Forum Domowych Winiarzy

Pełna wersja: Awaria forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dzisiejszym dniu około godziny 11:00 wystąpiła awaria forum. Forum trzeba było zamknąć i przywrócić jego stan z kopii zapasowej. Niestety, nie obyło się bez strat: wszystkie posty napisane w dniu dzisiejszym zostały utracone.

Gdyby ktoś znalazł jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu forum, to proszę o informację.
doświadczono awarię baaaardzo daleko od źródła... ,ale juz dziala!
Cytat:Gdyby ktoś znalazł jakieś nieprawidłowości w funkcjonowaniu forum, to proszę o informację.

U mnie Krzysztof http://wino.org.pl/forum/member.php?acti...e&uid=2056 stracił "kolor" - chyba, że coś przegapiłem?
Roman - wszystko jest OK. Przestałem być administratorem.
Z własnej woli? ;)
Tak:)
Takie coś mi się wyświetla dzisiaj: [Obrazek: 6345569890394b82.png]
I to dosyć sporo tego. Dopiero pod spodem jest forum.
Potwierdzam...
Hmm,ja co prawda mam trzy linijki, ale mam, ciekawe kto nas atakuje.......:niewiem:.
Może to "Mars napada"... ;)
3 linijki mam w wątkach. Na głównej forum ta spora lista.
Marsjanie atakują i tyle ;).
Jak się wyloguje to tych dodatków nie ma, ciekawe ......
Ale po zalogowaniu znowu są.
Ale czata ni ma... :(
Przyznam, że nawet nie sprawdzałem.
(26-07-2017, 17:34)krzysztof1970 napisał(a): [ -> ]Roman - wszystko jest OK. Przestałem być administratorem.

Dionizosów przybyło :)
Krzysiu obraziłeś się na kogoś ? ;)
Ktoś obraził się na Krzysia. :D
(03-08-2017, 13:19)vanKlomp napisał(a): [ -> ]Ktoś obraził się na Krzysia. :D

Na tak spokojnego i rzeczowego człowieka chyba nikt by się nie obraził. To decyzja Krzyśka choć bardzo żałuję , że ją podjął.
Ja się na nikogo nie obraziłem. Podjąłem samodzielnie decyzję o rezygnacji z funkcji administracyjnej.
No, to witamy w cywilu. :)
W dniu dzisiejszym, około godziny 10:00 wystąpiła awaria forum. Nastąpiło przywrócenie z kopii zapasowej. Niestety, nie obyło się bez strat: wszystkie posty napisane do godz 16:00 zostały utracone.
tata1959 nie ma avatara.
Drajla, wydaje mi się, że brak awatara nie jest związany z awarią na forum.
Rozmawiałem z Heniem. Awatara nie miał już do pół roku.
W takim razie przepraszam za pomyłkę i sprawienie dodatkowej roboty.