Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: X Jubileuszowe Rykowisko - Wysowa 2017 - KONKURS O TYTŁ KRÓLA KREMINALISTÓW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W pełnym porozumieniu z Jasiem ogłaszamy konkurs na Króla Kreminalistów*, którego punktacja będzie liczona przy wyborze Cysorza X Rykowiska - WYSOWA 2017.
Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie truneczku w ilości nie mniejszej niż 0.5** l.
Oceniać będą jak zwykle wszyscy chętni uczestnicy Zlotu, skala ocen 0-10, a jedynym kryterium jest wybór najsmaczniejszego trunku.
Udział mogą wziąć wszyscy chętni uczestnicy zlotu oraz forumowicze, którzy swoje Kreminałki wyślą na adres, który zostanie podany w tym miejscu w odpowiednim czasie.
Jeden uczestnik może wystawić maksymalnie 2 trunki.
Wyso(ws)ka Komisja Konkursowa (WKK) zastrzega sobie prawo oceny, czy przedstawiony trunek mieści się w kategorii bez prawa odwołania oczywiście.

*) - Kreminalista, jak sama nazwa wskazuje jednoznacznie, to trunek nie mieszczący się w kategorii nalewek (owocowe, ziołowe, mieszane, farmaceutów itp.) ale za to lubiany i spijany chętnie z uwagi na zwykłą zawartosć bazową śmietany, mleka skondensowanego, jajec, chałwy itp. ingrediencji. Oczywiście napój to alkoholowy, zwykle o konsystencji kremu, stąd też nazwa jego szlachetna w tym wypadku wymyślona na użytek Rykowiska.
**) - Mając na uwadze powodzenie np. śmietanówki podczas IX Rykowiska w 2016 r., WKK, po licznych i burzliwych naradach, z trudem przystała na tak nikłą pojemność. Oczekiwane są 0.7, 1 litr lub większe flasze.
Wiem już o kilku kandydatach/tkach bardzo mocno obiecujących.
Do dzieła więc ludkowie!!! Tworzyć i w szranki stawać.
Wyniki wszystkich konkursów, w tym o tytuł Króla Kreminalistów, zamieściłem tutaj.