za dwa-trzy tygodnie dopiero.
(24-11-2016, 10:15)Mikael napisał(a): [ -> ]W okolicy nie, bo u mnie w tym roku w pobliżu nie spadziowały iglaki. Mogę na następnym zjeździe podpytać kilku sprawdzonych pszczelarzy, czy któryś ma tegoroczną spadź i czy bawi się wysyłanie, a to za dwa-trzy tygodnie dopiero.

Fajnie by było. Dzieki
(23-11-2016, 11:41)jaguar56 napisał(a): [ -> ]Znajomek polecił mi by w sprawie sprawdzonego miodu szukać w tym spisie http://zwiazek-pszczelarski.pl/kontakt/p...-w-polsce/

Dzięki wielkie!

(23-11-2016, 11:59)Mikael napisał(a): [ -> ]Zwiazki pszczelarskie mają niestety tyle wspolnego z jakoscią i dbałością o same pszczoły, co pzpn ze sportem.

Ale zawsze to jakieś zaczepienie.