Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Whisky Baczewski wraca na sklepowe półki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
U mnie jeszcze jej nie ma.
http://life.forbes.pl/whisky-j-a-baczews...9,1,1.html

Ktoś już próbował?

monika7

(23-04-2017, 05:59)drajla napisał(a): [ -> ]U mnie jeszcze jej nie ma.
http://life.forbes.pl/whisky-j-a-baczews...9,1,1.html

Ktoś już próbował?

Ja jeszcze nie. Co dziwniejsze, to mimo że firma oficjalnie była reaktywowana w Wiedniu po II wojnie światowej, to ja nigdy nie widziałam żadnego produktu pod marka J.A. Baczewski w Austrii.
Tak szybko z półek znikało...?
Raczej, jeszcze nie ma.
(23-04-2017, 20:37)monika7 napisał(a): [ -> ]Ja jeszcze nie. Co dziwniejsze, to mimo że firma oficjalnie była reaktywowana w Wiedniu po II wojnie światowej, to ja nigdy nie widziałam żadnego produktu pod marka J.A. Baczewski w Austrii.


U mine ta wódka jest od dawna, conajmniej od 20 - 25 lat.

monika7

Wg mnie produkty Baczewskiego nie są w ogóle sprzedawane w Austrii. Dla mnie autorytatywnym przykładem jest sklep Killis w Wiedniu, w którym są do kupienia  alkohole z bardzo wielu krajów. Jeśli u nich nie ma żadnych produktów Baczewskiego, to pewnie nigdzie indziej też nie ma (w normalnych sklepach gdzie sprzedają alkohol, nie ma na pewno).

A dziś zupełnie przypadkiem, przechodząc kolo sklepu monopolowego w Warszawie, zauważyłam nie tylko whisky Baczewskiego, ale też ich gin i kilka owocowych nalewek. Oprócz tych, których załączam zdjęcia, była też ich nalewka piołunowa.

[attachment=25798][attachment=25799][attachment=25800]